Deadly Battleray

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hkmdr tarafından 27 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hkmdr

hkmdr User

dün gece 2 tane olan batleray bugün bu saatlerde 1 tane çıkıyor tam olarak oyunda kaç tane batlerya var acaba sayın adminlerim

2. ateistkeci

ateistkeci User

4-5 haritasında 2 tane Battleray oluyor bunun nedeni birisi Uber Battleray olması, diğer PvP haritalarında sadece bir tane göreceksin :)

3. hkmdr

hkmdr User

4-5 dekinin uber olduğunu biliyorum ve dün gece 50 batleray görevini arka peş peşe batleray keserek bitirdim 2 deadly vardı yani :)

normalde 5 dakikada bir çıkıyor bende böyle biliyordum fakat dün gece 1 saat sürmedi 50 batlerayı kesmem dediğiniz gibi 1 tane olsa 1 saatte bitirmem imkansız :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2019
  4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Oyun hatasından kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmekteyim. Normalde Deadly Battleray bir tane çıkıyor haritalarda. Bu arada mesajlarınızı birleştirdim lütfen alt alta mesaj yazmamaya özen gösteriniz.

İyi forumlar.

5. hkmdr

hkmdr User

oyun hatasından ilk defa yanlışlıkla faydalandık demekki :D

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Biraz öyle olmuş ^^ Farklı bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. hkmdr

hkmdr User

teşekkürler kilitlenebilir :)

8. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.