Destek Darkorbit'deki Etkinlikler Azalsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve God.Of.Deat tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit'deki etkinlik sayısı azaltılsın mı?

1. Evet,azaltılsın.

40,9%
  2. Hayır,sadece iki etkinlik arası zaman artırılsın.

31,8%
  3. Hayır,olduğu gibi kalsın.

27,3%
  1. Son olarak getirilmeye çalışan sonsuzluk kapısı etkinliği de dahil olmak üzere;
    Oyuna sıkça getirilen etkinliklerin oyunun normal akışını tamamiyle bozduğunu görmekteyiz.Değerli oyuncu arkadaşlarımızla bir anket yapmak istedim.Umarım gerekli ilgiyi görür ve bir nebze olsun oyunun oynanabilir olması için katkı sağlamış oluruz...

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi Forumlar.

3. İki şık ta hemen hemen aynı.üçüncü şık hayır yaparsan olduğu gibi devam etmesini isteyenler oy kullanabilir.

4. Aliens

Aliens User

Yukarıda arkadaşımızın dediği gibi anket soruları şeffaf değil. Bizlere olduğu gibi kalsın seçeneğini değil zorla kendi fikrinizi empoze ediyorsunuz. Oraya lütfen 'Hayır, olduğu gibi kalsın' seçeneği ekler misiniz?

ateistkeci bunu beğendi.
  5. bende seçeneklere katılmıyorum ikiside evet cevabını yansıtıyor , cevap hayır diğer serverlarda bi bozulma olmaması tr3 ü etkinliklerin etkilediği manasına gelmez. Etkinliklerin yalnızca güçlü gemilerin çok kasılması için değil her kesime hitap etmesi gerek , mesela ben bl haritasındaki yaratıkları rahatlıkla kesemezken otoya bırakıp çok rahat kasılan rütbeli gemiler var ben onlar gibi olamam ki bana hitap eden bi etkinlik gelsin

God.Of.Deat ve ateistkeci bunu beğendi.
  6. Etkinlikler için değil aslında tabiki diğer sunucular sorunsuz çalışıyor.Ancak Türkiye sunucularında etkinliklerle birlikte oyunu götüremiyorlarsa,biraz olsun düzenlesinler istedim.

7. Admin oyunun gelişmesi için bir tavsiye vereceğim sizlere bigpoint şirketinin developer ekibin de aktif front end ve back end çalışan yazılımcı arkadaşlara bir an önce görevlerini bırakıp istifa etmeye çağırıyorum arkadaşları 15 yıldır yazılımcıyım ve 2009 dan bugüne bu oyunu oynuyorum ne rezillikler çektiğimiz ortada ve şuana kadar 20bin tl den fazla para yatırdım gemilerime ama oyun çığrından çıkmış düzelten yok yöneticiler umursamaz davranıyorlar gerekli bildirimleri yapıyoruz oyunla ilgili suçlu bizmişiz gibi cevaplar alıyoruz benim internet hızım 50mbps kullandığım pc 20bin tl değerinde burada kimse kalkıp beni suçlayamaz şikayet ettiğim için bakın sizinde elinizden birşey gelmiyor yetkileriniz kısıtlı ama developer ekibinin en azından iletişim adresleri vardır sizde ulaşabilirsiniz diye tahmin ediyorum lütfen arkadaşlara söylermisiniz
    her yıl 70 bin dolar üstünde ücret alıyorken neden oyunu geliştirmek yerine daha kötü yapıyorsunz madem yapamıyorsunuz istifa edin binlerce profesyonel yazılımcı var bırakın yerinizi onlara. İstafa edin de kurtulalım sizden.

8. haklısın kardeşim işte söyleyincede hata bizdeymiş gibi aşşalanıyoruz dedigim gibi sadece türk serverinde 6 sunucu var bu oyuna parayı biz kazandırıyoruz bunu hak etmiyoruz baska bir yerde yok bu kadar sunucu bu ekip oldugu surece boyle bakınız burdan bana uyarı gelcek ama gayette samımı bir eleştiri yapiyorum.k.b

herkes gönüllü yapiyormuş arkadaşlar bu dünyada cıkarı olmayan baba oğula oğul babaya bakmıyor ozmn istifa edin en azından bizde yetkiliyok deriz düzelinceye kadar mecbur beklicez deriz ama sizler burda bizlerin muhattasınız
    ozmn arkadaslar sizin yetkiniz yoksa bu kadar uraşmayın sizde bizlerin yanında yer alın bırakın forumu fln çözümü beraber bulalım ama sizler karsımızda durmayın bızde yetkı yok dıyosunuz ama en ufak bişeyde adam banlıyosunuz bence bu emeklere haksızlık olur lutfen duyun artık koskocaman ulkede bile halk cumhur baskanını istifa ettiriyor bizlerde suan bu durumdan hoşnut degiliz istifa edin ozmn tskler

Son düzenlenen: 6 Nisan 2020
  9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde tamamen büyük harf kullanmak ve alt alta yazmak yasaktır. Sizleri bu seferlik uyarıyorum lütfen tekrar etmeyiniz.

Buradaki duyuru üzerine sorun bizim yetkilerimizi çoktan aşmış durumda, bizlerin istifası herhangi bir etki sağlamayacağı gibi gene siz oyunculara zarar verecektir. Lütfen bundan sonraki mesajlarınızda usluba ve kurallara uyarak yazınız.

Ayrıca lütfen bu mesajımdan sonra konuyu saptıracak mesajlar atmayınız.

İyi forumlar.

God.Of.Deat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş