Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. elite için fazla uri veya açık arttırmada fazla credits basan çok yani diğer gemileri almak daha kolay elite serisine göre ,eğer bunlar hep tek düze olacaksa haksızlık olacak onun için elite serisinde ekstra bir şey olması gerek. bunların yanında %3 ekstra hasar gelebilir.
   
 2. Cillos™

  Cillos™ User

  Elite serisinde veteran ve normaline göre ek özellikler var zaten. Örneğin aegis eliteda +%5 hasar ve +%5 kalkan olacak. Normal aegiste hiç bonus yok, aegis veteranda ise tecrübe puanı bonusu var.
   
   • Aegis,A-Veteran ve A-Elite yetenekleri özellikleri aynı hale getirildi.
   • Tüm yetenekler A-Elite gemisinin yetenekleri olarak değiştirildi.
   • A-Elite gemisi pasif bonusu %5 hasar yerine %5 hasar + %5 kalkan olarak değiştirildi.
  Geliştirici notu:

  Gemilerin elit versiyonu neredeyse her durumda daha iyi olduğu için, Aegis'in tüm sürümlerinde yetenekler standart hale getirildi, değişen özellikler gereksiz bir karmaşa yaratıyordu.

  Veteran veya normali için birşey belirtilmemiş?
   
 3. bu değişiklik yapılmadığı anlamına da gelir aslında . eyw sağol :)
   
  Cillos™ bunu beğendi.
 4. bunlar şimdilik olanlar. güncellemeden sonra planlanana göre hepsi aynı özellikte olacak
   
  *FastMonster* bunu beğendi.
 5. Cillos™

  Cillos™ User

  Dediğin gibi değişiklik olanı yazmış sadece. Normal aegiste ek özellik yokken veteranda tecrübe puanı bonusu var
   
  *FastMonster* bunu beğendi.
 6. Seni takipteyim gibi bir laf tehdit davası açılabilecek nitelikte bunun farkındamısın bilmiyorum. İkincisi son bir haftada milyon kere premium üye olmadan da magma alınabilecek yazıldı. Bunu bir şekilde görmeyerek göremeyerek insanları yanlış yönlendirirsen benim sana gösterdiğim tepki az bile kalır kibirli vatandaş
   
 7. ABREK

  ABREK User

  Hepimizin bildiği gibi her yenilik/yama/güncelleme, artık ismine ne derseniz deyin öyle ya da böyle nasıl daha fazla para kaldırırım hesaplarından öteye geçmiyor. Önceki sayfalarda arkadaşlar güzelce izah etmiş, cyborg almak için kendimizi parçaladık şimdide hammerclawı nasıl kakalarız derdindeler. Ordan illaki yollarını yine bulacaklar. Ama bu defa eminim farklı hesaplar da var, şu server birleştirme muhabbeti senelerdir oyuncuları bir umut oyunda tutuyor, e yapamıyorlar da, yapsalar arızalar ayyuka çıkacak, neler olacak Allah bilir. Yama, güncelleme, günlük giriş bonusu felan derken gündem değiştirip oyalamaya devam. Siz önce aylardır bizimle dalga geçen kişiler penceresini, ekipman dizmeyi ızdırap haline getiren hangarı, bir de her pazar günü istisnasız oynanamaz hale gelen ge1 i düzeltin, sonra sunucu birleştirmeye kalkışırsınız.
   
 8. sayborga %10 dp + %6 dmg yada -1 hız slotu + %10 dmg (özelik sürelerinde değişme yok); hammera %10 dp+%6 dmg ; surgeona %6 dmg,şp,tp + pıb100 + antiserum atma/kullanma özellği eklenmesi şartıyla orta yolda anlaşabiliriz teknik ekip.
   
 9. Şimşek için Muavin Yakıcı 90sn ve DP de yükseltme
  Pusat için DP +50 yeterli diye düşünüyorum.
  Gelişmekte olan oyuncular venom korunmak için ise specturm kulanıyor bunu nasıl sağlayacaklar.
   
 10. DRONES

  DRONES User

  Denge yaması gelmeli sayborg çok güçlü oldu goli kaçamıyor sinek kaçamıyor vega kaçamıyor herkes sayborgmu alsın yani ? hammerclaw güncelleme gelmeli ama jenaratör sayısı aynı kalmalı biz nasıl kaçacağız bu gemilerden ? sayborgunda bir jenaratörü alınmalı çok hızlı ve güçlü bu haliyle yakında herkeste sayborg olacak bu mu yani diğer tasarımlar çöp olsun diye mi geldi bu gemiler ?
   
  CAPULCUYUZ bunu beğendi.
 11. Ya Aegise o kadar fazla bonus gelmis ki anlatamam dunyayi kurtaracagiz o gemiyle...

  %5 kalkan...

  Ah ah o saturn konusunu okuyupta kenara atip fikirimi calip hammerclawi cikaranlarin kulaklari cinlasin !

  Yazik ya harbi diyorum yazik bu tip politika oyunu cokuse goturur.
   
