Duyuru DarkOrbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .Mephistos. tarafından 26 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. yetenekleri ve gemi istatisikleri ile ilgili sızıntı varmı varsa veya görsel paylaşırmısın
   
 2. [​IMG]

  NEUTRALIZING_MARKER; Bu yetenek, grubunuz için hedefleri işaretleyerek tüm ekip üyelerinin verdiği hasarı artırır, Spearhead Plus'ın kendi hızını %DURATION% saniye boyunca %5 artırır ve hedefin kalkan nüfuzunu %50 azaltır.
   
  Son düzenlenen: 12 Ekim 2022
  -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
 3. spearhead plus cok ihtiyacımız olan bir gemiydi teşekkürler darkorbit hayatımda sürekli bir eksik var diyordum meğersem spearhead plusmuş lütfen diğer eksik yanımı da tamamlamak icin aegis plus ı cıkarın
   
 4. teşekkürler bilgi paylaştığın için
   
 5. Nihayet geldi şu geminin plusu, çok şükür. :D:D
  10 aydır biriktirdiğim uri ve IACları hemen harcayayım buna :p:p
   
 6. hızı yükseliyor evet ama o dediğin kadar ve sürekli değil belli bir saniye %5 artıyor sanırım nekadar saniye bilmiyorum..
   
 7. spearhead plusa mayın hasar bonusu ekleseler güzel olur eğer bunu yaparlarsa pwp de bile kullanılabirliği olur
   
 8. Bir şeyler demleniyor. Uzayın derinliklerinde bir fırtına oluşuyor. Bildiğiniz gibi bir futbol etkinliğini ve elektrikle ilgili yeni bir gemiyi içeren yaklaşan güncellemeyle ilgili haberleri içeren yeni bir sızıntı.
  .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
  Uzay Kupası geri geliyor
  Onu gerçekten tanıdığın gibi. Bir Battle Pass ile birlikte, Cyborg için tasarımlar ve elektriğe dayalı "Tempest" adlı yeni bir gemi dahildir. Birazdan bunun hakkında daha fazlası. Şu anda ham kodda olayla ilgili herhangi bir değişiklik veya düzenleme göremiyorum. O yüzden sanırım geçen seneki gibi olacak.
  Gemi: Fırtına
  "Fırtına'nın özel tasarımı, gemiye elektrik akımlarını toplama, kontrol etme ve nihayetinde yükseltme yeteneği verir. "Volt Deşarj" yeteneğinizi yükleyen ve ardından lazer hasar artışınızı veren Volt-Link ile aynı anda birden fazla düşmana saldırın ve gidin. geminizi yıkımdan koruyan ve hatta onu yenilmez yapan volt yedekleme ile fiziksel sınırlarınızın ötesine geçin!"
  Bu gemi için henüz bir resim yok ve bu geminin hangi slotlara sahip olduğunu da söyleyemem, bu yüzden sadece yeteneklerini biliyorum. Bu gemi aşağıdaki yeteneklere sahiptir:
  Beceri 1: Gerilim Bağlantısı
  Düşmana zarar veren ve 1 saniyeliğine devre dışı bırakan bir elektrik darbesi boşaltın. Bu darbe en fazla 5 düşmana sıçrar, her darbe daha kısa menzile sahiptir ancak daha fazla hasar verir.
  2. Beceri: Volt Deşarjı
  Voltaj Bağlantısı tarafından yapılan her vuruş, bu yeteneğe 20 yığına kadar bir yığın ekler. Volt Deşarjı etkinleştirildiğinde, tüm yığınlar tüketilir ve lazerler kullanılan yığın sayısına göre daha fazla hasar verir.
  3. Beceri: Volt Yedekleme (Pasif?)
  Gemi kritik duruma ulaşırsa, gemi 1 HP'de takılı kalacak ve 3 saniyelik bir güvenlik açığını etkinleştirecek. Güvenlik açığı sona erdikten sonra bir bekleme süresi oluşur.
  Empyrian, Luminium'u ile geri dönüyor
  Ayrıca her tasarım için NPC hasarını %1 artıran "Ceberus" adlı yeni bir drone tasarımı var ve tüm drone'larınız doluysa, drone'lar için ek +%5 lazer hasarı ve +%10 atlatma var.
  [​IMG]
   
 9. Yine tahminim tuttu :D :)

  not:hicbir discord ortamınnda bulunmuyorum, hickimseden bilgi almıyorum, uberrunaway falan önceden gelecek olan şeyleri bilen hic kimse ile konuşmuyorum sadece tahmin yürütüyorum ;)
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 10. Darkorbit şu gemileri biraz boyayıp kanadına ucuna bişey eklenmesiyle plus diye yutturması çok iyi olay harbiden :D
   
