Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. susar mısın :D

2. Kesinlikle katılıyorum. Grup güçlendiricisi mantığı sadece sayısı fazla olanlara yaramakta şahsen önceden 2v1 kesebiliyorken şimdi 2v1 de birini zor alıyorum. Darkorbit bu güncellemesiyle oyunculuğu bitirmiştir ben en başında'da söylemiştim.​

Hayır susmayacağım hatta haykıracağım :D

3. sus sus bence :D

4. anakin5555

anakin5555 User

ne zaman gelcek yahu?

5. Mcqeen

Mcqeen User

Denge yaması gelsin. Ohh biz 15 dk boss tallon cevirelim 500 uridym için adam tek yetenekler kesiyormuş cyborg. o_O Her yetenek dolduğunda 500 uridyum ohh miss.

6. Mcqeen

Mcqeen User

840 saniye az bile. Benim görevim olduğu halde adam sırf uridyum kasmak için bana yetenek atıp kesiyor sonra ölüp doğuyorum tamir oluyorum o arada yine yetenek dolmuş. Ehh ne anlamı var? Bence en az 2 saat olması lazım o dolum sürelerinin. Benim oynadığım zamanlarda 2 saatte bir yetenek süreleri sıfırlanıyordu.

7. Cillos™

Cillos™ User

Kim uydurmuş onu? Normal tallon bile ölmüyor tek yetenekle. Eski venomun yeteneği daha çok vuruyordu şimdiki cyborgdan.

Darion26 bunu beğendi.
  8. Mcqeen

Mcqeen User

TR1 görüyorum adam atıyor sonra dönüyor kesiyor. Rahat boss tallon dönüyor.

9. (shock)Tartarusun hızı düşürülürse Tartarus Çöp olur.Biz bu Tartarusu alırken nediye aldık hızlı olduğu için denge yamasında Bu geminin hızı düşürülürse ben 10 senelik oyuncuyum bunu belirteyim bu oyunu bırakırım.Tartarusu hızı için aldım tasarımlarını devamlı kullandığım bir gemi olduğu için aldım.Sırf Tartarusun tasarımlarını alacağım diye 800000 uri harcadım yapılan her yenilikte oyunu oynanmaz hale getiriyorsunuz afferim size ... Bigpoint Darkorbit yönetimi !!!

10. uabwino

uabwino User

Tartarus bu hızda kalırsa pusat ve cerrahı olmayan goliler çöp olucak, zaten oynayan yok

11. değmen

değmen User

elin ezikleri için 200 kapı döndüğümüz sayborg için özellik düşürme ve hasar azaltılmaya giderse bu oyunun sonu olur şimdi biz eşek başımıyız ki 200 kapı dönecez para yatıracaz özellik düşecek niye oynamasını bilmeyen ezikler için aynı durum tartarus için de geçerli kim almayımn diye zorluyor

12. Cillos™

Cillos™ User

Yeteneği attıktan sonra kendisi de sıkarsa tabi keser, sayborgu olan adamın gemisi full lf-4 tür sonuçta. Yetenek 350k vuruyor boss tallonun 2.8m canı var. Buyur sen hesap et.

Darion26 bunu beğendi.
  13. Darion26

Darion26 User

Oynamasını bilmeyen eziklermiş. Chatte böyle diyen Sayborg oyuncularının %80'i nedense selam verirken s2elamın a3le2yküm gibi hataları oluyor.:D
    Oyunda denge olmalıdır ki bu denge yok edilirse oyunun sonu zaten bellidir. Kimse sen bırakacaksın diye burada yapacakları yenilikten vazgeçecek değil.
    Hayatımda oynadığım en kolay gemi kaldı ki haritada geliştirmesiz biçimde geliştirmeli adamı 4 defa hangara yolladım ardarda.:D Allahtan zor gemi yoksa oyuncularımız ne oynardı.

