Duyuru Darkorbit Yönetiminin Amacı Nedir?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 2 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Öncelikle modlar ve adminlere sesleniyorum, bakın sizde bu oyunu oynuyorsunuz, sizde haksızlığa gelmek istemezsiniz,

Biz aylarca bot'la milyonlarca uri, kredi, tp, şp, rp kasan insanları banlamanızı beklerken,

Bu botla en zor görevleri uğraşmadan emek vermeden yaparken, x6, x7 haritalarını işkal etmişlerken,

Bu kadar emeksizliğe, bu kadar hırsızlığa karşın biz ''dürüst'' oyuncular aylarca şu bot kullananların bannlanmasını ve hakkımız olan sıralamaya yükselmek istedik!!

Fakat sonra bir baktık'ki,

Botları bannlamak yerine, azalan getiri adi altinda bir yenilik getirmişsiniz,

Şimdi soruyorum saydın adminlerim, elinize vicdaniniza koyun bunun adalet neresinde?

Bizde mi boy oynasaydik? Bizde mi emeksizce kasılsaydik? Bizim tek suçumuz oyunu emeğimizle mi oynamak?

Sözde azalan getiri, bot kullanmayanlara işlemeyecekti, ama oyunda 3 saat bulunuyorsun bir bakıyoruzki uriler herşey az geliyor,

BİZ BOTLAIRN BANLANMASINI BEKLERKEN,
    CEZA DÜRÜST OYUNCULARA KESİLDİ,
    VE BOTLAR HALA HARİTALARDA DURUYOR,

Ve bütün bunlara haksızlıklara rağmen darkorbit yönetimi bu saatten sonra para kazanacağını düşünebiliyor mu acaba?

Şahsen ben daha bu oyuna 1 tl bile para yatirmam 1 tl bile,

Adam gidecek 5 günlük %50'lik güçlendiricilerden alacak,

Milyonlarca uridium çekip kapı dönmek isteyecek,

Birde bakacak'ki hooop azalan getiri, hadi yalllah,

Botlar hala gezsin haritalarda,

Anlamıyorum gerçekten anlamıyorum, nedir amaciniz?

Lütfen bu konuyu gerekli yerlere iletin.Bizim dayanacak gücümüz kalmadı, hala haritalarda botlar var,

Ben artik şundan şüpheleniyorum, botlar süresiz bir şekilde azalan getiri olmadan uri kasiyor,
    ama bot kullanmayan dürüst oyuncular bu filtreye mağdur kalıyor..

Eeee tabi bu bir darkorbit değil mi? Herşey beklenir :)!

2. Dediklerine harfiyen katılıyorum arkadaşım ben de dürüstçe oynadım. Ama ne kadar oynarsam ne kadar kapı yaparsam BOT cular sürekli önüme geçiyor bende bıraktım sadece günlük giriş alıp çıkıyorum artık premium dahi almıyorum REZALET VE ÖTESİ OLDU oyun. Sene sonuna kadar Acemii Albay olurum artık Kurmaylıkdan düştüm Acemi Albaya düştüğüm gün Burda çok ağır konuşucam IP ban atmaları gerekicek zaten o saatden sonra Umrumda olmaz ÇÖzüm BULUNSUN ACİL

3. Onu bende düşünüyorum ama Adobe yerine Unity gibi motor kullanıp Diğer oyun firmaları gibi kendi istemcilerini indirtip oynanabilir.

4. Viraaa

Viraaa User

bu durum nedir biliyormusunuz.herhangi bir x bankasini birileri sürekli soyuyor.bankamatiktan paralarini caliyor felan.ama bu hirsizligi banka yonetimi gormezden geliyor.ve isin tuhaf tarafi banka subeleri diyorki sayin mudurlerim yada sayin yoneticilerim butun illerden bankamatiklerimizden birileri bi acik bulup paralarimizi caliyorlar bunu raporlarimizdada ekledik ne yapmamiz lazim.ama bakiolarki merkez subeden ses seda yok.durum gormezden geliniyor.bu anlattigim size ne kadar sacma geliosa su anda bu oyunun yasadigida budur arkadaslar.

5. ŞahFD

ŞahFD User

Ne alakası var güzel kardeşim, biraz saçmalamıssın,
    Banlamalar darkorbit merkezde yapılır yani almanyada

Eğer oyuna bir yenilik getirilecekse bunuda almanya yapar ekleri,
    Yani tüm yetki kendilerinde,

Kendileri şunu diyemiyorlar bot kullanıcılarını bannlarsak oyuncuların yarısını kaybederiz, ve para kazanamayız,

Bari bunun çaresini yine her zaman'ki gibi masum oyunculardan çıkaralım,

Düşünsenize arkadaşlar adam 7/25 botla milyonlarca rp kasıyor,
    Sonra azalan sistem geliyor, 3 saat oynuyorsunuz hooop az ödül aliyorsunuz

Yani kusura bakmayın ama ben bu duruma

''''''''''SLKFJAKJGASDKJGKASDJKJGSDJKG''' Ergenler gibi random şeklinde gülmek istiyorum :)

Diyecek başka bir söz, duygu ve tercume gelmiyor aklıma şaka gibi :D

Helal olsun kardeşim sen 7/24 botla kass ben elimle biz elimizle kasarız, nasil olsa biz bir eşeğiz :D

Bir laf vardır zaten sen eşeksen sirtina semer vuran çok olur diye,

Bu durumu nasıl protesto edebiliriz?

-----------------URİ, VİP VB ŞEYLER ÇEKMEYİN ARKADAŞLAR!----------

Ayrica bir arkadaş bir konuya şöyle bir yorum paylaşmış buraya ekleyim

'''Sözde botları engellemek amaci ile getirilmiş bir sistem olan azalan getiri 4/1 falan engelliyormuş, isterse 8/1 etkilesin kardeşim adam kasıyor mu? Kasiyor hertürlü'''

Ayrica hadi botları geçtim elleriyle oynayanları bile 3 saat sonra etkileyen bir sistem :D

6. Viraaa

Viraaa User

ben ne yazdimda sacmaladim anlamadim:)) ii oku yazdigimi.

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şikayetinize raporlarımızda yer vereceğiz.
    Rütbe düşmeniz takdirinde "burda çok ağır konuşacağım IP ban atmaları gerekecek" tarzı bir tehdit hiçbir şekilde yapıcı değildir ve sizi de sorunun çözümüne ulaştırmayacaktır. Tavsiyem bu davranışınızı tekrarlamamanız yönünde olacaktır.
    Flash Player desteği sona erdiğinde indirilebilir istemci ile oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.
    Görüşlerinizi belirtirken lütfen üslubunuza dikkat ediniz.

İyi forumlar.