  GodzillaBG ve Dontforgetme bunu beğendi.
 11. Doğan görünümlü Şahin olayı işte :p
   
 12. Adamların işi cok kolay eski gemiyi al beya&griye boya ucuna ve kanadına birşey ekle birde 0.5 ölcek büyüt al sana plus gemisi :D

  Bu arada spearhead plus oyuna eklenmiş, henüz duyurusu paylaşılmamış ama oyunda mevcut şuan aynı şekilde chromin etkinliği de gelmiş oyun icinde gördüm hepsini :D
   
  GodzillaBG bunu beğendi.
 13. Chrominden goli plusun tasarımını aldım ama hiç güzel olmamış. İnsan Dodge Viper şeriti atar üstüne :D
   
 14. Buraya atma şansın var mı acaba baya merak ettim? :)
   
 15. Ayıpsın ;)

  [​IMG]
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 16. wiladew

  wiladew User

  Spearhead Plus
  Ship information
  · HP: 350,000
  · Nanohull: 350,000
  · Speed: 370
  · Laser Slots: 14
  · Generator Slots: 17
  · Special Slots: 4
  · Rocket Launchers: 1
  · Ship Modules Slots:4
  · Cargo Space: 1,500 denilmiş ve oyunda birleştire gelmiş
   
 17. Düşünüyorumda bir oyuncu bu gemiyi neden alsın ? Hız desen , yok. Hasar desen , yok. Dp desen , yok. Modül desen , çıkmaz (pluslarda sadece goli,citadel ve pusata özel modüller çıktı şimdiye kadar, halen solace bekliyorum). Grup için desem (yeteneğinden ötürü) , artık kim elle grup kuruyor ki ? Bunuda lokomotif yapıp sahaya çıkmazlar herhalde :D
   
 18. başta bende öyle düşündümde iyi incele
  g plusla dp farkı 6 k g plusdan dha hızlı modülsüz 648 hızda gidiyo bu gemi alınmaya değer yeteneklerinde nasıl iyileştirme yapıldığı bilinmiyor kağıt üzerinde goli plus ile pusat plusun arasına konumlanacak bir gemi gibi görünüyor ( istatistik ve hız bakımından ) özellikleri ve g plustan biraz dha hızlı oluşu birazda mükemmel kamuflajı sayesinde pek işe yarar gibi özellikle tren yapan gemileri mayınlamak için çok işlevsel gibi duruyor 2 gurup üyesi trenlere 2 mayın atsalar menzildeki tüm trenleri patlatacak potansiyel var bu gemide hali hazırda diğer gemiler trenlerin yanına değil sızmak yanına bile yaklaşamaz nihayetinde spearhead herzaman keşif ve sabotaj gemisi olarak öne çıktı daha aklıma gelen bir özelliği olsa yazarım benim diyeceklerim bu kadar iyi forumlar
   
  Son düzenlenen: 4 Şubat 2023
 19. Jjjjja... Yani Kara Cuma yaklaşıyor. Ve BigPoint abartılı bir şey buldu. Kısacası: Paket satın alabileceğiniz Kara Cuma öncesi bir indirim olacak. Black Friday indirimine tam anlamıyla katılabilmek için bu paketleri satın almanız gerekiyor.
  Satın alınan bir paket için satışta %1 indirim vardır. 2 için %3 var. Black Friday'de 3 kişi için %6 indirim var. Satın alınan 4 paket için %10 ve 5 paket için %15. Şimdiye kadar kimse özel paketlerde ne olduğunu bilmiyor. Yani 1,99 € için 100 EE olabilir, ancak 4,99 € için 3 litre yağ da olabilir.
   
  GodzillaBG bunu beğendi.
 20. Spacecup 2022™ ( Dünya Kupası Etkinliği ) + Prometheus Günü Etkinliği

  Futbol sezonu geldi! Kaosu yayın ve yeni Tempest gemisiyle en iyi golcü olmak için Spaceball'u Şirket Kapınıza geri götürün! Destek yeteneklerine sahip gemilerin şansını artıran XOF02 Kararsız Modül serisini ve Firestar, Starscream, Celestial, Maelstrom veya Sunstorm Cyborg gemi görünümünü elde etmek için bu etkinlik için Battle Pass satın alın!

  [​IMG]

  Tempest'in benzersiz tasarımı, elektrik akımlarını toplamasını, kullanmasını ve yükseltmesini sağlar. Voltaj Bağlantısı ile düşman gruplarına aynı anda hasar verin, Volt Deşarjı ile lazerlerinizi ateşlemek için elektrik yükünüzü oluşturun ve Volt Yedekleme ile kırılma noktasından sonra hayatta kalmak için geminin doğuştan gelen elektrik rezervlerini kullanın.

