Geri bildirim Darkorbit Yönetimi Hkda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 7 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyun sorunlarının darkorbit yönetiminin çözebileceğine inanıyor musunuz?

Anketin kapanma tarihi 7 Ekim 2019.
  1. Sanmıyorum ama yinede bir umut evet düzelecek.

11,8%
  2. Kesinlikle darkorbit bu yönetimi oyunun sorunlarını çözebilecek kabileyeti yoktur.

70,6%
  3. Belki zamanla düzelir.

17,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Serverler birleşimi yapıldıktan sonra oyunla ilgili bir ton sorunlar oluştu ve support forumda konu açmamıza rağmen hiç bir şekilde düzelmiyor.

Anca reset geldikten sonra bir parça.

Eskiden genel konulara sorusu olanlar konu açarsa şimdi ki zamanda sürekli sorun.

Son düzenlenen: 7 Ekim 2018
  2. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım bizlerin sizleri yalnız bıraktığı yada sizin sorunlarınızla ilgisiz olduğumuz gibi bir düşünceye kapılmayın sizleri temin ederim'ki bizler sizlerden daha çok üzülüyoruz. Lakin oyunun bu şekilde hata vermesi ve oyunda sorunların olması bizlerle alakalı değil ama sizden ricam sabırla beklemenizdir.

İyi forumlar.

3. Oyunun sizinle alakası olmadığını biliyorum modum fakat sürekli oyun hatalarından bıktık.

Sizin göreviniz hataları sorunlar bildirmek bende böyle konu açarak dikkatlerini çekmeye çalışıyorum.Artık darkorbit yönetiminin ne kadar yetersiz kaldığını.Sizlerden ricam yeterli destek alsın almasın merkez ekibine iletmenizdir.

4. Umarım GE1 birleşme olursa ve GE1 dede birleşmeden sonra lag ve donma olursa üzülerek maalesefki bende pek çok kişi gibi bırakmak zorunda kalacağım 6-7 ayda 1-2 kez olmak üzere nostalji yapmak için giriş yapacağım gibi :)

5. Son server birleşimi yapılıp tekrar ana sorunlar üzerinde durulur.

Oyun güzel bırakma bence :)

6. Benim Ge1 ve Cz1'de hesabım var. Çek Cumhuriyeti serverleri Ge2 ile birleşti. Ge2 serveri adı altında 4 server toplandı. İki hesabımda da oyun akışı aynı. Birleşmeden sonra ekstra bir lag-donma olmaz diye düşünüyorum.

7. O zaman sadece TR serveri pek ilgilenilmiyor.

TR serverinde oyna hemen hemen her gün kasma donma portal atlamama sorunu bir oyunda ne ararsan bütün sıkıntılar var.

Server birleşimleri bitsin aynı sorunlar devam ederse bende bırakırım büyük ihtimalle.

Benim oyum düşüncem hangi oyun olursa olsun donma kasma varsa o oyunu oynamam bakalım darkorbit ekibi nasıl bir yol izleyecek çok merak ediyorum.

8. İnş. korkmaya başlamıştım çünki birleşen tüm türkiye sunucularında lag olunca bide çeşitli sebeplerden sürekli şikayetlenmeler olunca bizim bulundugumuz serverde birleşme olursa olduktan sonra bu şekil olursa diye insan korkuyor :D inş. birleşme olursa lagsız olur :D TR serverlerinde umarım lag problemi kalkar ortadan TR serveri oyuncularıda lagsız Darkorbit oynar

9. Global sunucuları el üstünde tutuluyor. Umarım tüm sunucularda aynı kalitede oyun oynayabiliriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.