Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Soyuz*

  Soyuz* User

  Cyborg dediğin gemi için zaten az buz değil çok emek harcanması lazım, nimesis hammerclaw bile şuanda tartarusdan niteliksiz kalıyor oyunda ona üzülüyorum.
   
 2. Master0735

  Master0735 User

  söylediklerim hiç anlaşılmıyor galiba spectrum kullanan kaç kişi var cubilerde ve spec açınca bunlar hiç kesilmiyorlar dönüp sıkmıyorlar bile savaşlarda solace alıyor herkes. neyin nerde kullanıldığı belli cyborgların kullanımına nasıl karşı olduğumu yazdım ben gemilere bir şey demiyorum herkes istediğini alabilir illa birini seçip durumuna göre o kullanılıyor diye onu baltalamak olmaz. ben senelerdir tek takılıyorum klanı toplayıp baskına gidip kim varsa gafil avlamıyorum bu nedenle tartarus işime geliyor teke tek olursa goliath ya da cyborg kapışıyorum bazen 5-10dk savaştığım oluyor ama klan savaşlarında tartarus alanı görmedim ben 4 cyborg 4 solace geliyorlar oyuna müdahale edemiyorsak oyunun verdiği her şey mübahtır.
   
 3. Clavata

  Clavata User

  Merhaba ;

  Ben bu oyunu 27 Aralık 2006'dan beri oynamaktayım. Tecrübe ne kadar süredir uğraştığınız ile alakalı olduğu kadar ne kadar anlayabildiğiniz ile de alakalıdır. Şu anda ben hangi gemiyi kullanıyor olsam hepsini rahat alabiliyorum gerekli stratejiler ile.

  Siz bunu yapamayacak düzeyde bir kabiliyetteyseniz bu Tartarus veya diğer gemilerin suçu değildir. Cyborg özelliği sadece can yakabiliyor ( yeni başlayanlar için ). Bunun dışında bir sorun yok. Boşu boşuna polemik yaratmayın derim..

  İnsanlara hitap şeklinize dikkat edin..

  İyi forumlar..
   
 4. Öncelikle Üslubunuz ile konuşursanız iyi olucak.

  Şöyle düşünün eğer oyuna yenilikler yeni görünümler vb. getirilmeseydi bu kez hiç yenilik yok aynı kafa bu nasıl oyun diye gene buna benzer cümleler kurulacaktı getirildiğinde ise eski sürümünü istediler şöyle söylemeliyimki bu tarz kötü konuşmalar oyunu karalama çabalarınız boşunadır ben şuna inanıyorum ki oyunu karalamak yerine kabullenip devam etseydiniz şuan sizde oyundan zevk alıyor olurdunuz 100k-90k oyunu bitirdi demişsiniz savaş hemen bitiyor demişsiniz denk bir rakip ile kapışmalarınızda bazı savaşlar 5-6 dkka sürüyor savaşın erken bitip bitmemesi sizin elinizdedir iyi savaşırsanız rakip ile savaşlarınız erken bitmez önemli olan rakip veya sizin 100k-90k lazer hasarınız değil savaşta neyi ne zaman ve ne şekilde kullanmanız.

  Tartarus çıkarıldı onun çıkarılma amacı savaşlarda kaçan rakipleri yakalayıp imha etmesiydi ama bu hızı kötüye kullanıldı iyi bir savaşçı hızı bahane etmez o kaçıyorsa kaçırmamakta size düşüyor gerekli şeyleri gerekli yerde kullandıgınızda tartarus kaçamıyor.

  2006 dan bu yana bu oyunu oyunuyorum Tecrübeli olduguma inanıyorum. Ama asıl önemli olan tecrübeyi bilmek değildir tecrübeyi konuşturmaktır k.b yın ama kimseyi küçümseme hakkınız yok RAMMFİRE haklı lütfen biraz daha sakin ve biraz daha üslubumuza göre konuşalım.
   
  Son düzenlenen: 3 Şubat 2018
  Master0735 ve RAMMFİRE bunu beğendi.
 5. Soyuz*

  Soyuz* User

  RAMMFİRE adlı kullanıcıdan alıntım:
  "Tartarus ile baş edemeyip oynamayı bilmeyen zat-ı muhteremler gelmiş " Tartarusçular ağlıyor " demeye başlamış. Önce oynamayı ve profesyonelce savaşmayı öğrenin daha sonrasında neyin ne olduğunu anlamayabaşlayabilirsiniz."

  O yüzden üslup falan demeyin.
  Onun dışında oyun yönetimi böyle uygun görmüş demek ki dengesizlik hakim siz burda birbirinizi haklı çıkarmaya devam edin :)
  Şıracı bozacı hikayesi :)
  O geminin hızı öyle yada böyle düşürülecek, herkesin kendine göre sebepleri olduğundan herkes kendine göre haklıdır.Sizde kendinize göre haklısınız yukarıdaki mesajlarımı okumaya tenezzül etseydiniz oyuncularında mağdur olacağını 200 bin uridiumunda az bir meblağ olmadığını bellirtim.
  İyi forumlar
   
  Sempatik.57 bunu beğendi.
 6. Boşluga bagırmış gibi hissediyorum sonuç = 0 :cool::cool::cool:
   
  Master0735 bunu beğendi.
 7. Soyuz*

  Soyuz* User

  Yukarıdaki mesajınızı okumaya gerek görmedim sadece göz gezdirdim.
  Aklınızda bulunsun burası FORUM,
  forumda haklı haksız diye bir durum yoktur.Herkes fikrini beyan etmekte özgür olduğundan siz kimseyi haklı haksız çıkaramazsınız.
   
