Geri bildirim deminki Reklam kapanmama sorunu çözümü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dikduran1 tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dikduran1

dikduran1 User

arkadaşın konusuna cevap yazıyordum konuyu kilitlemişsiniz..
    buyrun çözümü

reklamlar tarayıcaların normal ayarları dışında akrenda yer kaplıyor.. kapatmak sekmesini gizlenmesi yasak olduğu için böyle bir yola başvurmuşlar gelelim çözüme...

tarayıcın chorme ise menü çubuğunda en sağ da ayarlar bunun gibi

yakınlaştır menüsünden sayfa görünümünü reklamı kapatabileceğin kadar küçült... %70 uygundur reklamın sağ üst köşesinde filan X kapat işaretini görürsün...

firefox da explorer da işlemler aynı mantıkla yapılıyor ama en kestirmesi mouse'un tekerliğini kullanmak
    sayfada iken CTRL+tekeri aşağı yukarı yaparak sayfayı küçült.. reklamını kapat...

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Çözüm için teşekkürler ama Darkorbit'in anlaşması ile gelen reklamlarda bir engel koyamıyorsunuz sadece normal sitelerden açılan pop-up reklamlarına engel koyabiliyorsunuz bu şekilde.

İyi Forumlar

3. dikduran1

dikduran1 User

10 yıldır hiç bir reklam ile tanışmadım kullandığım tarayıcılarda çözümü var yani.. ama neyse burda paylaşıp darkorbitin ekmeğine taş koymak istemem...

4. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Siz görmüyorum zannetsenizde esasında darkorbit onu görülmüş olarak saymaktadır.

Bu dediğiniz şekilde çözüm mevcut değildir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.