Darkorbit'in PVE de etkinlik yapmayı becerememe sorunsalı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve sekiz tarafından 31 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sekiz

  sekiz User

  selamlar, bildiğiniz gibi dün istila etkinliği vardı. pve sunucusunda istila kesinlikle başlamıyor/çalışmıyor. bir önceki istilada da asla npcler gelmemişti. bir etkinliği yapamıyorsanız, getirmeyin arkadaşlar bu kadar basit bir denklem bu. neden başlamıyor? belirli bir oyuncu mu olması gerekiyor?
  server da herkes botta, emeğimizle bi etkinlik yapalım diyoruz başlamıyor.

  hayali arkadaş cevap verirse sevinirim. yıllardan beri var olan bir etkinliği dahi yapamıyor musunuz gerçekten?
   
 2. .Sancak.

  .Sancak. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Durumu açık bir dille Support'a ilettiğiniz takdirde gerekli incelemeler sonucunda teknik ekibe raporlanacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 3. sekiz

  sekiz User

  sevgili görevli arkadaşım, bir şeyi report etmeden bunu araştırmak size çok mu zor geliyor? kaldı ki bildirilen hataları düzelttiğiniz de yok. ben report etmeyeceğim, paşa paşa gidip bakacak Almanya'daki görevliler. bu almanya merkezde çalışan herkes gurbetçi falan mı?
   
  -333- ve BaMbUlBeee bunu beğendi.
 4. -333-

  -333- User

  onlar üyelere laf yetiştirip açılan bug konularını editleyip işlerine gelmeyenlere ban vermekle meşkul.
   
 5. Mineral

  Mineral User

  Gurbetçi olmak ayıp veya eksiklik olmasa gerek.Sonuçta her insan birgün gurbetçi olacak boyut değişerek.
   
 6. sancak moderatör herşeyi biz yazacaksak size ne gerek var
   
 7. sekiz

  sekiz User

  gurbetçi diye yaftalamamın sebebi alman ekolünden kaynaklanıyor. şuan burada konuştuğumuz şirket gibi istisnai durumlar dışında Almanlar genellikle iş hayatında disiplinli ve özverili olarak bilinir. Bu yüzden mevzu bahis, görevini yapmayan, görevlilerin gurbetçi olabileceklerini düşündüm.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 8. Arkadaşı ciddiye almamanı öneririm kardeşim her konuda istinasiz her konuda böyle mesajlar atiyor, kendi kendine gülüyor attiği trol saçma mesajlarına mineral eksikliği yüzünden hep, sıkıma canını saygılarımla..
   
 9. YARGU

  YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Gerekli uyarılar gerekli oyuncularımıza verilmiştir. Lütfen daha fazla sürtüşmeyi uzatmayalım. :)

  İyi Forumlar.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 10. Mineral

  Mineral User

  Almanlar kesinlikle disiplinden be özveriden taciz vermezler o konuda hemfikiriz sadece iş hayatı değil sosyal yaşamlarıda planlıdır.O konuda hemfikiriz.Fakat gurbetçilerimizi hor görmekte doğru değil.Her milletin farklı farklı meziyetleri vardır.Tarihi ayrıntılı okumak ve anlamak hobilerim arasında olduğu için bu kadar net konuşuyorum.Ayrintilara girersek uzun sürer. Dünyada disiplinin başlangıcı olarak ben 10 luk sistemi Dünyaya öğreten metehandan başlardım mesela bu acıdan bakarsak.Bu ancak ve ancak būyük bir yõneticinin maharetiyle vukuu bulurdu ve sonuca ulaşırdı.Yani meziyetin milleti ortadadır millet olarak konuya bakarsak.Bence kimseyi õzellikle toplumları hafife almamak gerekir .Özelliklede kendisini kanıtlamış tarihe adını yazdırmış toplumları.
   
 11. sekiz

  sekiz User

  Geçmişte yaşamak ve bununla böbürlenmek ne büyük yanılgıdır öyle. Bugün ve yarında yaşıyoruz -evet geçmişle ilintili bir şekilde- fakat bu demek değildir ki geçmişte başarılı olan bir kişi/toplum sırf bu başarısından ötürü bugün ve yarında da başarılı sayılabilsin. Kendini geliştiremeyen insanların toplamı geri kalmış bir topluluk demektir. Ben kimseyi hor görmüyorum acı olsa dahi gerçekleri söylüyorum. Her işin sözüm ona "pratiğini" yapan, yapmaya çalışan insanlarız sonuçta. İstisnai durumlar ve kişiler dışında biz buyuz.
   
 12. Geçmişle yaşamak bununla ovunmek yanılgıdır demişsiniz.Bolum yorumunuz arkasına Kemal Ataturkun bir söylemini koymuş ve geçmişten alıntı yapmışsınız.Bu doğru bir yoldur fakat geçmişle yaşadıgınızı için çeliştiğinizi gördüm. Not:Tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur.
   

Sayfayı Paylaş