  [​IMG]

  GERİLİM BAĞLANTISI | Yetenek Düşmanlara hasar veren ve 1 saniyeliğine sersemleten bir elektrik darbesi yayar. Bu darbe anında bir düşmandan diğerine, en fazla 5 hedefe atlar; burada her zıplama, hasarı artırır, ancak zıplama yarıçapını azaltır

  VOLT BOŞALTMA | Yetenek Gerilim Bağlantısından her başarılı atlama, 20 şarja kadar bir şarj olarak saklanır. Volt Deşarjı etkinleştirildiğinde, depolanan tüm yükler lazer toplarını çalıştırmak için tüketilir ve bu yetenek etkinken %DURATION% saniye boyunca verilen lazer hasarını artırır.

  VOLTBACK-UP | Yetenek, %DURATION% saniye boyunca Volt Yedeklemesini Etkinleştirir. Bu süre boyunca, gemi yok edilmek yerine 1 HP tutabilir ve daha sonra herhangi bir ek hasardan korunur, bu da onu 3 saniyeliğine dokunulmaz hale getirir. Dokunulmazlık etkinleştirildiğinde, bu yetenek bekleme süresine girer.

  SONSUZ SIRALAMA | 1. Hafta Çatlaklar uyandı, yükselme zamanı! Seni öldürmek isteyen azılı düşmanlar seni bekliyor. Geminizi tanıyın, onlara burada kimin patron olduğunu gösterin ve Ebedi Terminatör unvanını talep edin.

  [​IMG]

  SONSUZ SIRALAMA | 2. Hafta Çatlaklar uyandı. Bitirmek için keşfedilmemiş bir arazide sizi bekleyen vahşi düşmanlarla bilinmeyen bir gemiyle yüzleşin. Zorlukların üstesinden gelmek ve Ebedi Cezalandırıcı olmak için gerekenlere sahip misiniz?

  [​IMG]

  SAVAŞ GEÇİŞİ | Spacecup 2022 Gol PanosuGörevleri tamamlayarak ek ödüller almak için Savaş Biletini satın alın! Yeni Tempest gemisini, XOF02 serisi özel kararsız modülleri ve Cyborg Firestar, Starscream, Celestial, Maelstrom ve Sunstorm gemi görünümlerini kaçırmayın!

  [​IMG]

  ÖDÜLLER | [​IMG] Spacecup 2022 Hedef Paneli

  Hiçbir Şey Bedava Gelmiyor
  • 2000 UCB-100
  • 1

  Üçlü Tehdit Savaş Bileti Anahtarı
  • 30 Axion Işın Ayarlayıcı • 1 All Out Fight
  Savaş Bileti Anahtarı • 3000 PLT-2021 • 1 Jam Battle Pass Anahtarı • 2 Kalkan Takviyesi 2 • 1 Alfa Turu Savaş Bileti Anahtarı • 10000 RSB-75 • 1 Savaş Bileti Anahtarı


  Alanlarım!
  • 2000 SAR-02 Hellstorm Füzesi
  • 1

  Endurance, Anahtar Savaş Geçiş Anahtarıdır
  • 45 Eksen Işın Ayarlayıcı
  • 3

  Savaş Savaşı Geçiş Anahtarımız
  • 20 Ekstra Enerji
  • 3 Savaş Geçiş Anahtarı Verin

  ve Al
  • 500 CBR Füzesi
  • 3 Savaş Geçiş Anahtarı

  Gösterisi Kendiniz
  • 1 Savaş Bileti Anahtarı • 3 Çifte Meydan Okuma
  Savaş Bileti Anahtarı • 3000 Süper Füze • 3 Space Dweller Savaş Bileti Anahtarı • 100 Axion Işın Ayarlayıcı • 3 Geçiş Anahtarı bolca savaş Tankı! • 500 PLD-8


  Daimi 7 Savaş Bileti Anahtarı
  • 3000 Kozmik C Sınıfı
  • 7

  Doruk Savaş Bileti Anahtarı
  • 2000 Kozmik D Sınıfı
  • 7 Her Şeyi

  Gören Göz Savaş Bileti Anahtarı
  • 1000 Cehennem Fırtınası
  • 7 Savaş Bileti Anahtarı

  Üçlü Savaş Yolu
  • 40 Sızma Hızlandırıcı
  • 7

  İlk Son Çıkışta Savaş Bileti Anahtarı
  • 1500 Süper Füze
  • 7

  Fatih Savaş Bileti Anahtarı
  • 5 Yeşil Ganimet Anahtarı • 10 Son
  Savaş Bileti Anahtarı • 10 Güçlendirici DLB Hasarı • 10 Savaş Şampiyonu Savaş Bileti Anahtarı  • 1 SPC - XOF02
  • 15

