Duyuru DarkOrbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .Mephistos. tarafından 26 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. wiladew

  wiladew User

  yeni gemi pusat plus

  dp:325 bin
  lazer 18
  jenerator 16
  hız 400


  özellik

  Beceri: Hız Sap Gözünü kırp ve Pusat Plus'ı özleyeceksin. Selefinden daha hızlı ve daha güçlü ve şimdi Hız Sap yeteneği ile donanmış, her zamankinden daha sert ve daha hızlı vurun. Kendi hızınızı% 10 artırırken hedeflenen geminin hızını% 10 azaltın. Hız Sap aktif bir beceridir Bekleme süresi: 60s Hız Sap becerisi JAMX etkisi ile kesintiye uğrar.


  Beceri: Stim Bariyeri hp'yi kurtarmak için alınan hasarın% 10'unu emmek için% 5 şans. Stim Bariyeri pasif bir beceridir Gemi kendini iyileştirmeden önce önce hasar alır, örneğin 1000 gelen hasar vardır. Gemi önce 900 hasar alır, sonra 100 HP iyileşir. Emilen hasar, geminin kalkanı herhangi bir hasarı emdikten sonra hesaplanacaktır, örneğin 1000 gelen hasar var, kalkan 200 hasarı emiyor ve beceri kalan 800 hasarı etkiliyor.
   
  BUKANN bunu beğendi.
 2. görsel var mı ?
   
 3. Al bu görsel...

  [​IMG]

  Aha buda açıklama;

  General information

  Collect Diametrions from Galaxy Gates and Dispatch, and upgrade your Pusat ship to its stronger Plus variant. The ship comes with the Speed Sap and Stim Barrier ability. Arrive, dominate, and leave victorious in the blink of an eye.

  You’ll find the brand-new recipe in the Assembly to upgrade your ship. Among other resources, each recipe needs your existing ship to build the brand-new Plus variant of it. This means, your existing ship will be expanded and you cannot use the old ship anymore!
  Please note: The ship designs for the old ship cannot apply to the new Plus variant of the ship!

  Pusat Plus
  Ship information
  • HP: 325,000
  • Nanohull: 325,000
  • Speed: 400
  • Laser Slots: 18
  • Generator Slots: 16
  • Special Slots: 4
  • Rocket Launchers: 1
  • Ship Modules Slots: 4
  • Cargo Space: 1,500

  Skill: Speed Sap
  Blink and you'll miss the Pusat Plus. Faster and stronger than its predecessor and now armed with the Speed Sap ability, strike harder and faster than ever before.
  • Reduce the targeted ship's speed by 10% while increasing your own speed by 10%.
  • Speed Sap is an active skill
  • Cooldown: 60s
  • The Speed Sap skill is interrupted by JAMX effect.

  Skill: Stim Barrier
  • 5% chance to absorb 10% of damage taken to recover HP.
  • Stim Barrier is a passive skill
  • The ship takes damage first before healing itself, e.g. there is 1000 incoming damage. The ship takes 900 damage first, then heal 100 HP.
  • The damage that is absorbed will be calculated after the ship’s shield absorbs any damage, e.g. there is 1000 incoming damage, the shield absorbs 200 damage and the skill effects the remaining 800 damage.

  New recipe: Pusat Plus
  CategoryNameAmountRequiresCraftableDuration
  ShipPusat Plus11,000,000 Uridium
  500 IAC
  3,000 Diametrion
  1x Pusat Ship
  Once12 hours


  Ship Upgrade Modules: Pusat Plus
  The modules that can be used on the Pusat Plus ship:
  • DMG-VP01
  • HP-VP01
  • SPC-VP01
  Important: The unstable ship upgrade modules that you already own cannot be equipped on the new Ship Plus. You need to craft new unstable ship upgrade modules if you want to use them on the new Ship Plus variant. This means that if you already crafted unstable ship upgrade modules e.g. for Pusat, they cannot be used for Pusat Plus!
  You need to craft a new one and roll an unstable module that can be equipped onto Pusat Plus.
   
 4. Hızı iyiymiş, güve 672 çark 705 kararlı modül ve yetenek hariç ama pasif yeteneği çok zayıf gözüküyor %5 oranla değil de bi %30-%40 olmalıydı.
   
