Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. SCaRFFaCe

  SCaRFFaCe User

  Goliath yetenek süreleri : 600 saniye. (10 Dakika)
  Cyborg yetenek süresi : 25 saniye.
  Cyborg bekleme süresi: 300 saniye. (5 Dakika)
  Diminisher güncellenmesi : Kendi kalkan bonusun %15 azalacak.
  Goliath X güncellenmesi : Yeteneği 3 saniye olarak ayarlandı. Standart özelliği ise %5 hasar ve %5 tecrübe bonusu.
  Sentinel güncellenmesi : Kale yeteneği 60 saniye olarak ayarlandı.
  Spectrum güncellenmesi : Yetenek süresi 25 saniye olarak ayarlandı.
  Venom güncellenmesi : Yetenek hasarı arttırıldı. Bekleme süresi 15 dakika olarak ayarlandı. (Yeteneğin EMA tarafından iptal edilme şansı %75 olarak ayarlandı)
  Güve dizilimi : Kalkan azalma oranı %2.5 olarak ayarlandı.
  Halka dizilimi : Kalkan oranı %80 olarak ayarlandı.
  Goliath Enforcer güncellenmesi : Hasar bonusu %7.5 olarak ayarlandı.
  Cerrah güncellenmesi : Hasar bonusu %7.5 olarak ayarlandı. Tecrübe ve şeref bonusu %5 olarak ayarlandı.
  Kalkan duvarı dizilimi : Kalkan puanı %15 olarak ayarlandı.
   
  wigglewiggle42 ve anakin5555 bunu beğendi.
 2. Güncellemede değişim mi oldu yoksa bunlar sizin istedikleriniz mi?
   
  marmarisboy bunu beğendi.
 3. AmiDalaaa

  AmiDalaaa User

  Güveyi bitirmek ve ageist gibi bir gemiyi tamamen ezmek için yapılmış bir dengeleme ageist zaten hasar olarak fazla vurmuyor cyborg göre + güve ile vurma imkanı vardı şimdi onuda yok etmiş oldular peki herşeye yenilik gelirken ageist sadece neden yüzde 5 kalkan nedne vuruşu cyborg gibi yüzde 10 olmuyor ? yada neden hammer claw da vuruş yook
   
 4. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  2012 Yılından sonra gelen her özellik gibi berbat. Solace'nin hiç bir anlamı kalmamış. Yazık oldu Solace'ye..
   
  Cillos™ bunu beğendi.
 5. whipper

  whipper User

  Merhaba,

  Pusat gemisinin hız ve vuruş gücü bakımından sorunu yok ancak dpsi şuanki oyun şartları altında yetersiz kalıyor dp miktarı revize edilmelidir,

  Saygılarımla.
   
  Cillos™ bunu beğendi.
 6. Merhaba öncelikle, bende PUSAT' ın dengelemeye tabi tutulmasını istiyorum oyunda TÜRK adı ile geleceği söylendiğinde ertesi günü gemiyi almıştım ozamanlarda da dp sini görünce büyük hayal kırıklığı yaşamıştık madem şimdi dengeleme diye bir şey var ortada ve PUSAT gemisinin kesinlikle bu dengeleme işlemine tabi tutulmasını istiyorum, çünkü yeni gelen gemiler pusat üzerinde malesef ezici bir üstünlüğe sahip 16 lazer slotu var ancak herhangi bir %hasar bonusu yok onuda geçtik gemi çok zayıf kalıyor darbe puanı ve kalkanına iyileştirme gelmesi şart olarak görüyorum.

  örnek verecek olursak:

  + %20 dp artışı
  + %10 kalkan puanı artışı
   
  Son düzenlenen: 25 Eylül 2017
  x.X.x ve Cillos™ bunu beğendi.
 7. katalonya1

  katalonya1 User

  Abi şaka gibi geçenlerde gördüm youtubeden adam bot reklamı yapıyor saatte krislerde 30k kasıyor 3mil urisi var. Bu adamla ben nasıl rekabet edeceğim 24 saat giremem ya oyuna merak ettim sitesine girdim aracı bir site asıl sitesi 3gün 4 avro turksitede 25 tl 24.30.3 2.200.200 uridium yapar oyuna denge gelecekmis çok ilgiliyseniz siteye girinde bakın belki do teamdan birileriyle tanıdık çıakrsınız kim bilir.
   
 8. citadel vuruş gücü çok zayıf bir gemiydi.yedi lazer slotu bu tank gibi gemiyi ezik hale getiriyordu.ya lazer slotu ilavesi yapın yada yüzde 12 ekstra hasar gücü verin ki ismini haketsin..iyi bir vuruş gücü dengelemesiyle favori gemilerden olabilirdi..çok saçma bir dengeleme.yine kimse kullanmayacak...
  en büyük dengeleme pusat gemisine gelmeliydi.dpsi az olduğu için hiç kimse tarafından kullanılmıyor.vuruş gücünün bu kadar yükseğe çıktığı darkorbit everininde pusatın dpsi yeni doğmuş bir bebek kadar narin.düşük dp yüzünden hemen patlıyor...yazık oldu o gemiye..acil dengeleme isteyen ilk gemi bu olmalıydı..
  aegise yüzde 7 ekstra hasar gücü bomba olurdu bence..öteki dengeleme boşuna.kalkan bonusuna ihtiyacı yok ki geminin özelliklerinde kalkan doldurması var zaten..ne saçma bir dengeleme..
  ayrıca soğuma sürelerinin uzatılması demek oyun rolantiye alınacak demek..buda oyuncuyu sıkacak.yanlış bir dengeleme.makul olan sınır 300 saniye olabilirdi.850-900 dakika kimse bekleyemez bu bir aksiyon oyunu.gemiyi değil pilotu soğutuyorsunuz oyundan..
  güve droit düzenini bu saçma update den sonra kimse kullanmaz artık.kalkanı hemen biten savunmasız bir gemiyi kim ne yapsın..bir droit düzeni daha çöpe.
  son olarakta tartausunda hız dengelemesi çok yanlış..yüzde 30 yerine yüzde 35 daha makul olabilirdi..onun haricinde diğerleri makul gözükmekte bence..
   
