Demaner Etkinliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 21 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lllecelll

lllecelll User

ee o kadar kişinin hasarına nasıl dayanıyor citadel?

2. Geri bildirim yok birde açılsa dahi anket olarak açılması lazım.

Etkinlinği beğendiniz mi? gibisinden
    - Evet
    -Hayır
    -Geliştirilmeli

gibi.

Yönetim değişmediği sürece oyuncular oyundan zevk almayacak.

3. Okumuyorlar ki okusalar her sene olan rezillik bir sonrakinde yapmazlar.

Bir kapı yapın orada verin diğer türlü donma kasma pushing gemisileri vs.

Yönetim TR önem vermiyor.

4. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Yaratıgın Canı Cook fazla 2.000.000 kalkan darbesi olan demaner gördüm :) kutusudan cıkan karşılamıyor malesef full zarar
    Yaratıga 6 port atlayana kadar vuruyorsun ve dpsi % 1 ken port atlarsa o kadar sıktıgında çöp oluyor
    puşink yapmaya gelece ncitadeller ve puşink gemileride cabası

eminim ben ful +ful hesap olmama ragmen hiç bi karını görmediysem bu etkinlikten dier ufak gemileirn vay haline :)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Onu keşke bende bilsem :(

lllecelll bunu beğendi.
  6. -İDALI-

-İDALI- User

Demanerin darbe ve kalkan puanını tam rakamsal olarak nasıl görüyorsunuz?

7. Aliens

Aliens User

Grup penceresinden arkadaşının tıkladığı kısımdan görüyoruz.
    Kale Yeteneği ile dayanabiliyor.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Amacı dayanmak deilki ateş cek yaparak seri seri patlayıp durması ve bu sayede rütbeli gemilere puşink olması :( hatta şöleki tamir roboyunu bile cıkarmışlar :)

9. lanet olsun böyle etkinliğe,ateş cek yap,mayın bırakklan adamları az canla seni kessinfull klanlar odul alsın bedavaya seni kessin sende uğraş dur lanet olsun

damaaner 1 haritadan diğerine atlayacak kadar canı olmamalı, atlamaması gerek yoksa tüm emek çöp o can da ney öyle hanği ileri zekanın işi bilmiyorum ama cok düşünmüş olmalı

Son düzenlenen: 22 Şubat 2020
  10. 1 yıldır düşünüp böyle bir karar vermiş yönetim :D

11. Görevler neden açılmadı ? görevler gözükmüyor yada etkinlik ilerlemesi gibi birşey yok gelicek mi hatamı var yoksa ?

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forum içerisinde alt alta yazmak (flood) yasaktır. Bunun yerine sol altta bulunan ''Düzenle'' seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca lütfen forum içerisinde uslubunuza dikkat ediniz.

İyi forumlar.

13. Oyunda hata var şuan kimsede gözükmüyor.

Biz DC kanalında anket yapıyoruz etkinlik bitmeden önce düzeltirler mi diye :D :D :D

Bence düzeltemeyecekler yönünde oyumu kullandım ;)

14. -İDALI-

-İDALI- User

Oyundaki kasmalardan en son etkilenen yer genelde Galaksi kapıları olurdu. Şu anda kapılarda bile kasma var.

15. zalim

zalim User

15 dk dır yaratığa sıkıyorum aldığım 80 yada 100 uri yuh daha ne deyim bilemedim.yaratığın 1 milyar canı var heralde

16. tryhardD

tryhardD User

Kaldırın şu etkinliği, oyunu kapatmayı da bu kadar istiyorsanız direkt kapatın milleti süründürmeyin. Haritasında olmamama rağmen lagdan durulmuyor...

17. -koz

-koz User

demaner başlığı için ilk sıkıyom işlemiyor bana kırmızı iken kesiyorum yine bana işlemiyor nedn

18. Aliens

Aliens User

Demaner bir çok değişiklik yaşadı. En iyi halini rütbe kısmında ki Demaner'den görebilirsiniz. İki tane var (Group olanı saymıyorum). Grafik olarak güncelleme aldığında etkinlik yenilendi ve başlıklara bu yeni sürüm etki etmiyor. Sizin başlık alabileceğiniz Demaner en son 2016 senesinde geldi.

19. -koz

-koz User

ordan baktm 2 gözüküyor oysa 2den fazla bana kırmızı iken kestm ama işlememiş.madem 2016 son işleniş nedn şimdiki etknlk habernde öle yazmışlar ?

20. Aliens

Aliens User

S.S.S. ve açıklamasında da başlık verileceği yazmıyor ki. Başarılar kısmında her etkinliğin (başarısı varsa) başlıkları yazar; önemli olan forumda paylaşılan bilgilerde de yer alması.