DB-01 A ve DB-02 Z nasıl üretebilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve _MERİH_RealisT_ tarafından 19 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,
    Birleştir kısımından zeus ve apis için gereken DB-01 A ve DB-02 Z Nasıl üretip iki iriside alabilirm baktım ama bulamadım.
    Yardım rica ederim

2. smoonrise

smoonrise User

Birleştirden direk uridium ile alabilirisin ama maliyetli olur .
    Yeşil kutudan Apis - sarı kutudan Zeus ve Apis parçası bulup maliyeti düşürüp sonra daha az miktarda uridium ile satın alabilirsin bu sayı yanılmıyorsam 20 - 21 parça kadar bişey tablosu olacaktı onunda arama motorundan '' Apıs ve Zeus Diroiti ve Geliştirme '' diye bakarsan sana bir fikir verir . Ayrıca Apocalypse kutusundan direk inşa edilmiş halide düşük oranlarda çıkmakta %1 gibi ...

3. Birleştirde DB-01A ve DB-02 Z tam olarak nerede filitre sekmeleri kapatıp tek tek secerek aradım bulmadım.
    Birleştire girince nerede yeri
    iyi ouyunlar...

4. Viraaa

Viraaa User

droidler

5. resim atabilsem daha rahat olucaktı ama atamıyorum.

Filitreledim ditroitleri, 7 tane ditroit birlerştirme geldi DB-01 A göremiyorum.

APİS içine giriyorum altta DB-01 A 14/45 diyor (ünlem işaretinde üridyum ile üretilebilir veya şansla ganimet kutularından düşebilir diyor)
    DB-01 A dan 31 tane üretmem lazım ama nereden üreteceğim i bulamıyorum

6. BUKANN

BUKANN User

özel öğeler kısmında da bulabilirsin

7. Yok bulamıyorum rica etsem bilen biri resmi ile budur diye gönderebilir mi ?

Yardımcı olabilecek bilir kişiler varmıdır acaba, yoksa mail mi atıyım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2021
  8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gün içerisinde görsellerle birlikte konunuza cevap verilecektir.

İyi Forumlar.

9. BUKANN

BUKANN User

profil fotoğrafında sol üstte görünüyor mavi olan apis parçası, sarı olan zeus parçası

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. smoonrise

smoonrise User

DB-01 A yani APIS Ve DB-02 Z yani ZEUS için , resimdeki yuvarlak olanlardan direk uridium ile parça satın alıp ( Yeterli uridium varsa ) 45 adet topladıktan sonra X olanlardan üretip kullanabilirsin veya X olanlardaki 45 adeti tamamlamak için APIS için yeşil ve sarı ganimet kutusu - ZEUS içinde sadece sarı ganimet kutusu açmalısın oradan parçaları bulmalısın .
    Aynı zamanda belirli bir sayıda parça ganimet kutularından bulduktan sonra yine kalan parçaları uridium ile tamamlayıp alabilirsin birçok eski oyuncu aynı şekilde almıştır ortalama 20 - 25 parça sonrası indirim çekip kalanı uridium ile almış tamamlamıştır irislerini . Ayrıca Apocalypse kutusundan direk inşa edilmiş halide düşük oranlarda çıkmakta %1 gibi ...

kaptan34 ve Dontforgetme bunu beğendi.
  11. Teşekkürler bilgi için.

İyi oyunlar...