 5. Gemi hızı - 400 + 16 jeneratör - 160 = 560 + %20 sarı taş = 672 + %2 modül = 685 + %5 çark = 719 hımmm;)
  Goli plus %11 hız modülü ile 710 a ulaşıyor...

  Sanırım yine belirleyici olacak tek şey ilerde çıkacak hız modülleri.

  Not: Bildiğim kadarıyla (yanlış bilmiyorsam) oyunda admin gemileri hariç 750 hız sınırı vardı. Bu gemiye sağlam 2 modül düşerse 750 yi rahatlıkla aşacaktır. O zaman ne olacak ? Sınırlama devam mı edecek yeni hız sınırları mı gelecek ?
   
  Son düzenlenen: 10 May 2022
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 6. Bende goli plusla , solace plus var. solace için modül getirmediler klasiklerle idare ediyoruz o sebeple şu an oynanabilirliği yok. goli plusun modülleri fena değil. pusata hız modülü yok bende diğer ikisi var. eğer önümüzdeki etkinlikte pusata çıkma olasılığı fazla olan modül getirmezlerse almam pusat plusu, goliyle devam.
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 7. Bende plus gemileri için gerekli malzeme var ama henüz hiçbirini basmadım, hangisine güzel modül düşerse onu basmayı düşünüyorum.:)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 May 2022
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 8. Amiral34

  Amiral34 Guest

  duyuru anca geldi sakin kalalım :D
   
  Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
 9. KZORBA

  KZORBA User

  Fena görünmüyor, oyunda çeşitlilik arttırıcı bir gemi olarak göze çarpıyor, hangi geminizde hız varsa o geminizi kullanmanız şuan mantıklı ama genel olarak şuan metada bir gemi değil birden fazla gemi var ve bu durum baya iyi, bir de şu pvpdeki trenler ve saçma klanların 3. parti yazılımlarını engelleseler çok keyif alırız da neyse...
   
  Son düzenlenen: 11 May 2022
 10. 750 hız sınırı die birşey yok orkus ilk nerfi yemeden önce 20 hızlı orkus 765 gidiyordu
  yeni pluslar oyuna eklendiği için bence orkus 2x nerfi oyundan kaldırılmalı hiç bir şekilde 2x e nerf atılmadan bile hızı 711 oluyodu oda max bu durumda diğer plus gemilerin modüllü halleri orkusdan her halikarda güçlü olacağından orkusun 2x inin 1.75 e çekilmesi ni kaldırıp tekrar 2x e yükseltilmeli bunu yapmakla oyundaki çeşitlilikde artar hali hazırda her gelen plus oyun metasını alt üst ediyor isteyen istediği gibi eski metayı da kullanmalı 2x e atılan nerf eski metayıda yok etti
   
  Son düzenlenen: 11 May 2022
 11. oben

  oben User

  ben zephyr gemisi çıktığı zaman 750 hız sınırı konduğunu hatırlıyorum bu sadece zephyrmı yoksa tüm gemilermi hatırlamıyorum ama bu işin aslını ne mod nede adminlerde bildiğini sanmıyorum.oyunculardan 750 hızı gecen varsa buradan yazarlarsa bilebiliriz.
   
 12. Ben gemi hızının görünürde ve hesaplamada 750 yi geçse bile 750 ye hızının sabitlendiğini duymuştum. Yani tabelada 765 yazıyorsada aslında 750 ile gittiğini eskiden biri söylemişti. Hiç deneyende görmedim, bende deneme imkanı bulamadım.
   
  BUKANN bunu beğendi.
 13. candaysa

  candaysa User

  Katılıyorum sana bence orcus gemısı tekrar eskı halıne donmesı gerekıyor.Oyunda orcus ,goliath plus,pusat plus,citadel plus ve solace plus oyunda gemı alternatıvı ne kadar cok olursa oyuncular o kadar cok zevk alır.Ve solace plus gelecek olursakta gemı 1 aydan fazla oldu gelelı ve halen dogru duzgun modullerı gelmedı durmadan savas bıletıne specktrum modullerı gelıyor cop olan gemının modullerını ne yapacam arkadas sacmalıyor oyun bazen !!
   