 8. Aksini iddia etmedim zaten ama RAMMFİRE söyledikleri daha hoşuma gitti ve benim gözümde haklıdır o_O

  "Tartarus ile baş edemeyip oynamayı bilmeyen zat-ı muhteremler gelmiş " Tartarusçular ağlıyor " demeye başlamış. Önce oynamayı ve profesyonelce savaşmayı öğrenin daha sonrasında neyin ne olduğunu anlamayabaşlayabilirsiniz." Evet bu mesajı hatalı olabilir ama diğer sözlerinde haklıdır
   
  Master0735 bunu beğendi.
 9. Master0735

  Master0735 User

  karşındakine saygı duyan insanların olduğunu hatırlattığınız için sizlere teşekkür ediyorum.
   
  Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
 10. whipper

  whipper User

  Merhaba,

  Eskiden pusat gemisini kullanan ve çok seven birisi olarak;

  Gelecek olan denge yamasında Tortu gemisinin özelliklerinin kısıtlanması oyuncular için haksızlık olacağını düşünüyorum çünkü bir çok oyuncu bu gemiyi mevcut özellikleri sebebiyle aldı ek olarak tasarımlarına para harcadı şimdi tutup ben geminin özelliği kısıtlamam gerekiyor derseniz bu yanlış olur hiç bir oyuncu mağdur edilmemelidir,

  Ancak göz önünde bulundurmamız gereken hususlarda var, Pusat gemisi,

  Şuan için pusat gemisinin Dp miktarı mevcut oyun şartlarını maalesef ki kaldıramamaktadır oyundaki silah çeşitliliğin artması vurulan hasar demeçlerinin inanılmaz düzeylere ulaşmasına sebep oldu bu sebeple ne kadar güçlü vurup hızlı kaçsa da pusat gemisi için bu yeterli değil, oyunda her şeyim tam nadiren olsada pusat gemisine rastlıyorum gerçekten de bir revizyonu hak ediyor,

  Daha önce pusat gemisinin durumuyla ilgili açılmış anketlerde ezici bir çoğunluğunda benle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum,

  Önerim Tortu gemisinin özelliklerini kısıtlamak değil, pusat gemisine bu aradaki farkı dengeleyecek bir özellik verilmesi.

  Örnek olarak;

  Dp miktarıının kısmi olarak artırılması,
  Mımesis gemisinin şifreleme yeteneğine benzer bir yeteneğin bu gemiye verilmesi ( dayanma gücünü artıracaktır diye düşünüyorum ) vb.

  Saygılarımla.
   
 11. bilmem tartarus hızının biraz düşmesi fena olmaz :D ama haklısın pusata birşeyler eklenmeliydi

  zaten böyle olunmak zorunda kimsenin kimseyi küçümsemeye hakkı yok :)
   
  Master0735 bunu beğendi.
 12. Tortuya 200 bin uridium verdik mağdur oluyoruz diyen arkadaşlara hatırlatma yapmak istiyorum. Vengeance Lightning, Pusat ya da diğer gemileri uridium ile alan arkadaşlarda mağdur oldu. Çünkü Tortu çıkınca o gemilerin hepsi çöp oldu. Full+full değilseniz bu gemilerle iş yapmanız zor. Oyunda dengenin sağlanması lazım ve bunun içinde gerekli düzenlemeler yapılmalı.
   
  Soyuz* ve Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
 13. haklısın :)
   
  Sempatik.57 bunu beğendi.
 14. galid24

  galid24 User

  Öncelikle buraya yazdığım için özür dilerim. Konuyu nereye açaçağımı bulamadım. Konuya gelicek olursak lag sorunu Tr3 de sürekli 22:00 dan sonra lag başlıyıp sabaha kadar devam ediyor servara reset gelince düzeliyor ve sadece tr3 de oluyor bu olay premiyum ve 2 kat fazla kazanlarımız boşa gidiyor. Haftada 3 kez oluyor. Lütfen bir yönetici ilgilene bilirmi.
   
 15. Nedir bu tr3 oyuncularının adminden çektiği umarım serverinizdeki hata düzelir :)
   
 16. galid24

  galid24 User

  Nerede hocam bugünde lag var ama ilgilenen yok
   
 17. Şamil

  Şamil User

  Sayın modum ben tortu'nun hızının değişmesini istiyorum çok hızlı diyorlar buz roketi hastalı şu bu derken kolayca kesilebiliyor bence yetenek ve hız anlamında işlevsel ve gerekli bir gemi ki bu konuda da pek çok arkadaşım aynı fikirde gördüğüm kadarı ile
   
  anakin5555 bunu beğendi.
 18. Aria

  Aria User

  Droit düzeni hakkında;

  Kubbe oluşumu

  Elmas gibi olmalı, %2 yenilemeli. Sınır olmadan.

  Boş iş gibi, halka düştü, o düştü bu düştü, bari kubbeyi daha iyi yapın. Hasar düşük ama yenileme sağlasın. %2 elmas gibi, hasar alsakta yenilese.
   
 19. Denge Yaması işi ne oldu bari çıkıp bi açıklama yapsınlar :D desinlerki şuan server birleştirme testleri ile çok meşgulüz bu yüzden denge yaması birleşmeden sonra olacak tarzı bi açıklama yapın :D aaa ;)
   
 20. DENGE YAMASI İSTİYORUZ !!
   

Sayfayı Paylaş