Deltadan Hermes çıktı,başka hangi kapıdan çıkar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve akinsukru tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. akinsukru

akinsukru User

Deltadan Hermes çıktı,başka hangi kapıdan çıkar,haftalık etkinlikmi deniyor buna nerden bakabilirim kapılarda hercül havoc hermes çıkma şansı olan günlere modlar yardımcı olabilir mi

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Hermes sadece delta kapısından çıkmaktadır şansa bağlı bir diroit avantaj tasarımıdır. Kapılar hakkında Sıkça sorulan sorular için,

İyi Forumlar.

3. akinsukru

akinsukru User

kuiper de 4. versiyonda havoc hercül çıkıyormuş nerden bakıcam o günün Galaksi Kapıları Özel Ödülleri Haftasonu Versiyon 4 olduğuna

4. 1feder

1feder User

hermesi napıcanki herkul havuç varken acayip merak ettim

5. akinsukru

akinsukru User

bekleme süresi lazım

6. Full hermes olduğunu varsayarsak , %5 hasar , %20 DP ve %10 bekleme süresinde azalma sağlıyor . DP modülü olan ve yeteneklerine bağımlı gemiler için güzel olabiliyor , özellikle Hammerclaw için harika :)

7. 1feder

1feder User

BENDE VAR N/A AMA KULLANMIYORUM :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Kasım 2020
  8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Forumda link paylaşımı yasaklanmıştır, her ne kadar yardım etmeye çalışsanız da.
    Lütfen uslubunuza dikkat ediniz.

İyi Forumlar.