  Seni-Seviyorum42 bunu beğendi.
 14. Oyunun genelde yaptığı şey bu zaten kimi gemiyi güçlü kılıyor herkes o gemiyle oynuyor plus gemileri yokken tyronnos ve orcus vardı sadece haritada plus gemileri geldi şimdi de citadel plus goliath plus geziyor hartiada etk sonu pusatını sağlam yapanlar muhtemelen ona geçecektir orcus gemisi çok güçlü diye zamanında ağlayanlar şuan geminin hiçbir işe yaramadığını görüyor :D
   
 15. [​IMG] Polychromium
   
  joetly bunu beğendi.
 16. joetly

  joetly User

  Merhaba, konuyu biraz açarmısınız? ne işe yarar, etkinlik ile falan mı gelecek (chromium gibi), birleştir ile temin edilecek gibi.

  not : discord kullanmıyorum oradan bakma şansım yok.
   
 17. wiladew

  wiladew User

  polychromium ve xa01 modül geliyormuş discordda öyle diyorlar ayrıca beta test server açılıyor yakında detayları bilmiyorum
   
 18. CLASSİ

  CLASSİ User

  O halde, bu "Astral Yükseliş"in bir Kapı olacağı temelde "onaylandı". Ve beklendiği gibi, beraberinde bazı yeni mekanikler getiren geleneksel bir haydut-lite kapısı. En azından okuyabildiğim kadarıyla. Kapı hakkında en önemli bilgiler:

  • (Muhtemelen) birkaç başlangıç gemisinden birini seçebileceksiniz. Muhtemelen ekipmanınızdan ayrı olan kendi ekipmanınızla.
  • Bu haritaya X-1 haritasından erişirsiniz, bir Astral CPU gerektirir ve bu da Polychromium gerektirir. Bu bilinmeyenin kaynağı.
  • Bu kapı için bazı yeni görevler olacak. Bir etkinlik görevi mi yoksa kalıcı bir görev mi olduğunu söyleyemem. Dolayısıyla bu kapının kalıcı mı yoksa geçici mi olacağı da kesin değil.
  • Rift'ten girilebilen bireysel "kapılar", baştan seçilen gemiyi geliştirmeye yarayan "Silah Çatlak", "Jeneratör Çatlak", "Mühimmat Çatlak" gibi kendi adlarına sahiptir. Yani geleneksel Rogue-lite yükseltme sistemi.
  • Sonsuz gibi mi görünüyor?
  Hala bundan fazlasını söyleyemem, (kimin aklına gelirdi :eek:) yeni modüller olması dışında.

  Sonuç olarak, bu herkesin aynı ekipmanla başladığı bir kapıdır, bu nedenle mevcut ekipmanlardan hiçbir fayda yoktur. Tam olarak buna izin veren bir hata olmadığı sürece. Ama bu asla olmayacaktı.:p
  alman forumundan translattan çeviri ancak bu kadar .Almanca bilenler daha iyisini yapacaktır.
   
 19. πveyaQ

  πveyaQ User

  [​IMG]
   
 20. Tam emin olmamakla birlikte ufak ara etkinlikler haric(mesela astral etkinliği gibi)

  Gelecek olan anahtar etkinliklerinin..

  -Haziran uzay kupası etkinliği(galaktik cekisme tarzı)
  -Temmuz Plutus müsabakası
  -Ağustos Hitac
  -Eylül galaktik cekişme
  -Ekim terror kapısı
  -Kasım (Gecen kasımda anahtar etkinliği gelmemişti prometheus geliyor ayın sonuna doğru)
  -Aralık buz etkinliği labirent

  Etkinliklerin hemen hemen bu olacağini düşünüyorum

  Sürekli aynı etkinlikler insanı sıkıyor en azından yılda iki kere yapılan galaktik cekisme ve plutus etkinliklerinin 1'er tanesini farklı etkinlikler yapabilirler mesela 2020 yılında gelen tüm oyuncuları şaşırtıp ilgisini ceken edebi kapının sınırsız uri veren versiyonu gibi değişik etkinlikler..