Duyuru DarkOrbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .Mephistos. tarafından 26 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İnşallah anahtar takasasına bu sefer bölünme koymuşlardır. Iac, eir ve diametrion hedeflerde var o güzel.

2. geçen etkinlik gibi oranlar olsa güzel olur

Son düzenlenen: 27 Şubat 2022
  3. joetly

joetly User

ZPVE modüller spectrum ve mimesis için ama yeni plus gemiler için modül gelmeyecek galiba. ya da zpve modüllere yeni plus gemileride ekleyecekler ağırlıklı olarak.

bir de etkinliğin orjinali hangi forumdan bulundu acaba. es, en ve de bakındım ama yoktu.

4. wiladew

wiladew User

hangi forumda yazıyor bu etkinlik

5. dc

6. TheEndGame

TheEndGame User

solarise son etkinlikte geldi ya solaceye büyük ihtimal modül gelmeyecek gelecek olsa solarisle birlikte gelirdi diye düşünüyorum ama do 1 suprays yapabilir sağı solu belli olmaz.

joetly bunu beğendi.
  7. joetly

joetly User

solaris e evet dediğiniz gibi geldi ama solaris plus değil. solace özelindeydi diye biliyorum. ölümsüz birlik etkinliğinde çıkartılan bir gemiydi zaten solaris. ve solarise özel modüller dediğiniz gibi vardı. solaris plus özelinde değildi. yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

8. wiladew

wiladew User

bakalım yeni etkinlik ne zaman olacak

9. TheEndGame

TheEndGame User

solaris plusa modül geldi solace plusa gelmedi plus olmayanların modülleri zaten pluslara işliyor solace plusa bence gelmeyecek bakalım zaman ne gösterir.

joetly bunu beğendi.
  10. joetly

joetly User

yok yok bahsettiğim tam olarak bu değil. xv02 modülleri "Bu modülün hem Berserker ve Solaris hem de Goliath Plus ve Liberator Plus gemilerini etkileme şansı daha yüksektir." bu bahsedilen gemilere çıkma olasılığı çok yüksek. ama arada bu modülleri aldığında sallıyorum phoenix çıkabiliyor ya onun gibi şansa solaris plus çıkmış sana. misal solace plus da çıkabilirdi. benim demek istediğim öncelik olarak solaris plus ve/veya solace plus olan modüller olacak mı acaba. xt10 nasıl öncelik orcus ve centurion yazsada diğer gemilerden herhangi biri çıkabiliyorsa bu yeni plus çıkma şansı da var ama öncelikli olarak onları etkileyen bir modülden bahsetmiştim.

11. Tiered arena | mart 2022
    Bilgilendirme ve değerlendirme
    Tam gaz gidin ve tiered arena'da mücadeleyi rakiplerinize taşıyın! İtibar kazanmak için savaşın ve kazanın, sıralara tırmanın ve harika ödüller kazanın! Galaksideki en zorlu pilotun kim olduğunu herkese gösterin!
    Genel bakiş | yeni̇ sekme
    İtibar kazanmak için tiered arena haritalarında diğer oyuncuları yenin! Rakibinizle aranızdaki itibar farkı ne kadar küçükse, o kadar fazla itibar kazanabilirsiniz!
    Rakibinizle aranızdaki itibar farkı ne kadar küçükse, o kadar fazla itibar kazanabilirsiniz! İtibar farkı çok büyükse, puan kazanmamanız mümkündür. İtibar kazancı, kaybeden rakibe verilen hasarın miktarına da bağlıdır. Kaybeden oyuncuya saldıran birden fazla oyuncu varsa, yalnızca ilk 2 hasar verenler i̇tibar kazanır (verilen hasara göre). Çok az hasar verirseniz, herhangi bir i̇tibar kazanmanız mümkündür. Aynı oyuncuyu tekrar tekrar hedeflemek, her kazandığınızda kazanılan i̇tibarı da azaltır.
    • katılım aşaması:
    Katılım aşaması ödülleri
    Ödüller | yeni̇ sekme
    Veri yok.
    İti̇bar | yeni̇ sekme
    Veri yok.
    Aşamali arena ödülleri̇ | yeni pencere
    Tebri̇kler!
    Tiered arena'daki prestijli itibarınız için sizi ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz.
    Gemi̇ler i̇çi̇n etki̇nli̇k güçlendi̇ri̇ci̇ | metin değişiklikleri
    • her gün belirli saatlerde farklı ateş etkilerinden yararlanın! Geminiz %events% içinde yok edilirse, üssünüzde veya en yakın kapıda gemilere takviye ve ücretsiz onarımların keyfini çıkarın.
    • %events%'de mevcut devam eden ateş etkisinden yararlanmak için geminizi değiştirin!
    Pvp korumasi | metin değişiklikleri
    60 dakika içinde arka arkaya 3 kez i̇tibar kaybettiniz. Artık 60 dakika boyunca oyunculara saldırmaktan korunuyorsunuz. Bir başkasına saldırırsanız veya %events% öğesini yeniden girerseniz koruma sona erer.
    @everyone

