Darkorbit Yol Haritası:Supriz Mesajlar ARŞİV

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. buzmavi

  buzmavi User

  07.06.2013, 13:36 #1
  »•E•B•Я•A•Я•«
  Lebende Forenlegende

  Üyelik Tarihi: 03.07.2012
  Mesajlar: 7.299
  [​IMG] Sürpriz Mesajlar
  Selam Uzayın Pilotları ;

  Oyun geliştiricimiz RickDekard artık forumda [​IMG] Sizlere gelecek yenilikleri hızlı bir şekilde aktarılması için önceden haber verecek . Bu haberleri size en hızlı bir şekilde buradan duyuracağım [​IMG]

  NOT: Arkadaşlar oyun ile ilgili soru/sorunlarınızı ilgili bölüme yazınız buraya değil !!!

  Keyifli Zamanlar [​IMG]
   
 2. buzmavi

  buzmavi User

  [​IMG] 07.06.2013, 13:58 #3

  »•E•B•Я•A•Я•«
  Lebende Forenlegende

  Üyelik Tarihi: 03.07.2012
  Mesajlar: 7.299


  [​IMG] Gelecek Hafta : Bazı eski oyun seslerin tekrardan geri dönmesi
  Alıntı:

  RickDekard´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
  Merhaba Topluluk ;

  Biz uygulanan bazı eski oyun ses efektlerini önümüzdeki hafta ki güncelleme ile oyuna ekleyeceğiz.

  Bunun yanında arka plandaki müzik tamamen değiştirildi.

  Gelecek haftadan sonraki güncellemede denemeniz için müzik ayarlarını tekrar aktif hala getirilecek.

  Hoşunuza gideceğinden mutluyuz, gelecekte ek parçalar eklemeyi planlıyoruz.

  Ses efektelerinin yeniden çalışmasıyla dışarıya çıktığı için özür diliyoruz. Biz bu hatayı öğrenmek için elimizden geleni yapacağız.

  Saygılarımızla

  Yeni gelişme [​IMG]
   
 3. buzmavi

  buzmavi User

  [​IMG] 24.07.2013, 15:08 #20

  »•E•B•Я•A•Я•«
  Lebende Forenlegende

  Üyelik Tarihi: 03.07.2012
  Mesajlar: 7.299


  [​IMG]
  Merhaba Kahraman Uzay Pilotları ;

  Bazılarınız rütbelerin neden bu derece düştüğünü soruyorsunuz ? İşte cevabı ;

  Alıntı:

  RickDekard´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
  Yapılan çalışmalar ile ilgili yapılan tüm yorumları okudum. Sıralama konusunda bir şey yapılması gerektiğini kabul ediyorum.

  Bigpoint Ekibinin İllegal program konusunda adımlar attığını ve bu konuda ciddi olduğunu tekrardan hatırlatmak istiyorum.

  Şu andan itibaren Streuner ve Lordakia artık rütbe puanı vermeyecektir. Bu değişiklik size geçmişte ve bugünden itibaren imha ettiğiniz tüm streuner ve lordakia dan elde ettiğiniz rütbe puanların silineceğini ve artık herhangi bir rütbe puan alamayacağınızı belirtmektedir.

  X-2 haritalarında sadece illegal program kullananların olmadığını biliyoruz fakat illegal kullanıcıların en çok x-2 haritalarında tercih edip tp ve şp kastıklarını da biliyoruz. Bunun tamamen rütbeleri düzeltmeyeceğinin de farkındayız fakat şu anda yapılabilecek en iyi çözüm yolu budur.

  Görüşlerinizi okumak için sabırsızlıkla bekliyorum

  RickDekard
  İyi Forumlar
   
 4. buzmavi

  buzmavi User

  24.07.2013, 21:57 #27

  »•E•B•Я•A•Я•«
  Lebende Forenlegende

  Üyelik Tarihi: 03.07.2012
  Mesajlar: 7.299


  [​IMG] Elit gemiler geldi! !
  Merhaba Uzayın Asil Kahramanları ;

  [​IMG]
  Şimdi dükkanda yeni: Kepler Foundries'in elit gemi modelleri. Daha iyi, daha isabetli, daha etkili. % 5 hasar bonusu alın ve yeni statü değerleriyle savaşa gidin. Düşmanlarınıza avantaj fırsatı vermeyin, bu tasarımlarla güç sizde olacak.

  Yeni tasarımlarla en öne geçin!

  Saygılarımızla

  Dark Orbit Türkiye Ekibiniz
   
 5. buzmavi

  buzmavi User

  24.10.2013, 16:44 #54

  GŁOBAŁ
  Boardadmin Dark Orbit

  [​IMG]

  Üyelik Tarihi: 13.08.2010
  Mesajlar: 28.423


  [​IMG]
  Herkese merhaba ,

  KSİ için küçük bir iyileştirme uyguladık. Eğer bir oyuncu KSİ ye saldırır ve kamufle alarak uzaklaşırsa, geri döndüğünde kamufle olsa bile KSİ tarafından saldırıya maruz kalacaktır. Eğer oyuncu kamufle ve KSİ ye saldırmadıysa KSİ bu oyuncuya saldırmayacaktır.


  17:30 (tsi:18.30) da çevrimiçi olması planmıştır.
   
