Denge Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Denge tarafından 24 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Denge

Denge User

Selam,
    arkadaşlar Ben Denge Tr 3 serverinde oynamaktayım oyunu bırakmıştım yıllar önce fakat bir arkadaşımın oyunda ful elit gemi başlıyorsun bir kod var diyerek demesiyle tekrar oyuna başladım :) sonra böyle devam etti. kısaca kendimden bahsedersem,
    Darkorbite ilk başladığımda daha orta gidiyordum çok küçüktüm .oyuna başlarken sadece tr5serverinde başladım...Sonradan tr6 felan derken öyle uzadı gitti
    Gezmek, oyun felan oynamak hobimdir :D

2. O kod benim gibi bsgo'ya yılda 1k para yatıran geceleri uyumadan farm yapanların bir anda oyunun kapatılması üzerine darkorbite hazır başlamaları için bir özür mahiyetinde hazırlanmıştı da işte denetimsizlik nabıcan önüne gelen kullandı bi biz kullanmadık

3. Denge

Denge User

Ona ben birşey yapamam ki arkadaşım ve o sanırsam eski gemilere olmuyor du yeni başlayan oyuncular için yapılmış bir etkinlik ti

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    O zaman tekrar hoş geldiniz efenim, iyi oyunlar :)
    Kıymetli arkadaşlarım lütfen üyemizin konusunu dağıtmayalım, dilerseniz Konuşmacı Köşesindeki konular üzerinden muhabbete devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Denge

Denge User

Teşekkür ederim modum hoş bulduk :)

Manitu bunu beğendi.
  6. bir oku bakayım birdaha mesajımı oyunun kapatılmasına birşey demiş miyim

Kusra bakmayın adminim

7. Charon80

Charon80 User

sen gayet iyi anladın demek istediğimi. öyle para yatırmış böyle emek harcamış, o kodu tek hak eden bsgo oynayanlarmış. bu neyin kıskançlığı? kodla verilen itemleri sana bir haftada yaparım. nedir yani? herkese verilse ne olur verilmese ne olur. yeni oyunculara destek paketi. çok büyük bir ödül de değil. hele bir devam et oyuna bakalım, o itemlerin çok yetersiz olduğunu anlayacaksın zaten.

8. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Lütfen tartışma ortamı yaratmayalım ve konunun dışına çıkmayalım. Bu son uyarımızdır.

İyi forumlar.

Atakentlistyla ve Manitu bunu beğendi.
  9. KATALONYA

KATALONYA User

Dostum hoşgeldin. denge yama değilmiydi yahu :D

10. Denge

Denge User

hoşbulduk teşekkür ederim de denge yama değilmiydi derken nasıl yani ? :rolleyes:

KATALONYA bunu beğendi.
  11. Manitu

Manitu Guest

Arkadaşımız oyuna ''denge yaması'' adı ile gelen güncellemeleri kastederek espri yapmak istedi sanırım :D

KATALONYA ve .Paradoks. bunu beğendi.
  12. Denge

Denge User

:D:D

KATALONYA bunu beğendi.
  13. KATALONYA

KATALONYA User

Büyüyü bozdunuz :D

14. Denge

Denge User

:)) böyle şakamı olur ya bende dedim o ne acaba :D

KATALONYA bunu beğendi.