Cillos™ bunu beğendi.
  14. değmen

değmen User

oynadığım servet gb2 de olsaydın yada senin serverine geleyim cyborg çift herkülle bırak dp mi tek konfimin yarısını erit sana gemiyi + 1 milyon uri verecem

15. Soyuz*

Soyuz* User

Tartarusun hızı iyiki düşmüş çok iyi oldu oyunda ya vuruş olacak ya hız ikisinin bir arada olmasının anlamı yok, Tartarusda hem hız hem dayanıklılık var kaldı ki dengeyle bile vegadan hızlı olacak bu kabul edilebilir.
    Hazır denge olacaksa Lighthing Vengeance'de güncellenmeliydi bana göre, %7 hasar %7 dp bile iş görür.Benim gibi oyuncular Goliath kullanmamalı kesinlikle.
    Bu yüzden favorim Şimşek vegadır her zaman en güçlüden hızlı olmak için taaakiiii en güçlü olana kadar

Sempatik.57 bunu beğendi.
  16. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Tartarus herkese açık bir gemi, hızından dolayı kaçamayanlar gidip alabilirler. Ben Uridyum verip şu anki hızı için aldım. Benim günahın ne ? Neden Uridyum verdim ben ? Aynı zaman da hevesini de kıracak bir gelişme var, Almanya Forumunda Tartarus'un hız düşürülmesi çok tepki aldı. İptal olabilir.

17. Soyuz*

Soyuz* User

Tartarus dengesiz bir gemi olduğu açık hem hızlı hemde slotları jeneratörleri fazla, iptal olacağını düşünmüyorum hızı düşecek ki düştüğü zaman bile Goliath gemisinden ve Vengeance'den hızlı olacak.
    Bende bu durumda kararsızım bu yamanın son durumunu bekliyorum çünkü bende Tartarus alıp kullanmak isterim çünkü orta halli bir gemiyim kaçmaktan başka şansım yok.Şuan yamanın durumunu bekliyorum ona göre alacağım ancak kendi düşünceme göre dengeyi bozdu ve buda normale döndürülür mutlaka.

Ekleme olarak:
    Sizi anlıyorum uridium verdiniz boşa gitmiş gibi olabilir ama kendi hatırladıklarımdan örnek vermem gerekirse:
    Halka tasarımı ilk çıktığında aldım 1-2 gün kullandım özellikleri düşürüldü,hangarları uridium ile açtık kredi ile satışa çıkarıldı, Aegis aldım açık arttırmaya gelmeyecek dediler geldi, tasarımlar ilk çıktığında binlerce uriler verildi alındı şimdi noldu 1 krediye bile alınabiliyor?
    Bu ilk defa olmuyor tabiki şirketin hatası çok büyük iyice ölçüp tartmadan getiriyorlar oyuna ne varsa sonuç oyuncular mağdur oluyor.

Son düzenlenen: 7 Ocak 2018
  18. (shock)Tartarusun hızı düşürülürse Tartarus Çöp olur.Biz bu Tartarusu alırken nediye aldık hızlı olduğu için denge yamasında Bu geminin hızı düşürülürse ben 10 senelik oyuncuyum bunu belirteyim bu oyunu bırakırım.Tartarusu hızı için aldım tasarımlarını devamlı kullandığım bir gemi olduğu için aldım.Sırf Tartarusun tasarımlarını alacağım diye 800000 uri harcadım yapılan her yenilikte oyunu oynanmaz hale getiriyorsunuz afferim size ... Bigpoint Darkorbit yönetimi !!!:(

19. Aria

Aria User

Solace gemisine atıf yapacağım.
    • Tamir yeteneği ana gemi "60" saniye olmalı. 5 saniye sürmeli 1 saniyede %10 can basmalı.
    • Nano Tamir yeteneği grup bu ayrı olmalı. Yeni bir yetenek olarak eklenmeli. 500 saniye dolum %25 tamir oranı.
    • %10 kalkan ve %5 darbe puanı artırılmalı.
    Böyle olursa daha aktif olur. Kapı yaparken epey işimize yarıyor, yani süresi artırılsa kapıda geçen süre epey uzayacak kaç kaç yenile npc kes yerine yenile npc kes yapıyordum. Aegis az slot var. solace ile giriyordum... Süresi artarsa aegis geçmek zorundayım...^^

20. bırak kardeşim oyunu bırak kurturuluz bu tartarusçulardan anca kaçıyorlar pusata dönsün artık millet tartarus trol bi gemi 621 hız ne abi saçmalık düşürmekle iyi yapıyorlar