Değerli Ardadaşlar ve S-FModlarım :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Jameika-TR tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Jameika-TR

Jameika-TR User

Bana iyi bir virüs programı lazım arkadaşlar bilgiğiniz kulladıgınız bir program varsa yardımcı olursanız çok sevirim şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

2. Uzun zamandır arastirdigim bir konuydu en iyi anti virus kullanicidir

Cogu guclu virus karsisinda bir cok populer av in sinifta kaldigini grdum kaspersky vs hepsi ayni...

Girdigin sitelere dikkat et birde aldigin usblere dikkat et virus yemezsin.

3. Jameika-TR

Jameika-TR User

Bilgisayarı 1 ay otele müsterilere acık bırakmıstım kalanların cocukları falan oynuyordu geri aldıgımda mesala oyun oynarken falan sayfadan reklamlar falan cıkıyor bi arkadaşım şimdilik düzelti ama bi vris programı şart dedi

Güzel bi porgram lazım yani bana :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2014
  4. Kingsoft antivirus 2012

Bit defender (paralı)

Malwarebytes anti malware( virus programi degil sadece virus gibi zararlilari temizler)

Zenmate anti key looger ( tus kaydedicileri bloke eder)

Comodo fire wall ( trojan ve benzeri programlarin disardan saldirilarini engeller)

Bir tek bu yazilimlar saglam cikti...

Nortonda varda paralı + sistem kaynaklarini cok kullaniyor

Ayrica ben av kullanmiyorum :)

5. Jameika-TR

Jameika-TR User

Hepsinin 30 günlük sürümü var sanrıırm bana bilgisayardaki virüsü temizlicek bişi lazım malwaerbasd falan filan temizlermi o :D

6. Zararlinin gucune baglidir. Kingsoft parali degil zenmate beles comodo da beles.

Kingsoft u indirip update yapip full scan yap + internet ile baglantisini kes tarama yaparken...

7. En iyisi format atmak, kökten çözüm ..

8. Yedek almayanlar icin kabus en iyisi deepfreez hic biai olmaz :)

Jameika-TR bunu beğendi.
  9. Prophecy

Prophecy User

AVG kullanabilirsin hiç sorun yaşamadım 2014 sürümü bedava

10. Jameika-TR

Jameika-TR User

Aklımda var ama otel ile ilgili bissürü şey var şimdi diceksin onları depola ama asıl virüs onlara dedi teknikteki arkadaş virüsüde kopyalarsın diyor

11. Ha o zaman bilemem işte :D

Jameika-TR bunu beğendi.
  12. Jameika-TR

Jameika-TR User

Biraz sıkıntılı iş işte dosyalara zarar vermeden bilgisayardaki tüm virüsleri temizlicek bişi lazım :D
    Bilgisayardaki virüsü temizlermi ?

13. avg pc de virus varsa kendinide silen bir yazilim :) sahit oldum
    Arkadasin doru demis kesinlikle depolama yapma nortonun deneme surumunu indirip full tarama yap yada kingsoft ile tara..

14. Prophecy

Prophecy User

bende öyle bir sorun olmadı daha önce, virüsleri siliyor.
    Sorunsuz çalışıyor

15. Bizde ESET NOD32 var bir tanıdığımızın Flash Belleğinde virüs çıktı sildik dosyayı da silmiş :D

16. Avg avast eset bunlar cop kingsoft ile taradim pcden 40 zararli cikti + sality denen lanet pc katili ve cogu av nin kabusu olan bu yazilimi bu kingsoft temizledi elin cinlisi calsior :)

17. Nefes

Nefes User

Merhaba

Biraz basit olacak ama ben avast kullanıyorum varmı yokmu çoğu zaman kendisini unutturan bir program

2.si Antimalvera kullandım oda çok rahatsız edebiliyor görsellerde birşeye bakmak istesem 100 küsür uyarı veriyor bende inanın ne kullanacağımı şaşırdım diyebilirim.

18. Modum avast cop kendim test ettim bilindik viruslerin % 60 nı kaciriyor kingsoft kullanin ufak bir yazilim fakat muhtesem bizi yok yok.

19. Nefes

Nefes User

Merhaba

Eve gittiğimde ilk işim söylediğiniz programı yüklemek olacak teşekkürler.

Avast cop mu yoksa kingsoft mu hangisini yüklemem gerekiyor.:)

20. Jameika-TR

Jameika-TR User

Sanırım bende deniceğim :)
    Benim istediğim dosyalarıma zarar vermeden pc de olan virisü temizlemesi.
    İndiriyorum sonucları burdan paylaşıcam arkadaşlar :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.