NA

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  12. SonArzum

SonArzum User

Merhabalar,

Büyük harf internet ortamında bağırmak anlamına geldiği için kullanmak yasaktır. Büyük harfleri küçük harflerle değiştirdim. Tekrarından sakının.

İyi forumlar

Son düzenlenen: 3 Mart 2022
  13. etkinlik duyurusu neden yapılmadı

14. evet ya. bari agatus falan gelseydi. gemiler öksüz kaldı, modül diye ağlıyorlar :)

15. bakalım sırada ne var ?!

16. Pusat +

I. Yeni Plus Gemisi: Pusat Plus. HP, hız, slot vb. gibi belirli değerler bilinmemektedir. Ancak beceriler biliniyor.

II. Hız Sapı: Kendi hızınızı %10 artırırken düşman gemisinin hızını %10 azaltın.

III. Stim Barrier: %5 şans gelen hasarın %10'unun HP'ye dönüştürülmesi için.

IV. Her ikisi de pasif (?) gibi görünüyor.

V. Yeni arayıcı katmanları da olacak. Böylece 6. seviye daha fazla maliyet ve ödül için gönderilir. En azından koddan anladığım bu.

[​IMG] [​IMG]
    Kaynak: Alaman Forum

Son düzenlenen: 16 Nisan 2022
  17. Knirroq

Knirroq User

Güzel gibi duruyor ama tüm gemiler gelene kadar beklemekte fayda var.

18. titans___

titans___ User

Pusat plus da ve solaris de plus da bende modül çıkmadığını düşünürsek başka oyuncularda varsa öne geçicekler belli gemilerde olucak , etkinlik de açtığım modüller de birbirine yakın çıkıyor bozsam mı yoksa stabilize için denesem mi bilemedim nasıl yapmalı fikri olan varsa şu an hiç dokunmadan duruyorlar açıkcası .

19. BUKANN

BUKANN User

modüllerde önemli olan hangi geminin modülü olduğu.
    eğer güçlü bir geminin kötü bir modülü varsa parçalamayın, çünkü belki geliştirip güzel bir modül kazanabilirsiniz.

zayıf gemilerin modüllerini parçalayın
    ben, orcus centrion berserker ve plus gemilerin modüllerini ellemiyorum, diğerlerini parçalıyorum.

yönetim gemileri dengelemek için kullanılmayan gemilere buff vermiyor, onların da plus halini çıkartıp oyuna öyle denge getirecekler.

Son düzenlenen: 12 Nisan 2022
    titans___ bunu beğendi.
  20. titans___

titans___ User

Evet bende dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum , zaten Li eratör Plus çıkarttılar da ben daha Cıtadel Plus parçaları olsa da Solaris Plus yapcam elle oynadığım için yakma özelliğini kullanarak kapılar da seprom elit de harcamam , gerçi elit Ucb-100 hariç diğerleri var Ucb-100 yani 1 milyon da EBG için kullanmayı düşünüyorum sıkılıyorum habire aynı kapı yap zaten IAC da verir vermez modül de çıkar çıkmaz durumları var da şu etkinlik gelse de Iac tamamlasam 8 defa Stinger kesdim tek ve IAC vermedi bir dolu elit harcadım malesef etkinliğe esir ettiler oyuncuları EBG de az veriyor .