Demaner Avı Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba Pilotlar!

-Demanor avı
    21-30 Kasım 2014 tarihleri arasında, 10 gün boyunca, belirli saat aralıklarında (genellikle 12 ile 21 arasinda, ilk gün 00:01-21:00 arasi, son gün 12:00-23:59 arası) Demaner Kargo Gemileri haritalarda olacak. Demanor Kargo Gemileri 20 dakikada bir yeniden doğacak ve bir serverda aynı zamanda en fazla 3 tane olacak. Ödüller daha da değerlendi, bu yüzden Hakimiyet etkinliği sirasinda ilk çıktığında onu imha etmek daha değerli olacak. Bonus kutularını toplamak da daha değerli olacak. Demanor'a karşı daha fazla hasar gücü elde etmek için, dükkanda RB-214 satışa sunulacak.

Etlinlik hakkında öneri beğeni ve eleştirilerinizi bizimle bu konudan kurallar çerçevesinde paylaşmanızı rica ederiz.

Duyurunun aslını görmek için buraya tıkla
    Demener Etkinlik SSS için buraya Tıkla

Son düzenlenen: 21 Kasım 2014
  2. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Hitac'da olduğu gibi üst sıra clanların hegomanyasında geçen benim yanına bile yaklaşamadığım bir npc. O yüzden 3-5 kişi için yapılmış bir etkinlik. Çoğu oyuncu gibi beni de ilgilendirmiyor. Kolay gelsin.

3. Yaratığı imha ettikten sonra umarım 1 adet korsan kutusu çıkmıyordur.

МΞЯМΞЯ ve skayra1 bunu beğendi.
  4. demaner hangi haritalrda çıkıor ?

МΞЯМΞЯ bunu beğendi.
  5. Çok saçma bi etkinlik. 20 dk'da 1 tane çıkıyor 50 gemi kutu üstünde duruyor sonra haydi x4 rsb ema pet mayın obowww vay haline. Tabi ki kutuyu alamıyoruz.

6. Yapmayın şöyle etkinlikler! YAPMAYIN!! Yapacaksanız da azıcık düşünün ya. Elit gemiler orada kasılıyor klanlarıyla geliyor. Biz izleyemiyoruz bile manyağın teki kovalıyor. ŞÖYLE ETKİNLİKLE HERKESİN EĞLENEREK OYNAYABİLECEĞİ EŞİT ETKİNLİKLER YAPINNNNNNNNNN!

7. skayra1

skayra1 User

Bence bu bir etkinlik değil oyunun en iyi 3-5 gemisiyle oynayanlar etrafta kesecek adam bulamadıgı icin sıkılıyorlardı . Bu sekilde şansının 1/10000 oldugunu bile bile orya gidenleri bu elemnalların kesmesi ve zaten onların olan ödüller her neyse onu almaları icin yapılmıs bir kumpastan baska bise degildir. Ben darkorbir yonetimi olsam herkesin zevkle şansını deniyebilecegi bir etkinlik yapar, yukarda saydıgım kişilerinde hesaplarını zaten alacakları uri falan filan neyse onlarla doldururdum ki oyunda cebelleşen kucuk gemilerde oyundan ayırlmasın, sıkılmasın, bunalmasın, hayal kırıklıgına ugrasmasın...

8. Onlar sanıyor ki herkes Gidecek demaneri kesecek son cıkan minyonlarıda kesecek bi guzel kasılcak. Dıger serverleri bilmem ama TR2 de varsa 3-5 adam onun dısındakilerin hepsi anlayışsız bencil. Kesme kardesim azcık kasılmama izin ver diyorum bizde o yollardan geçtik Öle öle alışırsın diyor. YETER ya 1 yıldır oynuyorum şu oyunu 1 etkinliğide eğlenerek oynadıysam şerefisizim.. Hic agzını üslubunu bozma demeyin GERCEKLER BUNLAR

9. StorMHawsK

StorMHawsK User

Şu yapılan etkinlik sonrasında gelen yorumları biraz dikkatte alıyorum da, çoğu etkinlik kasılmak için veya güçlenmek için veya aksiyon içindir .
    Bir çok arkadaşımızın, özgürce söylemelerini tebrik edebilirim, burada sadece güçsüz olan arkadaşlarımızın yazması gayet doğal.
    Ľαzαяυѕ Arkadaşımızın veya diğerleri dile getiriyor, çok basit kasılmak imkansız, bu etkinlikte sadece 10 geminin bir kutunun üstüne gidip de silahların ateşlenmesi etkinlik sayılmaz.Sadece elit gemilerin biraz daha yatırım yapmaları için yapılmiş bir etkinlik diyorum, geliştirilmesi gerek.

10. Yetkililer cevap verse de bilgimiz olsa. Böyle etkinlik yapacaksanız yapmayın bu kadar basit. Bende full'üm ama kimseyi kesmiyorum sebep kasılmak için damanere sıkıyorum fakat sizin yaptığınız etkinlik, etkinlik değil ki bravo size 10 üzerinden 0...

11. arkadaslara katılıyorum ben bır ceyrek elit goli olarak anında yok edılcegımı bıldıgım ıcım benı ılgılendırmıyo keske ufak ama cok olsa yaratıklar ve herkes kesebılse ........

12. zorask

zorask User

Battleray de olduğu gibi başarısız. güçlü daha güçlü olsun diye yapılmış mantık ve eşitlikden yoksun bir etkinlik

13. Mantık özellikle TR serverlerinde yok. Adam full elit full havoc hercul daha kutu almak için klanınıda toplayıp geliyor. AÇGÖZLÜLER hepsi..

14. bu türlü etkinlikler oyuncuların azamasına neden oluyor ve buda demanerde 10 kesildiiğim için sinirden herşeyi sattım naparsanız yapın inşallah daha cok oyuncu kaybedersınız

15. oyunu bırakıyorum açık ve net !

Erendil, skayra1 ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  16. Modum yaratık kesildikten sonra lf-4 ü nasıl alıyoruz Gelen ganimet kutusunu açarakmı?

midas53 bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

boyle madem degerli hediyeleri var cevresine oyuncu birbiriini kesememe gibi bir kalkan olusturulmali zayif oyuncu da korunmali hep guclulere kazandirilan etkinlik herkesin oyuna dahil olmasini saglamaz..oyunculari gercekten kazanin bezdirmeyin ,arkadaslar hakli.

18. 10 tane lf-4 eksik 25 tane var artık bakalım kesme imkanım olacakmı

midas53 bunu beğendi.
  19. cengizcc

cengizcc User

SAÇMALIK

skayra1 bunu beğendi.
  20. Dark_Days

Dark_Days User

Allahım Böyle Saçma Etkinlik Olmaz 100 Kişi Aynı Kutunun Üzerine Çullanıyor Varmı Böle Bişi Bari Sıkan Herkeze Verin

skayra1 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.