Deadly Battleray

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Melik•Bey tarafından 19 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Günlük görevlere deadly battleray imha görevi koyup yaratık göndermeme olsa olsa şaka olabilir.2 saattir haritaları gözlüyorum çıka çıka 1 tane deadly battleray çıktı.Başkaları kesmiştir de sen görmemişsindir diyebilirsiniz ama öyle olsaydı mutlaka denk gelirdi.Haritalarda kutu botuna atan ve arada istasyonlara bakanlardan başka kimse yok.İstasyonlara bakanlara sorduğumda ise hiç görmediklerini söylüyorlar.

Oyun sunucusu:Global Avrupa 1

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Oyun Ayarları-Death Battleray bildirimleriniz açık mı? Bu ayar açık ve halen görmediyseniz bir hata oluşmuş olabilir. Cevabınızı bekliyorum.

İyi forumlar...

3. Bildirimleri açtım ve bekliyorum lütfen kilitlemeyin.

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Elbette, sizden bir dönüş almadan ve siz istemeden kilitlemeyeceğim.

İyi forumlar...

5. Yaklaşık 45 dakikada 2 tane çıktı ancak birinin çıktığına dair bildirim gelmedi, bazı aksaklıklar var.Üstlerinize bildirir misiniz ?

6. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İmha edilmediği sürece 20 dakikada bir, imha edilmesi halinde 5 dakika sonra çıkmaktadır. Yani verdiğiniz süreye göre baktığımda bir sorun yok gibi görünüyor. Lakin yine de bir problem olması ihtimaline karşı bu konuyu takip edip rapor edeceğim, şüpheniz olmasın.
    Tekrar geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum.

İyi forumlar...

7. Hayır hocam bütün süre boyunca 4-1 4-2 4-3 ve 4-4 haritalarını dolaştım.Ancak yaratık geç belirdi ve dediğim gibi bir tanesinde de bildirim gelmedi.Bu açıdan bir sorun teşkil ediyor eğer iletmediyseniz bu şekilde iletin lütfen.İlginiz için teşekkür ederim.Kilitlenebilir.

8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Değerli bildirimleriniz için asıl ben size teşekkür ediyorum. Bu durumu aynen belirttiğiniz şekilde rapor edeceğimden şüpheniz olmasın.

Konuyu isteğiniz üzere kilitliyor, etkinliklerde başarılar diliyorum.

İyi forumlar...

Melik•Bey bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.