Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Soyuz*

  Soyuz* User

  Öyle bir şey olamaz Pusatın zaten olayı avcı gemisiydi, burdaki hata nerde Tartarus adlı geminin çıkması tabikide pusatın tüm cazibesi çöpe gitti.
   
 2. titans___

  titans___ User

  ben tartarusa oyun yapyom da geçen lighting özellik buz ve lf4ler yeni lf4ler kaçyordu 2 gemiydik tartarusla sayborg zor kesdik yani vur kaç zavaş ne kadar zevksiz biride demiş x-1 20k vuryor ben cerrahdaykende 20k hatta fazlası vuruşum oluyor düşman bana hastalık atyor kaçamasın diye kendi zarar edyor çiftim var kesyorum takdik yazardım da elle kesyorum ve takdik yazdıklarım bot programları kullananlar bunu gördü gerçi eski takdik şu an kullanmasamda yazmıycam ne de olsa oyunda botdan yakalananlar admin cm türü kişilerden çıktı şimdi cme veya adminler bakmyor dhate
   
 3. Çok Eski Oyunculardan Biriyim TR2 Sunucusundayım Tüm Gemiler ve tasarımları Bende Mevcut Çünkü Parayla oynuyorum.Ful + Fulun üstündeyim.Denge yamasında Tartarusun Hızı düşürülsün Başka Oyunlara yöneleceğim.Ben Tartarusun Tüm Tasarımlarınıda Almış biriyim Bu gemiyide Oyunda Tek Gecerim.Tartarusu Tartarus yapan Hızıdır Bu gemiyi parayla alırken en dikkat ettiğim özelliği Hızıydı Tartarusun bu özelliğini düşürdüğünüzde bu gemi Koca bir hiç ve Çöp olacaktır.Sayın Yönetici Arkadaşlarımın bu konu hakkında daha hassas olmasını beklemekteyim kolay gelsin...
   
  Z3C6 ve Master0735 bunu beğendi.
 4. Soyuz*

  Soyuz* User

  Konu denge yaması geri bildirimi değilde Tartarusçuların ağlama konusu olmuş :)
  Oyunu bırakan mı dersin neler neler
   
  Sempatik.57 ve harami52 bunu beğendi.
 5. harami52

  harami52 User

  Aynen öyle oyunda vengeance, pusat, spearhead falan var. Tartarus bu gemilerin hepsinden hızlı 2 tanesinden de fazla vuruyor. Pusat'dan ise hasar olarak düşük fakat can barı olarak aşırı güçlü bir gemi.

  Tartarus dengelensin, gemi ile değilde oyunculuğuyla öne çıkanları görelim.
   
 6. Soyuz*

  Soyuz* User

  Oyuncularda haklı 200bin uridium az değil ve bu meblağ bu gemiye çoktan bağladı birçok oyuncu.
  Darkorbitin oyundaki dengeleri ölçüp biçmeden yaptığı bir yenilik daha tek sorun bu.
  Kaç yıldır şu oyun var arkadaş hangi gemi en hızlı olupta normal Goliath kadar dp veya ona yakın hasar verebildi?
   
 7. *Soulfly*

  *Soulfly* User

  yenilik ancak alternatif olarak gelmeli. fakat darkorbit iiçin bu geçerli dğeil. nedense bi yenilik gelince eskisi çöp oluyor. yeni gemiye sahip olmadığında diğerlerinden geri kalıyorsun. bu bence çok yanlış. çeşitlilik olsun diyoruz bi gemi cıkartarak 2-3 gemiyi pasifize etmiş oluyorsunuz. umarım denge yamasıyla bu sorun ortadan kalkar ve bu kadar beklediğimize değer.
   
