Deneme Konusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RAMMFİRE tarafından 4 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba;

Başlıktan anlaşıldığı gibi buranın ne işe yaradığını forumda aradım ama bulamadım. Deneme yapmak için oluşturdum..

Burası ne işe yarıyor ? Bu konunun linkini verip arkadaşımız ile forum üzerinden sohbet mi ediyoruz ?

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Burası biz modlara özel olarak yazabileceğiniz bir bölümdür.Yani diğer oyuncular tarafından görülmez.

Keyifli forumlar..

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Hmm anladım, mesajınızdan dolayı teşekkür ederim. Bende dedim herhalde konuyu özel açıp linklerini sadece bilmesini istediğimiz arkadaşlarımıza verince, onlarla buradan muhabbet edebiliyoruz. Buda mantıklıymış aslında direk iletişim gibi.

Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim :D

JUPlTER bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,
    Aslında oyuncuyu etiketlediğimizde görebilecek mantığı ile bizde denedik ama olmuyor.Yazdığım gibi ancak bize özel bir mesajınız olduğunda kullanabilirsiniz.
    Keyifli forumlar.