Geri bildirim Darkorbit'te artık Hayran Çalışmaları'na yönelmeli !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 27 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet , oyunun artık üyelere daha çok hitap etmesi gerekiyor. Herhalde içimizde iyi resim yapan veya kalemi sağlam olan kişiler vardır değil mi ? Artık kod ve Uridium yerine bunlara yönelmenin zamanı gelmedi mi ?

Ben ticket'ımı attım. Şimdi de sıra burada. %73 ihtimalle bana CTRL+C ile dönecekler ama şanslar denenmek içindir.

Forum'da Hayran Çalışmaları köşesi açılması , YouTube'da bununla ilgili video serilerinin başlatılması , Feysbuk'ta yine üyelerin çalışmalarını daha sık paylaşılması vs. artık bunun gibi projeler yapılmalı bence.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Merhaba , ben Loonie Tunes.

Öncelikle bu sorumu yanlış kategoriye attıysam bağışlayın. Pek fazla kategori seçeneğiniz olmadığından :D En yakın bu kategoriyi uygun gördüm.

2 yıldır forumun görsel emekçisiyim. İmza dükkanı , konulara görsel yardım gibi pek çok alanda görsel amaçla hizmet ettim.
    Benim istediğim bir emekçi olarak Darkorbit'te Hayran Çalışmaları'nın teşvik edilmesi.

Çoğu oyunda Fan-art oldukça destekleniyor ve Türkiye'de gayet güzel işler çıkarabilecek üyelere muhakkak ki sahibiz.
    Önceleri bir konu açmıştım forumda. YouTube kanalınızda Emperor Kristallon'un Galerisi adı altında bir video serisi hazırlamak. Facebook sayfasından gelen hayran çalışmalarını haftalık olarak bu video serilerinde üyelere göstermekti amaç.

-kırp kırp-

Bunun gibi hayran çalışmalarını teşvik edici hoş girişimler yapılmasını istiyorum. Mesela forumda HAYRAN ÇALIŞMALARI diye bir köşe yok. Bunun açılması güzel olabilir. Darkorbit için hazırladığımız hikayeler , resimler ve hatta şiirler. Belki de heykeller. Bunların hepsini bu bölümde paylaşabiliriz. Böylece sadece bir oyun değil , popüler kültür açısından da bir ilham kaynağı olma açısından bir adım atmış olursunuz.

Kısaca , Darkorbit'te biraz daha fazla topluluğa yönelmeyi ve bunu Discord , Twitch yayını gibi hareketler yerine bu tür üyeleri bir şeyler yapmaya teşvik edecek şeylerle yapılmasını istemekteyim.

Saygılar ,

- Loonie Tunes

Duck▲ bunu beğendi.