  Default001.ini ve Soyuz* bunu beğendi.
 8. HYDRA

  HYDRA User

  ne zaman gelcek bunlar
   
 9. Eylül ayında açıklandı ve yılbaşı gibi gelecek denildi. Şu an ocak ayı bitti ama hala gelmedi.Tahminlere göre hazirana kadar geleceği söyleniyor.
   
  titans___ bunu beğendi.
 10. Master0735

  Master0735 User

  şu anda herkes cyborg kullanıyor bende de olmasına rağmen tartu kullanıyorum bence tartunun hızı dışındaki yeteneği çok işlevsel. gemilere bir şey denecekse cyborg kaldırılsın derim adam ağıra geçip duruyor 2 vuruşla kesiyor bu durumda beni. böyle bir saçmalık olamaz herkes oyunun verdiği gemiyi istediği kullanabilir. yok çok kesiliyorsanız oynamayın ya da başkalarına saygı duymayı öğrenin.
   
 11. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Buradakilerin anlamak istemediği nokta, zaten insanlar Tartarus'u hızı yüzünden aldılar. Hız özelliği ile ön plana çıktığı için. Eğer bu kaldırılırsa ne anlamı kalacakki? Aynı zaman da sadece özel insanlar almıyor bu gemiyi, herkese açık. Gir sende al. Bu kadar basit. Alman forumunda Tartarus'un değişmemesi gündemdeydi bir aralar. Umarım öyle de olur.
   
  Master0735 bunu beğendi.
 12. Soyuz*

  Soyuz* User

  Tartarusçular hala ağlıyor konunun başlığı değişip," Tartarus Ağlama Duvarı" yapılsın.
  Arkadaş bu gemiyi herkes alabilir onu anladık DENGE denilen bir şey var hiç mi duymadınız?
  Ağır savaş kruvazörü vs. kavramlar var bu oyunda, bir gemi nerdeyse Goliath kadar vurup daha fazla dpye eşit jeneratör slotuna sahip olması anlamsız gereksiz?
  Oyunda denge kalmadı hala herkes alsın diye tutturdunuz ne oynayacağız o zaman elim sende mi? Herkes birbirinden kaçar artık.
  Düşürdükleri hızda 577 bu arada umarım biran önce yayınlanır ve bu gemiden kurtuluruz dolayısıyla yakalanmayan botçulardanda(!)
   
  Sempatik.57 ve titans___ bunu beğendi.
 13. değmen

  değmen User

  oynamayı bilmiyorsan diğer oyuncuların suçu ne kesilip kesilio ağlayacağı kendinii geliştir sen de tortu al o olmasın sayborg düşsün o kadar emek çaba harcayacaz ezikler kesiliyor diye gemi nerf yiyecek güzel iş
   
  Master0735 bunu beğendi.
 14. Soyuz*

  Soyuz* User

  Benim ağladığım falan yok, yukarıda anlattım tekrar tekrar anlatmam.
  TR3'teyim istiyosan nickimi vereyim gel kesebiliyorsan kesersin.
   
 15. *Soulfly*

  *Soulfly* User

  arkadaşlar mesele ağlama meselesi değil ki. hız gemisiyle hıza yönelik oynarsın başka özellikte gemiyle başka tarzda oynarsın. tortuyu avcı yapıp başabaş cayborg ile kim savaşır? kimse. herkes istediği gibi anlıyor işte. neyse iyi forumlar..
   
