Değerli Ardadaşlar ve S-FModlarım :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Jameika-TR tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Norton hoş guzelde modum cok fazla kaynak yiyor + paralı bazı virusleri buluyor mesela amvo.exe yada kido.ph viruslerini bulabilir ama silemez.

Bana gore en iyi paralı şunlar mcafee ve bitdefender. Kaspersky hikkaye surekli listelerde kendini en uste atmak icin anketcilere para veriyor.

Kaspersky yukliyeyim dedim windows a mavi ekran hatasi verdirdi.

Ama ben sahsen virusleri yararlı olarak goruyorum benim makinada virus olunca daha hizli calisiyor ters tepki :D tuhaf bisi makinada virus yokken cok yavas calisio artik silmeye ugrasmiyorum bile nasıl olsa recovery var alirim gecmise virus gider :)

2. KARANLIK

KARANLIK User

Bilemiyorum birazda kendimizi korumamamız lazım sadece programa güvenmekle olmaz.

3. Hocam mesajlarıma dikkat ederseniz ben öyle bişi demiyorum :D hatta en iyi av kullanıcıdır diyorum.

sadece avlerin virüs tanıma motoru hakkında konuşuyorum.

4. Jameika-TR

Jameika-TR User

Evet nihayet virüsten iz yok cdye aktardık format attık dosyaları geri alırken tarattık sorun olmadı ve cözüldü ve bu arada zevkle söylüyorum ;

Konu kilitlenebilir :)

:cool:

5. Merhaba ,

Sorunun düzelmesine sevindim. :)

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Jameika-TR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.