Geri bildirim Deadly Battleray sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 9 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaratık yarım saattir tekrar doğmadı. Hafta sonları olmuyor mu oyunda neden çıkmıyor.

2. Kestikten sonramı çıkmadı yoksa arayıp bulamadığın için mi yarım saattir doğmuyor diyorsun ?

3. İnterceptör yapmak için girdim tüm haritaları düşman bulucu ile kontrol ettim yok. Dedim kesilmiştir belki bekledim 40-45 dk oldu daha doğma bildirimi gelmedi ve tüm haritaları tekrar tekrar bakındım yok.

4. Öncelikle ayarları kontrol et, resimde gösterdiğim kısım işaretli olması gerekiyor. Bu bildirimleri görebilmen için.

Normalde kesildikten 5 dk sonra haritada çıkması gerekiyor.

4-1,4-2,4-3,4-4,4-5 Haritalarında çıkabiliyor. Hiç kesilmez ise 20 dk de harita değişir.

Belki birileri köşeye çekip interceptör kesiyor olabilir. Yada gerçekten bozulmuştur.

5. Tüm haritaları düşman bulucu ile bakındım. Bazı serverlerde kesildikten sonra çıkmayabiliyor sanırım geçenlerde böyle bir kaç konu vardı.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Oynadığınız sunucuyu yazabilir misiniz? Durumu kontrol etmek istiyorum.

İyi forumlar.

7. Tr6 lakin ben konuyu açtıktan bir süre sonra çıktım. O süre zarfında ne olmuştur bilemiyorum.

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durum tekrar rapor edilecektir.

İyi forumlar.

9. ben 5 saat görev yapmıstım böyle bi sorunla karsılasmadım ancak bir çok konu gördum bu konu hakkında

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.