 6. buzmavi

  buzmavi User

  26.11.2013, 13:04 #56

  GŁOBAŁ
  Boardadmin Dark Orbit

  [​IMG]

  Üyelik Tarihi: 13.08.2010
  Mesajlar: 28.423


  [​IMG]
  Merhaba Arkadaşlar  Rick Dekard ingiliz forumunda yeni bir mesaj paylaştı. Açık artırma sistemine gelecek geliştirmeler hakkında ve oyuncuların bu mesaj hakkında bilgi sahibi olmaları yararlarına olacaktır.Aşağıda bu mesajın hem orijinalini hemde Türkçe Tercümesini veriyoruz.Eğer İngiliz Forumundaki tartışmaya katılmak isteyenler varsa (İngilizce yazılması gerektiğini unutmayınız) orijinal link burda 23. mesaj ve sonrasına bakmalısınız
  http://en.board.bigpoint.com/darkorb...=1#post3524185  Alıntı:

  Hi Pilots,
  Alıntı:

  To give you some more information, we are planning to have hourly, daily and weekly auctions - the most valuable items will be in the weekly auction.

  Whether or not LF4 etc will be in the auction is not decided, but Aegis, group boosters etc will be.

  We are sharing our roadmap with you because we recognize that you - the community - can help us a lot to stay on the best path for DarkOrbit's future.

  BR,

  RickDekard
  Türkçe Çevirisi;

  Merhaba uzay pilotları,

  Sizlere daha fazla bilgi verme amacıyla, açık artırma sistemini saatlik, günlük ve haftalık olarak planlıyoruz. En değerli öğeler haftalık açık artırmada yer alacak.


  LF4'ün açık artırmada olup olmayacağına henüz karar vermedik. Fakat Aegis , grup güçlendiricileri vs. yer alacak.


  Yol haritamızı sizlerle paylaşıyoruz çünkü Darkorbit'in geleceği için en iyi yolda ilerlememize sizlerin yardımcı olacağını biliyoruz.


  Rick Dekard
   
 7. buzmavi

  buzmavi User

  Bugün, 20:44 #104

  GŁOBAŁ
  Boardadmin Dark Orbit

  [​IMG]

  Üyelik Tarihi: 13.08.2010
  Mesajlar: 28.423


  [​IMG]
  Herkese merhaba ,

  Açık artırma sistemi ile ilgili açıkladığımız yol haritasıyla ilgili çok olumlu geri dönüşler aldık. Taahhütümüze sadık kalmak ve oyuncuları dinlemek istiyoruz ve Rick az önce açıkladı LF4 ve Droit düzenleri yeni açık artırma sisteminde olmayacaktır. Her öğeye tek tek bakmak için zamanımızı kullanacağız ve oyuncularla uygun bir beta test yaparak hangi öğelerin saatlik , günlük , haftalık veya olup olmamasına karar vereceğiz.

  İngiliz Forumunda RickDekard cevabınıın orijinalini örmek için lütfen tıkla

  http://en.board.bigpoint.com/darkorb...4&postcount=85

  Rick'e sorulan soru ve Rick'in yanııtı İngilizce;  Alıntı:
  Originally Posted by TheTaser(V) [​IMG]
  Hey Rick, glad to see that you and your team are working on more detection methods for bots. Backpage improvements are okay, as long as everything is either in a familiar spot or still labeled. The new UI client confused quite a few people until we got used to it, so I hope some of that can be avoided with the backpage improvements. Mission replacements; GREAT! Don't forget to add spearhead, aegis, and citadel quests. And I like the map rework so more power to you for the rework of uppers and bmaps.

  Now for the auction. I'm not sure why ya'll are doing this but it really doesn't make me happy. I recently saved 450k uridium and bought an aegis, chevron formation, heart formation, and cargo protocols for my pet. Now, I find out that I could have just used a few billion credits to get these items...[​IMG] I realize that was my choice to buy those items, but I did not know that they were going to be coming out for credits soon. I don't see why ya'll want the game balanced. Those guys doing 80k+ with X4 don't want it balanced either. What is wrong with working your way up? I say remove chance from gates, and improve booty chest drop rates. Don't add the stuff we paid good uridium for, to be gotten with credits now.

  Side note: Will the pet gears/protocols be level 1, 2, or 3? Has to be level 1 to make it fair for the noobs that just got the pet from the auction right?[7quote]


  Hi TheTaser(V),

  Let me start by saying that I agree with what you and others have said about the proposed auction rework. This is why I was keen to show you all the roadmap, as your feedback is very valuable and I'm more than willing to listen to it.

  The auction rework is planned for early next year. There will not be any items in it that are not available for Uridium, so no LF4 or Drone Designs (not even in the new weekly auction). We will carefully review all items that we add to the reworked auction that are not currently in it.

  Lastly, before we put it live, we will open the test servers to enable everyone to give us more valuable feedback.
  Yanıtın Türkçe Tercümesi;

  Merhaba TheTaser ,

  Şunu söylerek başlamama izin ver lütfen yeni açık artırma sistemi hakkında senin ve diğerlerinin söylediklerine katılıyorum. Bu yüzden hepinize yol haritamızı göstermek istedim. Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli ve daha fazlasınız dinlemek istiyorum.Yeni açık artırma sistemi yeni yılın ilk günlerinde çalışacak şekilde planlanmaktadır.Uridium ile alınamayan ürünler açık artırmada yer almayacaktır.Yani LF4 ve Droit tasarımları da açık artırmada olmayacak(Haftalık açık artırmada da olmayacak.)Şu anda çok dikkatli şekilde yeni açık artırma sistemine eklediğimiz tüm öğeleri gözden geçiriyoruz.

  Son olarak, Açık artırma hayata geçmeden önce, Test serverı herkes için kullanılabilir olacak ve değerli geri bildirimler alacağız.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.