Deneysel Gemiler : Üçüncü Bilgi Sızıntısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş Gemiler gerçekten güzel görünüyor ,umarım Fikirleriniz hayata geçirilir,böyle bir çalışmanın dikkate alınmaması kayıp olur diye düşünüyorum.

İyi Forumlar.

2. Yapabiliosan bi oyun kurda bizde adam gibi oynayalım :) güzel çalışma olmuş

3. Eclipse97

Eclipse97 User

sonradan hortlatılan konular :) genelde güzel ve etkili oluyor bu konu 2013 de açılmıs ve o gemiler gelmemiş konunun tamamını okudum güzel gemiler etkili özellikleri degistirilebilir olumlu ama yapsalardı yaparlardı coktan bunlar olmasada buna benzer gemiler gelir diye düsünüyorum yakındır

4. *perfect*

*perfect* User

tam destekde + yani boyle bisey olmasi gerekir yalniz yeteneklerin guc orani asiri yuksek oyunda iyice adeletsizlik olur adamlar 2 tane exterminatorler gezse alamayacigi birsey kalmaz guc orani dusurulmeli adamlar istasyona kafa atar bu gemilerle suan bile atiyorlar bu yetenekde bu gucte gemi gelirse vay bizim halimize daha citadele zor alistim bi durun :)

5. Destekliyorum kardeşim emeğine sağlık .. :)

6. Konu bize emanet güncelleyemeyecek olan arkadaşın yerine isteyen güncel atabilir :rolleyes:

7. *-ADANA-*

*-ADANA-* User

abi olsun acilen olsun :D

8. Kim dedi güncellemeyeceğim diye !? :D

*beeyiiiinnnnnnnn !!!* - Konu hort

9. CEVAP YAZMAK DA ZORLANIYORUM NASIL AKLETTİN BUNU HAYRET ;( ZATEN YARAMAZ DA işe

10. Sende OnePiece izleyecek akıl varsa (ki izlediğini bile sanmıyorum kesin başka şeylere bakıyorsundur. Anladın sen !) bende bu konuyu açacak akıl kesin vardır.

Rapor ettim iki mesajını da. Bann'ını güle güle ye.

11. Merhaba ,

İlk olarak forumda tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmak uygun değildir. Sanal ortamlarda bağırmak anlamına geldiğinden dolayı hoş karşılanmaz.

Ayrıca konulara mesaj yazarken karşılıklı saygı ve forum kuralları dahilinde mesaj yazmaya dikkat ediniz.

İyi forumlar.

12. Patlayıcı Mermi özelliğini sevmedim 10 dakika çok uzun ama her kullanışta 250 seprom yemeli o zaman iyi olabiliri belki de 300 seprom işte o zaman 10 dk olabilir.Ayrıca şu en alttaki geminin 10 roket özelliği iyi olmamış ama roket koyma yerini 2 tane tasarlarsan daha güzel olur bence.

13. ODAKAB

ODAKAB User

Roket ve Piller kalkalı çok oldu kardeş cephaneliğin sınırsız.
    Ayrıca detaylı hesaplara dalaşmadan baktım ve hiç te abartı olmamış +1
    Bunu yabancı foruma da aç burada heba olmasın :)

14. Burada önerilerin heba olacağını sanmıyorum. TR Goliath yani Hezarfen'in fikir babası bu forumda yani TR Goliath & Vengeance konusu ile PieCeSs'ti. 2-3 yıldır bu konuyu destekledik çıktı :)

Hezarfen ile birlikte gelen uri ödeme kampanyasının fikir babası da benim ayrıca :D (Kademeli Ödeme) o da gerçekleşti.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R'in Destroy The Carrier konusu Demaner Freighter etkinliği olarak geldi.

Hakimiyet etkinliğinin de bir oyuncu önerisi olduğu sanıyorum.

----------------

Kısacası burası başka bir oyun camiası gibi fikrin önemsenmediği bir yer değil. Fikirler çok güzelse tabii ki gerçekleşiyor :)

15. dikduran1

dikduran1 User

konuyu düzenli olarak 10 ayda bir hortlatmışlar:)
    espiri bir yana güzel çalışma arkdaşın emeğine sağlık....

16. Prophecy

Prophecy User

çok güzel bir fikir umarım olr +1 :)

17. kolibasili

kolibasili User

Özellikler güzeleline sağlık uğraşmışsın okadae eme ge saygı

18. Dostum yazdığın mesajı unuttun galiba.

Olmadığın zamanlar güncelliycektik güya 1 kere güncellemişim..

kolibasili bunu beğendi.
  19. kolibasili

kolibasili User

Konu gitmiş elden güncelleyeyim

BlackGhost™ bunu beğendi.
  20. Kardeşim (tam okuyamadım) konu güzele benziyor ama bir şeyi anlamadım şimdi bu gemiler bir etkinlikte mi çıkacak yoksa yeni korsan gemisi mi olacak?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.