Geri bildirim Demaner Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 12 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Dikkat etmemiş olabilirsiniz, lakin üyemiz belli bir konuda tarihler ile ilgili hatanın düzeltilmesi için yazmış. Belirttiği hata forum dahilinde olduğu için düzeltildi. Ön yargıya gerek yok :)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 May 2019
  2. neor

neor User

her zamanki gibi bu etkinlik de full gemiler için yapılmış
    boşuna konuşuyoruz

3. Valla kardes 4.seviye protokolu de bi zahmet full gemiler alsin;)

4. Sadece klanlara özel etkinlikler devam ettiği için DO yönetimine teşekkür ediyor ve oyunu oynanamaz hale getirmeye devam etmelerini alkışlıyorum.

neor bunu beğendi.
  5. yusufooo1

yusufooo1 User

150k urıye rb aldım sonuç 0
    8 ırısım ama bu etkınlık fuullere yonelık olmus barı 20 kısıye kutu dussun

6. her şey bir yana şu puşing saçmalıgından dolayı etkınlıge katılamayanlar var. eziğin teki gelıo sıkıo pusıng yaptırmaya calısıyor 2 gün önce sıralamada bir gemi pusıngten gitti. sırf kesıldıgı ıcın ezıg gemıye bu mu oyunun geldıgı hale bakın böyle cok oyuncu kaybedersınız..

7. Viraaa

Viraaa User

kesmesinler kardesim o zaman kesmek zorundami??

8. kardes kesılsende kessende aynı şey pusıng sayılıyor. 10kereden fazla kesıl aynı kısıye pusıng

9. Viraaa

Viraaa User

yok ya? o adam beni 11nci kez kesecek die ben yaratigami gitmicem??o kesmesin.bu kadar basit.

neor bunu beğendi.
  10. teror kapısı glesin o herkes iiçin ii bir etkinlik :)

neor bunu beğendi.
  11. Chapman007

Chapman007 User

Güzel etkinlik fakat %10 a hitap ettiği için malesef bu konuda oyuncuların geneli muzdarip, bu tip etkinliklerin kanaatimce düşük hasar atan oyunculara da ek ödül vermesi gerekiyor yoksa boşa cephane vs israfı oluyor malesef. tek elde ettiğim şey görevden herkül almak oldu ama bu da güzel bir ödül :D

12. Bir oyunu o kadar ciddiye alıp sırf hırsları için bu tarz gereksiz şeyleri yapan oyuncular varmı hala ? :eek:

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  13. malesef kardesım :/ hiç sorma

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  14. evet pushinden bende çok muzdaribim ben sıkmasam bile adam gelip sıkıyor önemsemesem bile devamı haline kendini zorla kestirtiyor, daha sonra seni pushingden banlatacağım devam oh kaç tane adam banlattım böyle diyerek ayrıca kışkırtıp tehdit ediyorlar, bence bu duruma bir uygulama veya değişiklik gelmesi gerekiyor

15. Allah sabır versin o zaman desene oyunun iyice çivisi çıkıyor yazık böylelerine ;) iyi oyunlar :)

16. BSYO

BSYO User

bunun yerine plutus müsabakalarını getirseniz daha iyi olur en azından50-100 kişi toplanıp x-8 deki kapımıza giremiyor

17. Yıl olmuş 2019 hala millet pushingden ban yiyo inanılmaz ya.

18. TAW

TAW User

damaner bana 1 uri verdi :D yeni başlayan birisiyim birkaç defa o yaratığa vurdum gelen sadece 1 uridium. Neyse ki oyunu bırakma kararı aldımda rahatladım.

19. RB olmadan etkinlikten bir şey kazanmak imkansız. RB'yi alabilmek için yaratığa en çok hasar verenler arasına girmeniz gerek. Peki etkinliğin ortasında katılırsanız ne olur? Tabii ki herkes RB atarken siz x4,x6 ile kutu düşürüp RB almaya çalışırsınız ama onlar RB atarken almanız mümkün değil. Peki çözüm nedir? Gidip dükkandan milletin bedavaya aldığı lazeri uridium harcayarak almalısınız.

Çok saçma bir sistem üzerine kurulmuş bir etkinlik. Daha çok insanları sinirlendirmek için yapılmış gibi.

20. bugun yine aynı durum oldu, ben etkinlik yapayım diye girdim ve evet :D kendini bişey sanıp oraya adam kesmeye gelen arkadaslar kesilince gururuna yediremeyip 10 kere gelmeye devam ediyor sonuc mu 10 kere kesıyorum adamı, bugun adamı kestiğim 10 u gecmıs bakalım yarına pushingden banlı bi şekilde mi uyanıcaz asıl soru o ahah böyle sacma bişey olamaz adam inat etti diye ben oyundaki etkinliği bırakmak zorunda mıyım gercekten ? bu mudur yani durum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.