Duyuru Demaner kesme görevi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Komser_Korkut tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Demaner kesmek bütün oyuncuların görevlerine sayılsın

1. demaner görevi bütün herkese sayılsın, acil değiştirilsin

oy sayısı 39
    95,1%
  2. görev olduğu gibi kalsın

oy sayısı 2
    4,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hercul görevini yapabilmek için 4-x haritalarında herkes birbirini yiyor sabahtan beri canım cıktı ele geçirmeyi yapabilmek için adam kesmek kolay kaynıyo ortalık zaten fakat görev sonucunda hüsrana uğradım sabah beri verdiğim emek zaman boşaydı çünkü son görevde 5 adet demaner kesmek ama sen 50 60 kişi içinden demaneri ilk yakalayacaksın ve bundan 5 tane kesiceksin gider milli piyango oynarım daha iyi bu görevin yapılması imkansız demaneri herkese sayması lazım görev değiştirilsin lütfen yetkililere bu konuyu iletin biz emeğimizin zamanımızın karşılığını arıyoruz umarım darkorbit ekibi bizi hüsrana uğratmaz ve görevi değiştirir lütfen bu konuyu iletin sayın modlarım.

2. geropharli

geropharli User

BU KONUDA ARKADASIMA KATILIYORUM SABAHDAN BERI BI DEMANER PESIND KOSUYORUM SAATLERIMI VERDIM ELDE VAR 0 KI ZATEN OYUN COK VERIMLI EIL DEMANER YANASTIGIN ANDA KALABALIKDAN OYUN BUG GIRIYOR HERKESE SAYILIR OLMASI GEREK BU GOREVIN COK SACMA BI ICERIKLE GOREV AYALARI YAPILIYOR LUTFEN ARTIKOYUNU OYNAYAN INSANLARA SAYGINIZ OLSUN ALAY GECER GIBI DAVRANIYORSUNUZ BURAYA PARA YATIRIYORUZ EMEK HARCIYORUZ SAATLERIMIZI VERIYORUZ DAHA SAYGILI OLMAK ZORUNDASINIZ BIZE .... MERAK DIYORUM BU KONUYLA KIM ILGILENICEK ODA CABASI ....

Komser_Korkut bunu beğendi.
  3. TheMaster

TheMaster User

8 Kişilik grup kurup her haritaya bir adamınızı yollayın cıkar cıkmaz sıksın böylece kolaylıkla yapılabilir.

4. sadece senmi varsın haritada ? herkes aynı şekilde calısıyor klanı olan kuruyor olmayan napsın ? görev değiştirilmeli herkese sayılmalı

BeşiktaşlıGökhan bunu beğendi.
  5. Kıta40

Kıta40 User

o zaman herkes kolayca alır herculesi. 1 hercules için 5 kapı yapan adam ne kadar zorlandıysa görevden alacak kişide baya zorlanmalı.

6. İnan yorum yapmak istemiyorum. Bununla uğraşacağıma 10 kappa yapsaydımda çıkmasaydı. Bu oyuncuların önüne sunulan zorluk değil inan. İşi gücü bırak otur çabala ama bir şey yok demek resmen.

7. burda olumsuz yonde konusan arkadaşlar bence full hercul olanlar siz yorum atmayın bi zahmet boşa okuyorum hayatımdan saniyeler çalıyorsunuz rica ediyorum

8. o dediğini herkes yapıyor bu yüzden kimse işaretleyemiyor :)

9. Katılıyorum Arkadaşa Şaka Gibisiniz 19 kappada 0 yaptım hercul alıyoruz dedik ondada dalga geçiyosunuz resmen tr4de 500 kişi dalıyor demanere onu ilk yakalarsam zaten ertesi gün piyango tutar :D

BeşiktaşlıGökhan ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
  10. ÇORBACI

ÇORBACI User

Zaten darkorbitin eventlerinde ne zaman millet zevk alarak oynadıki her eventti oyuncuya eziyet resmen.

11. -={ demaNeR Freighter }=- 1200 50 60000

Görevi geç farkettim bu yüzdende görevi yapamayacam Demaner in göreve yazması için kırmızı olması gerekiyorsa bence bu doğru değil Eğer bu görevi bu yüzden yapamıyorsanız Demaneri kesen diğer oyuncularla grup olun gruptan herhangi birine kırmızı olursa göreve işler sanırım

12. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Günde 9 saat demaner çıkıyor. 20 dakikada bir çıktığına göre günde 27 kere çıkıyor demektir. 8 kişilik gruplar kurulsa her 5 demanerde 8 kişinin görevi biter. 27:5 = 5 (küsüratı önemsiz) 5.8 = 40

Yani bu görevi maximum 40 kişi bitirebilecek.

13. TheMaster

TheMaster User

Son güne bırakırsanız böyle haykırırsınız forumda. Damaner kaç gündür var ?
    Birde hesabı öyle yap.

14. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bu görev bugün çıktı biliyorsun dimi?

15. TheMaster

TheMaster User

Hercules veriyorlar LF-3 değil.Biraz rekabet olması gayet normal. İsterseniz bedava versinler ?
    Biz klandaki arkadaşa yapmaya başladık 2.5 -3 saat gibi bir süreyle bitirdik.
    Önce damaneri temizledik sonra görevi bitirdik.Darkorbit'te rekabet olmasını istiyor.Size Hercules görevi veriyor gene laf yapıyorsunuz.
    Sizin istediğiniz herculesin uğraşmadan hangarınıza gelmesi galiba.

16. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Zaten 3 pvp de sektör ele geçirip 5 er tane adam kesmek çok kolay dimi? 4-3 te şamandıra kaç tane full adam savunuyor 10-15 kere patladım sinek olmama rağmen. Kaç tane ema insta kamuflaj harcadım haberin var mı? RSB ucb ler...

17. TheMaster

TheMaster User

Savaş oyunu oynuyorsunuz. Beğenmiyorsanız oynamaya bilirsiniz. Kimse size bunların kolay olduğuna dair başta sözleşme imzalatmadı. Sinekle şamandıra almayı planlamanız baştan hata zaten. Görünen o ki oyun planlamanız kötü. Klanınızı toplayıp haritayı basıp alın. Sinekle olacak iş değil pvpde şamandıra beklemek.

18. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

He deyip geçiyorum yazma bana.

19. TheMaster

TheMaster User

Ben normalde diyorum. Oyuna +18 yaş sınırlaması gelmeli diye ama kimse beni dinlemiyor. Çoluk çocuğa Hercules görevi verirsin becerip görevi bitiremez sonra suçu oyunun düzenine atar. Bence biraz büyüyüp bu oyuna başlayın. Barbi giydirmece oynamıyorsunuz.
    İyi forumlar.

20. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Tamam :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.