darkorbitte hesap güvenliği Düşük

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kafası_1_milyon47477 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın adminim Darkorbitte hesap güvenliğinin 0 olduğunu düşünüyorum Sadece gemime girip ordak direk e postasına atabilmesi Çok Basit diye düşünüyorum benim Çarım Çalındı admine söledim sadece kapatabileceğini söledi Kapattı kapatmak yerine bana geri vermesi Daha Doğru deilmi

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Öncelikle Hesap Bilgilerinizi Kimseyle Paylaşmayınız Geminize Giren Birisi e-posta'nızı Görse Dahi Kendi Üzerine Alması İçin e-posta Şifrenizi Bilmeside Gereklidir Onaylaması Lazım.

Unutmayın Hesap Güvenliğiniz Size Aittir.

Hesap Sorunlarında En İyi Bilgiyi Support Vericektir Burdan Birşey Yapamıyoruz Malesef.

İyi Forumlar...

3. bigpoint hesabı gemının üzerine kurmuş bu şekilde direk kendi e postasına atmış Çalan kişinin söledikleridir .

geminin üüzerine bıgpıint hesabı nasıl açabilirim

sayın moderator :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2014
  4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Bigpoint Bağlantısı Şuanda Varmı Bilgim Yok Fakat Portal Bağlantısını Support'a Gerekli Bilgileri Verip Yapabilirsiniz.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.