Duyuru DarkOrbit'te 10. Yılın Kutlu Olsun (APOLLO18)-Strongs99!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 20 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

@Rehber Mod'um iyi yönde gelişmeler olursa gider ama bilemiyorum. :D

2. Aliens

Aliens User

Görünen o ki bir yıl değil, 2 yıl görmüş olduk. :) 3. yıla gidiyoruz. :)

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

unutulmaz ki, porttan atladıktan sonra düşman görüp imha oluşumuzu, portalda güclü biri gelsin ilk atlasın diye bekleyişimizi :(

4. Aliens

Aliens User

Yada PvP kimde? nidalarını. :( Veya TS-2'de 500 kişilik sohbet ve savaşları? :(

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

portladan atla düşman şirket gemisine vur ve tekrar taki o kaçana kadar :(

6. Aliens

Aliens User

Ben en çokta eski akıllı bombayı özlüyorum. Şuan ki iğrenç. O zamanlar çok süper bir efekti vardı.

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Ekranın yarısın tutardı ve uzun bir süre kalırdı ekranda :rolleyes:

8. Aliens

Aliens User

Mor ve turuncumsu olurdu. Hele o ses...

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. sırf görüntüsü güzel diye basardım akıllı bombayı hatırlıyorum :D o zamanlar hatırladıgım kadarıyla havai fişek yoktu

10. Aliens

Aliens User

Bende basardım. Evet, yoktu. Keşke bu efekt eski yani bu haline çevrilse.

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Güncelleme ve fikir hazunda nostalji server konusu vardı, onu haftalık raporlara ekleyeyim ben:).

12. Aliens

Aliens User

Bence yorma kendini. :( Deniz abla daha önce bu gibi konuları iletmişti, merkez kesinlikle retro (eski) şeylere geri dönülmeyeceğini ve bu konuda gelinmemesini söylemişti. Ne yazık ki her konuda oldukları gibi bu konuda da Nuh diyorlar, Peygamber demiyorlar. :(

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu üzdü :(

14. Aliens

Aliens User

Bizi de zamanında epey üzmüştü. Bir çok oyun ki bunlar içinde BP'nin kendi oyunları da var, eskilerden olanları yeniden çıkarırlar ama nedense DO eski ne varsa silmek için üstün bir çaba harcıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.