  Master0735 bunu beğendi.
 16. Tortu Hız Düşer Adamların 1 Tuşu İle Cyborg u Biler Çöp Yaparlar Kimse Bişi Yapamaz. Pusat Çıktığında Kaldırılsın Diye Konular Açıldı Neye Yaradı ;) Yapmayın. Hepsi Boş Muhabbet Adamlar Su Nasıl Olsun Demiyor Kimseye Biz Bunu Yapıyoruz Ayık Olun Ona Göre Davranın Diyorlar Ve Noktayı Koyuyorlar. Ortada Kalkıp Arkadaşlar Su Olsun Bu Olsun Diye Anket Yapmazlar Yapamazlar. Bu Böyle Oldu Bilginize. Kısaca İşinize Gelirse Muhabbeti Burda Ağkam Kesenlerin Her Biri De x3 x4 Zamanı Kapı İçin Tekrar Uri Çekeceksiniz. Gösterişten Yazılan Yazılar Yok Ben Uri Almıcam Sunu Yapmıcam Deyip Duranlar İçin? Sizce D.O. Sizin Yüzünüzden Ayakta Olan Bir Şirket mi ? Sadece Siz Mi. 1 Değil 200 Oyuncu Uri Alımını Durdursun Öyle Adamlar Varki Her Pazar Değil Pazartesi 4x330 Çekerler Sen Pazarı Beklersin Ama O Adamlar BNeklemez. O Yüzden Tartışmanında Anlamı Yoktur Bana Göre. Bekleyeceğiz Değişene Kadar Hızını Kullan Dur. Bende Cyborg da Var Tortu da Tortuyu Sadece seri Dönülecek UYber Görevlerinde Hızını kullanıyorum Örnek Ubermordor1000 ubersaimon2000 Bi Orda işe Yarıyor... Geri Kalan Her Yerde spectnm cyborg ve golix(tp desteğinden). Merakla Denge Yamasını Bekliyoruz...
   
 17. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Tartarus ile baş edemeyip oynamayı bilmeyen zat-ı muhteremler gelmiş " Tartarusçular ağlıyor " demeye başlamış. Önce oynamayı ve profesyonelce savaşmayı öğrenin daha sonrasında neyin ne olduğunu anlamaya başlayabilirsiniz.

  Not: Büyük ihtimalle Tartarus'un hızı %10 gibi ufak bir rakamda düşürülecek. Hatta belkide hiç düşürülmeden Hız Skili açıkken %-5 Vuruş %-7,5 olarak değiştirilebilir.
   
 18. Master0735

  Master0735 User

  ya oyunu bilmiyorlar ya da oynamayı kesilmeyecek gemi varsa onu yazın yoksa ona buna laf atmayın burda her gemiye bir kabahat bulunabilir ema kamucular tartarustan kaçamıyor diye böyle yapıyorlar botçular champion ya da cerrah kullanıyorlar son olarak tartarus goliahtdan görünür şekilde az vuruyor
   
 19. Soyuz*

  Soyuz* User

  Sen kimsin bana oyunu mu öğreteceksin?
  Sen daha bu oyunu bilmiyorken 2008-2009 Darkorbit CD'sini bizzat Almanya'dan alıp oynayanlardanım, TR serverinin ilk tasarımlı Goliathları bizdik.
  Siz bilmezsiniz o zaman oyuncu çoktu.
  Öyle tartarus falan yoktu adalet her haritadaydı sizin gibi oyuncular yüzünden herkes uçtu gitti.
  Ben bilmiyor muyum alıp kullanmayı sankş oynarken fizikde kimyada çığır mı açıyosunuz?
  Zaten 100k-90k savaş bitti gitti saniyeler içinde.
   
 20. Oyunda sadece tartarus ve cyborg var sanıyorlar. Tartarus'u savunan arkadaşlar lütfen gemiyi cyborg ile kıyaslamayın. Cyborg'dan tek eksiği hasarı ve o konuda da iyi olsa oyunun en iyi gemisi olur. Oyunda kullanılabilecek 10 farklı gemi var ama 2 tanesi aşırı derecede baskın durumdalar ve biz de bu durumdan şikayetçiyiz. Şimdi tortunun avantajı hızı diyorsunuz ama bu geminin vuruşu sadece goliath türlerinden az, diğer tüm gemilerden fazla vurabiliyor. Tartarus kullananlar kendisinden güçsüz durumdaki tüm oyuncuları kesebiliyorlar. Güçlü birine denk geldiğinde ise hız farkından rahatlıkla kaçabiliyor. Bu konuyu dengelemeleri lazım.
   
  Soyuz* bunu beğendi.