  God of War Savaş Bileti Anahtarı
  • 2 Yanan İz
  • 15 Heyecan Arayıcı Savaş Bileti Anahtarı • 5 Patlayıcı Yük Kütlesi • 15 Kötü Güç Savaş Bileti Anahtarı • 10 Onarım Bot Savaş Bileti Anahtarı 2 • 15 Sınırsız Güç Savaşı Bileti Anahtar • 10 Kalkan Takviyesi 2 • 15 Uzay Cetveli Savaş Bileti Anahtarı • 2 Savaş Onarım Robotu 2 • 15 Spacecup 2022 Savaş Bileti Anahtarı  *


  Fırtına DMG-XOF02 HP-XOF02 SHD-XOF02 SPC-XOF02 Firestar Cyborg Starsceam Cyborg Göksel Cyborg Girdap Cyborg Sunstorm Cyborg

  DMG-XOF02 | Yükseltme Modülü Bazı gemiler için hasar değiştiricilere minimum %5 artış sağlayan kararsız bir XOF02 serisi modül. Destek yetenekleri olan gemilerin etkilenme olasılığı daha yüksektir.

  [​IMG]

  HP-XOF02 | Yükseltme Modülü Bazı gemilerin HP değiştiricilerine minimum %5 destek sağlayan XOF02 serisinden dengesiz bir modül. Destek yetenekleri olan gemilerin etkilenme olasılığı daha yüksektir.

  [​IMG]

  SHD-XOF02 | Yükseltme Modülü Bazı gemilerin kalkan modlarına minimum %5 destek sağlayan kararsız bir XOF02 serisi modül. Destek yetenekleri olan gemilerin etkilenme olasılığı daha yüksektir.

  [​IMG]

  SPC-XOF02 | Yükseltme Modülü Bazı gemiler için lazer isabet şansı, füze isabet şansı, kaçınma veya kalkan penetrasyonunda minimum %5 veya en az %2 hız artışı sağlayan kararsız bir XOF02 serisi modül. Destek yetenekleri olan gemilerin etkilenme olasılığı daha yüksektir.

  [​IMG]

  Ateş Yıldızı Cyborg | Gemi Görünümü Firestar Cyborg ile düşmanlarınıza saldırın, yoğun karanlıktan bir Valkyrie olarak ortaya çıkın ve yolunuza çıkan her şeyi yok edin!

  [​IMG]

  Starscream Cyborg | Gemi Kaplaması İlk Starscream Cyborg'u yaratırken yakındaki bir güneşin patladığı ve enerjisinin bu cildi ölmekte olan yıldızın son çığlıklarında yıkadığı söyleniyor!

  [​IMG]

  Göksel Cyborg | Gemi Tasarımı Cyborg tasarımları, Celestial Cyborg kadar gizemli değildir. Görünüşe göre birisi onun planlarını bir bilgisayarda bulmuş ve oraya nasıl geldiklerini kimse bilmiyor!

  [​IMG]

  Girdap Cyborg | Gemi tasarımı Kappa V üssü bir kasırga tarafından yok edildiğinde, sağlam kalan tek tasarım Maelstrom Cyborg'du. onunla olabilir misin?

  [​IMG]

  Güneş Fırtınası Cyborg | Gemi Görünümü Düşmanınızın gününü aydınlatın ve dikkatinizi onların üzerine koyun. Sunstorm Cyborg, fütüristik teknolojinin bir patlamasıdır. Onu hisset!

  [​IMG]

  TEŞEKKÜRLER | Kasım 2022 Etkinliği Bilgi Geliştirme Uzayda iyi bir hindi dolmasının tadını çıkaramayacağınızı kim söylüyor? Kutlamaya katılın ve Kızarmış Hindi Kargo Kutularımızın tadını çıkarın. Güzel bir sıcacık balkabağı turtasına yer açarken diğer özel fırsatların tadını çıkarabileceksiniz. TEŞEKKÜR GÜNÜ TEMEL | Günlük Ödüller Türkiye Gibi İfadesi, Ekstra Enerji, Doktrin Hızlandırıcı ve Çap kaynağı dahil olmak üzere özel Şükran Günü Takvimi ödüllerini almak için 8 gün boyunca her gün giriş yapın!

  PROMETHEUS GÜNÜ | Kasım 2022 Etkinlik Bilgileri devam ediyor Prometheus Spectrum | Gemi Tasarım Yeniliği Prometheus Günü Antlaşması'nın anısına Prometheus Spectrum Tasarımını edinin ve insanlığa bağlılığınızı taahhüt edin!

  [​IMG]

  Prometheus Solaris Plus | Gemi Tasarımı Yeniliği İnsanlığın başarılarına bir övgü olan özel Prometheus Solaris Plus Design ile prestijinizi sergileyin!

  [​IMG]