darkorbit

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. :):)selam ben uzay macerasına yeni katıldım 6 ay oldu beyler kupon bedava nerden edinirim cash for action da uri nasıl kazanırım

2. Merhaba ,

Bedava kupon dediğiniz belli aralıklarla oyun tarafından hediye kodları yollanıyor. Haber Bülteni Aboniliğinizi aktif değilse aktifleştirin. Cash for Action kısmında ise çeşitli kriterler var. Bazıları alışveriş yapmanızı ister. Bazıları program indirip denemenizi ve bazıları çok uğraştırmaz. Fakat hiç kullanmadığım için bilemiyorum.

İyi forumlar.

3. peki kupon verilen hediyeler ne ye gore veriliyor öduleri o kuponda ki oduler

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Kupon kodlarının verdiği ödüller sabit değildir her zaman değişir bu yüzden hediyelerin neler olduğunu bilemeyiz. Kodun geldiği epostada hediyeler resimle gösteriliyor zaten.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.