 12. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Arkadaşlar okudum ama bazı arkadaşların yazdığı Cyborg'un %10 Vuruşu alınıp %20 DP yapıldığını göremedim. Eksik okuduysam özür dilerim. Şimdi benim en sevdiğim gemi Solace idi. Ama mahvettiler şimdi. Cyborg almayı düşünüyordum şimdi onun %10 Vuruş gücü %20 DP ile mi değişti?
   
 13. valla oynamasını bilene cyborg güçlü vurmuyor aslında güvede vurunca cyborg çok etkili oluyor bunun için güve düzenleme geliyor güve kullanımı azalacak spekturm candır her zaman
   
 14. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Merhaba ;

  Arkaşlar oyuncular zaten savaşlar kısa sürüyor diye şikayetçi. Adamlarda uzun süren savaşları kısaltmak için Özellikleri 840 Saniye vb. sürelere çıkarmış. Hangi akılla?

  840 Saniye çok, bence şu anki süreler gayet iyi. Saçmalamayın..
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 15. Adamın biriyle savaşıyorsun özellik atıyorsun kesiyorsun sonra hemen ardından başka biri geliyor özellik doluyor yine özellik atıyorsun. Özel yetenekler savaşları bu kadar etkilememeli daha çok oyuncunun kabiliyeti ve tecrübesi konuşmalı düşünüyorum. Ayrıca sürekli cyborg özelliği görmekten bıktım yada spectrum ve solace özeliği görmekten. Duşman haritasına basmaya bile vittiğinde özelliktir halkadır adam savaşmadan portala kaçip gidiyor buda cephanin boşa vitmesine neden oluyor. Halka ve gemi yetenekleri bu konuda çok önemli bir hareket olacak.
   
  Darion26 bunu beğendi.
 16. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Merhaba ;

  Halka konusunda evet büyük sorun, yanlız gemi özellikleri stratejinin içinde. Bunların dediği gibi 15 dakikada bir çok fazla. 7 Dakika uygun olacak. Ne kadar özellik açarsa açsın kabiliyetiniz iyiyse yine de kesersiniz bu bahane değil.
   
 17. İyi hoş böylelikle oyunda iyi bir denge kurulmuş olacak özellikle spearhead'a ve halkaya gelen yamayı beğendim ancak hala asıl sorun çözülmüyor.

  Dünyadaki tüm popüler oyunlar, iyi oyunlar PvP bazlı ancak darkorbitte bu sistem zayıf çünkü gerek seprom gerek lf4 gerekse geliştirme gibi şeylerin elde edilmesi çok uzun süreçler ve doğrudan pvp sistemini bozuyor.

  Ayrıca Darkorbitte vuruş gücü dengesizliği var ben Cubikon keserken adam hiç beklemediğim bir anda kafamda 120.000 gibi dev bir sayı çıkartıyorsa o zaman düşünmek gerekir bizim hatamız nerede?
  Şimdi düşünelim 5 kişilik bir grup var bu grubun tüm gemileri lf4 magma+havoc+16. seviye diroitler+burgu+seprom+ubr100+güçlendirici+grup güçlendiricileri ve son olarak x6 ile saldırdığını düşünelim, kaç vuracak bu beş kişi hiç düşünüldü mü? Bu 5 kişi cubikona ilk atışında kaç vurur?
  Oyunun ciddi bir denge yamasına ihtiyacı var böyle gemileri ve bir kaç diroit tasarımını değiştirmekle olmaz.

  Arıca belirtmek isterim ki bu oyunun en büyük saçmalığı tüm oyuncuların Galaxy Gates'e mahkum edilmesi o konuda tek telafi Hades kapısı. Diğer türlü lf-4 kazanmak, havoc fullemek x4 elde etmek falan oyuncular hep Galaxy Gates'e bağlanmış Galaxy Gates'e göre kat kat zor olan görevlerin ödülleri çok sönük kalmış...
   
 18. Grup güçlendiricisi zımbırtısı eski haline getirilmeli aksi takdirde vuruşların saçmalığı had safhada. Eski grup güçlendiricisi sistemi tekrar gelsin böylelikle oyunculukda değerlenir.
   
  Darion26 bunu beğendi.
 19. dimi ama? Adam 5 kişilik grupla gelmiş x-6 haritasını basıyor.. Bende %10 atış varken adamda grup desteği dağıtıcılarla beraber bana kat kat daha fazla gömüyor. Grup sayesinde... Bunun önüne acilen geçilmeli Herkesin desteği kendine olmalı.. Grup desteği sadece hades kapısı ve grup kapıları için aktif kalsa daha mantıklı olur. Grupla yapılan kapılar için diyelim. Aksi taktirde birçok uyuşmazlığın ve eşitsizliğin oluşmasına sebebiyet verecek. Bu grup içi destek dağıtıcılarının kapanması herkesin desteği kendine olması gerektiğini düşünüyorum. Arkadaşın dediği gibi eski sistem geri getirilmeli.