Darkorbite girince BlueScreen oluy

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KralCyristaL tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar ben darkorbite giriyorum "Başla"ya tıklıyorum darkorbit yükleniyor.Sonra oyuna gir diyorum bilgisayarımın ekranı kapanıyor sonra 10 saniye filan sonra Mavi ekran çıkıyo yazılar çıkıyo ve bilgisayar yeniden başlıyor.Açılıncada windows bir kapanmadan kurtardı falan yazıyo.Bunun sebebi darkorbitten mi bilgisayardanmmı çünkü önceden olmuyodu(Test server de oynuyorum)

2. bilgisayarınla alakalı. laptop mu kullanıyosun masaüstümü

3. Masaüstü.Bide windows orjinal değil kopya

Son düzenlenen: 20 Şubat 2014
  4. orijinal kullanmazsan sıkıntılar çıkar ayrıca bilgisayarına çok yükleniyor olabilir

Son düzenlenen: 20 Şubat 2014
  5. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan oyundada bazı sıkıntılar yaşanmakta ancak sizin aldığınız hatayla bir alakası varmı bilemeyiz.Ancak büyük ihtimalle sisteminizle alakalı bir sorun olabilir.

6. Merhaba ,

Oyunla ilgili değildir büyük olasılıkla. Mavi ekran hatası genelde bilgisayar parça yani donanımlar ile ilgili sorunlardan dolayı çıkar. Bazen BIOS pilini çıkartıp 10-15 dk sonra tekrar takarak BIOS 'a reset attığınızda düzelebiliyor. Tabii neyden dolayı Mavi ekran hatası veriyor görmeyince birşey diyemem ama bir teknik servis'e götürüp baktırınız. İyi anlayan tanıdığınız varsa ona da gösterebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. ayrıca yerine tam oturmamış parçalarda buna sebep olabilir ve driver hataları ayrıca. Modumuzun dediği gibi BIOS pilini çıkartıp takabilirsin yada istersen başka bir pil alırsın sana kalmış. Bu arada sende yine iyimiş mavi ekran bende kırmızı olup kapanıyor (şaka yapmıyorum sebebini hala bulamadım ) :D:D:D

8. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.