  SilentsKiller bunu beğendi.
 9. işiniz gücünüz antin kuntin işlerle uğraşmak bataklıkta çırpınıyorsun Bigpoint Darkorbit gibi güzelim oyununda ipini kendi ellerinle sen çekiyorsun ne gerek vardı bu Çöp işlerle uğraşmaya sizler oyuncular için allah aşkına bişeyler yapmayın ortalık kokuyor sonra !
   
  Son düzenlenen: 29 Eylül 2017
 10. çok haklısınız artık oyunu para kazanmak için çeviriyorlar onu da beceremiyorlar yapmaları gereken şey yeni harita yeni npc bütün herkes böyle bir şey beklerken emeklerimizi boşa çıkarmaya çalışmak oyunu intihara sürüklemek oluyor bu mesajları görmeleri gerek bunları dikkate almadıkça oyun kötüleşecek sonunda oyunca kalmayacak boş işlerle uğraşıyorlar
   
 11. x.X.x

  x.X.x User

  yetenek süreleri bence de abartılmış 300 saniye uygundu tüm yeteneklere :) ayrıca pusat konusuna varımı yoğumu ortaya koyarak katılıyorum öyle bir geminin heba olmaması şart
   
  wigglewiggle42 ve Cillos™ bunu beğendi.
 12. Master0735

  Master0735 User

  1-pusata da düzenleme gelsin
  2-sinek eması normal ema gibi hedef bozsun
  3-golilerin bekleme süreleri 6 dk olmalı
  4-venomun tekillik özelliği geliştirilmeli
  5-aegis ve citadelin vuruşlarının geliştirilmesi

  ilk bakışta göze çarpan bunlar
   
  Son düzenlenen: 28 Eylül 2017
  Cillos™ bunu beğendi.
 13. Bir an önce gelirse iyi olur, ha birde hiç hasar dengesiyle ilgili bir madde göremiyorum. Yüksek hasar var düşürülmeli

  Yıldız uçuş düzeni ıskalama bonusu %15 olabilir.
  Şimşek yeteneği 5 den 7 ye çıkmalı bence
   
  Son düzenlenen: 29 Eylül 2017
  Cillos™ bunu beğendi.
 14. maile anket gelmişti oyunu biraz stratejik açıdan geliştirin yazmıstım sanırım duyulmuş. :) gemı yeteneklerını beğenmeyen arkadaşlar şu spectrum açmadan portaldan çıkmayanlar kendınızı bellı edıyorsunuz bunun gibi şeyler yüzünden oyunculuk kalmamıştı halka spectrum tıkla ctrl 1-2 hep aynı şeylerdi. şimdi farklı gemıler yenı stratejiler üretebiliceğiz böylelikle sayısı az olan grublar sayısı fazla olanlara karşı galip gelebilicek.
   
  55hunter55 bunu beğendi.
 15. anakin5555

  anakin5555 User

  Nolur golileri mahvetmeyin
   
 16. Cillos™

  Cillos™ User

  Oyuncuları dinleyip de yaptıklarını sanıyorsan bence yanılıyorsun. 2 sene önce gemi yetenek sürelerini kısaltmalarının bi sebebi vardı. Yeni gelecek 3 gemiye yol yaptılar. Cyborgu pof pofladılar herkes en güçlü gemi diye cyborg aldı. Şimdi cyborgu yerin dibine soktular, bütün gemilerin yetenek sürelerini de eski haliyle hemen hemen aynı olacak şekilde artırdılar. Ancak şöyle bir ayrıntı var, her gemi yetenek gücü anlamında nerf yerken hammerclaw aşırı güçlendirildi. Pazarlama politikası. Şimdi herkes hammerclaw alacak sonra o da nerf yiyecek.
   
  G_s_G_s ve anakin5555 bunu beğendi.
 17. anakin5555

  anakin5555 User

  test sunucuyu açında bi tesk edek bari :cool:
   
 18. ÇORBACI

  ÇORBACI User

  eskiden böyle bir şey yapsanız 100 sayfa yorum olurdu artık herkes oyunu bırakmış kimin ne yaptığınızla ilgisi yok tebrikler herkese bıraktırdınız oyunu.
   
  anakin5555 ve Cillos™ bunu beğendi.
 19. anakin5555

  anakin5555 User

  Boyleyse super :D
   
 20. Venom için çok kötü :D
   
  anakin5555 bunu beğendi.