Geri bildirim Demaner Geri Bildirim

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 12 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. hocam bendüşüremedim hiç rb x4 rsb sarı taş çiftli vuruyorum bazen dusuyor bazen dusmuyor, ama düşen kutulardanda hiç rb gelmedi kimisi armudu sapıyla yutar gibi :D orada yazan tüm hediyeleri alırken kimisi aynı ben gibi 10 k plt alıyor 30 günlük dosyası alıyor şimdye kadar aldıgım en iyi şey 4. seviye lazer protkolünde 1 tane
   
 2. usta06

  usta06 User

  Etkinliğin S.S.S bölümünde bazı ödüller ihtimalle bazıları doğrudan alınabilir görünüyor. Protokol, Hp lf4, havoc, zeus ,vs. gibi ödüllerin ihtimali yazılmış (ki şu ana kadar protokol hariç diğer eşyaların düştüğünü görmedim , insanı güldüren miktarda kyhlon ve i-oil dışında) . 20k uridium 100K RB gibi ödülleri her kutuda vereceğini yazmış o tablonun altına ama o da ihtimale bağlı şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla (miktarı belirtilmemiş).
  Kısaca sayın modaröterler S.S.S hatalı ,merkez ekipten doğrusunu isteyin lütfen. Ayrıca şu 1 oil , 2 tetrathrin nedir ya bi açıklayın böyle saçma ödül mü olur.
   
 3. Demaner kutusundan S.S.S de yazana göre sadece ödül kısmını (10k plt) aldım ama eşya kısmından hiçbir şey gelmedi. Eşya düşmeme olasılığı var mı yani ? Sadece birkez böyle oldu.
   
 4. ozikoc

  ozikoc User

  Selamlar Benim çok kısa ve öz bi sorum olacak bu demaner escort gemileriyle alakalı bir bilgi bulamadım çıkma sıklığı , çıkış saatleri vs . biligisi olan ynaıtlayabilirmi ?
  Not : az önce 2-4 de iken şimdi 2-3 deler bundan dolayı geldim.
   
 5. Demeaner hangi haritada patlar ise o haritaya patladıktan sonra dağılırlar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 6. ozikoc

  ozikoc User

  teşekkürler
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş