Deneysel Gemiler : Üçüncü Bilgi Sızıntısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KARANLIK

KARANLIK User

Bu haliyle çok daha güzel ancak yorumla nereye kadar inceleyebiliriz bilemem anket açmanızı öneririm.

2. Modum Arkadasımızın Dedıgı Gıbı Herkez Gelıyor Ankete oyunu Bırakıyor vınn nerde Bulamazsın Bu arada Uyeler baya baya dustu eskıden forumda uye bosalmazdı sımdı uye bulamıyoruz forumda

3. KARANLIK

KARANLIK User

Muhabbetimizi merhaba de katıl muhbabbete konusunda yapalım burası yeri değil !

4. Helal Olsun Tam Destek ++ :)

5. Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş.

6. Güzel olmuş ben korsan haritasına zor gidip bir Annihlator tarafından bile patlatılıyorum buna rağmen güzel fikir

7. fail var :) exterminator de ozellikte 45000in %10u 4500eder %1 i 450 eder

8. Ha 4500 hasar yemek istiyorsan sen bilirsin :D

Arkadaşlar bu konuyu uzun bir süre güncellemiyeceğim mesaj atmazsanız sevinirim :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  9. Beğendim şahsen. Ancak Rebel gemisinin yem klon yeteneği Emperor Lordakium'un yeteneği gibi olsa daha güzel olur gibi :) Anket açmanı tavsiye ederım..

10. Konu TAMAMEN güncellendi

> Üçüncü ve SON bilgi sızıntısı geldi.

11. bence güzel bir fikir ben çok beğendim ama bu gemiler npcmi olacaklar yoksa bizmi kullanacağız

12. bence darkorbitin en ilerlemesi gerken konu gemiler burda yeteneklerini falan orantılı yapmışsın +1 :)

13. Valla ne desem boş konu güzel :D

Fakat o gemilerin görünümü korsan gemisine benziyor.

Onlar NPC olsa daha iyi olmaz mı :D:D:D

Özellikleri olan , bize kafa tutabilecek , ayrı bir haritada
    (x-9 olabilir mesela ya da yeni bir harita) olan bir NPC.Resimleri alıntı olarak kullansam bana kızar mısın :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

14. VΛLVE™

VΛLVE™ User

peki bu gemiler (eğer olursa) açık arttırmada olacakmı,biz kullanabilecek miyiz? sperhead yeteneklerini felç edebilirmi?

15. iyi olmuşta özelliklerin dolma süresi çok uzun aegis 20-40 saniye arası değişiyor.5-10 dakika çok uzun bir süre.

16. Görsel olarak çok beğendim

17. Evet bizim olacak. Dükkandan alınabilecek fiyat konusunda birşey söylemedim.

Konuyu okusan bilirsin :) Korsanların yaptığı özel ''Deneysel'' savaş gemileri bunlar. Yani bizim Aegis , Cita , Spear'ın korsan versiyonu diyebiliriz :)

Evet az kızarım onlar için haftalarımı harcamıştım hele o GIF tanıtım için o-O :)

Gelmeyecek elit malzemeye girecek bu gemiler (Bkz : LF4 , Havoc) dükkana da belli aralıklarla gelecek zaten her zaman göremeyeceksiniz.

Spearhead'in yeteneklerini felç etme konusu hmm Exterminator'un ikinci yeteneğinden mi bahsediyorsun ? Ondan bahsediyorsan hayır etmez.

Şu var ki her 20 saniyede bir Kompozit Zırh ya da Isı Güdümlü Patlayıcı Diroit basarsan sanırım oyuna getirilemeyecek kadar güçlü olurlar. Yeteneklerin verdiği hasar , etki ile süre orantılıdır. O yüzden 3 yetenek var hepsini iyi bir zamanda kullanman gerek.

18. Evet okumadım :D çok yoğunum defterler masanın üstünde kale gibi duruyor :D Foruma anca girip çıkıyorum başka bir şey yapamadım zeta açık bekliyor kim bilir ne zaman yaparım :D :D :D

Son düzenlenen: 2 Kasım 2014
  19. sen buna bu kadar uğraştıysan bize de + vermek düşer :D

20. Dimi ama :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.