Geri bildirim Denge Yaması Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve JUPlTER tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Darkorbit denge yamasını getirene kadar torun sahibi olacağız. :)
   
  Spinaci ve .BEYAZ. bunu beğendi.
 2. .BEYAZ.

  .BEYAZ. Guest

  Yerinde bir tespit ayakta alkışlıyorum :)
   
  Sempatik.57 ve Spinaci bunu beğendi.
 3. oben

  oben User

  gelmesini neden bukadar istiyorlar anlamış değilim ya hadi hayırlısı..
   
 4. Spinaci

  Spinaci User

  Şu an oyunda dengenin az olduğunu düşünüyorum, ama güzele çevrilebilir bu durum:

  * Savaş süreleri çok kısa sürüyor denilenin aksine, savaşlar eğlenceli değil.

  * Yetenek sürelerini arttırmak mantıklı ama biraz fazla uzun ve bu yetenekler yaratıklar üzerinde çok işe yarıyor en azından yaratıklar için bu bekleme süreleri 1.5 dakika olarak kalabilir diyorum.

  * Aegis vb. gemiler için yapılan güncelleme aşırı saçma olmuş o zaman gemilerin fiyatları da benzer aralıkta olsun birbirleriyle.

  * Citadel hiç kullanılmıyor desem yeridir, Mimesis bana göre oyunun açık ara en güçlü ve karizmatik gemisi fakat mimesis kullanan görmedim varsa yoksa cyborg ve çok nadiren hammerclaw. Pusat ta tortu yüzünden kullanılamıyor hızı iyi olsa da.

  * Denge için bo3'ler mi getirilse acaba :)

  * Kredili gemilerin oyundaki rolü daha büyük olmalı çünkü oyuna ilk başlayan bile ilk gününde açık arttırmadan goli veya vegayı 10k para koyarak alabiliyor nostromo ve benzerlerinin kendilerine özgü aktif yeteneği pasif özellikleri olmalı keşke oyuna yeni gemiler gelmeseydi oyun sadeyken iyiydi çünkü şimdi çok karışık ama birbirlerine benzer ve modası geçtiğinde hakkaten biten gemiler var.

  Bir önerim olacak konuyla alakasız, oyuna özel bir 5v5 veya 3v3 moba tarzı mod gelmeli ilgi çekmesi adına da güzel ödüller olmalı.
   
  Son düzenlenen: 23 Nisan 2018
 5. yenilik iyidir sadece gelişmekte olan oyunculura bi koruma getrilmesi lazım artık özel bi haritamı olur 1 deki gibi koruma mı olur ama gelişmekte olan bir gemi korumaya alınmasa oyunun akibeti iyi değil eksik yönlere gelecek olursak mimesis gemisine slot artımı sart cok yavas kullanıslı değil tam bir port gemisi ve pusata dp takviyesi laım cok zayıf özellikle 1e1 de kaldıgında eriyip gidiyor 125 bin dp cok az gecen sefer vurus denemesinde cayborgla 280 bin çıkardım 125 bin dp li bir geminin dayanma olasılgı yok kullanısssız saygılar...
   
 6. kazanova

  kazanova User

  Adminim Merhaba
  Bana göre darkorbitin getirdiği en güzel etkinlik bu oldu. oyuncular lf4 yapmak için kırk takla atıyordu.
  Bana göre lf4'lerin kapılara tamamiyle sabitlenmesi lazım.
  Bilmiyorum benim fikrime katılan arkadaş olur mu?
   
 7. Yok artık :D sabitlensin diyor :D
   
 8. 2 kat gününden de etkilenmeli.
   
  lllecelll bunu beğendi.
 9. bugün bende pusat ile takıldım özlemiştim lf4 gelişmemiş kalkanlar 7 seviye kendime ait bir confi yaptım aslında çok güçsüz sayılmaz kaçak dövüş ve pete biraz yüklen petle kovalayanları erit ema ve instayı geldiğinde bas hasarı ver çık sen kalkan can doldur seni kovalayana pet vursun o dolduramasın ama şöyle bi 50bin veya 75 bin dp mükemmel olur yada birleştirden pusat v2 gelmeli %10 veya %15 can verme özelliği ile yoksa diğer oil ile alınan gemilerin zorlugunuda düşünmek lazım biraz emek olarak denge sıkıntısı var buna çözüm bulunması lazım aslında
   
 10. Denge yamasının dengeyle alakası yok ?

  Güçlü olan gemiler hala güçlü.

  Şunu hiç bir zaman anlamayacaksınız ve bu yüzden kaybedeceksiniz sürekli aynı gemi tipinde oynamaya oyuncuları zorluyorsunuz.

  Tutturmuşsunuz bir Cyborg gidiyorsunuz diğer gemilerin birbirlerine denk gelebilmesi için özelliklerinin işe yarar olması gerek fakat ge lde görelim bunu oyunda hiç bir zaman göremiyoruz...


  • Aegis,A-Veteran ve A-Elite yetenekleri özellikleri aynı hale getirildi.
  • Tüm yetenekler A-Elite gemisinin yetenekleri olarak değiştirildi.
  • A-Elite gemisi pasif bonusu %5 hasar yerine %5 hasar + %5 kalkan olarak değiştirildi.
  300.000 vuran Cyborg'e karşı nasıl dayanabilecek bu Aegis ? Adam bir vuruyor geminin yarısı yok ?

  Önceden yine cerraha karşı , normal goliathlara karşı dayanıyordu gemi fakat şu an tamamen bu yapılan PAY TO WİN...

  Yazıklar olsun.
   
  org2BordoGüç bunu beğendi.
 11. ANTONOV2

  ANTONOV2 User

  tartarusun hızı olmalı bence ,bu haliyle gemi kişilik kaybına uğratılmış.
   
 12. Herkes tartarustan bahsediyorda, Cyborg gelince Venom öldü kimse ona bişe demiyor. Kusura bakmayın oyunun ana gemisi olan goliath'tın önüne geçen bir gemi olamaz. Yapılan dengelemeyi gayet yerinde buluyorum. Tebrikler Darkorbit.
   
 13. lllecelll

  lllecelll User

  keşke öyle olsaydı şimdi 40 etmişti :)
   
 14. tortunun hızı böle lacaksa %5 dmg bonusu eklensin.bu haliyle 3 sn kullansak bilşe zor alırız gibi.pusata ek dp gelmeli.spearheada yazdığınız gelcek olan %10 dmg dahil derhal gelmeli.şimşek geri kaldı.bu can sıkıcı.lazer slotu 15 e çıkmalı.o geminin kalkan gücü zaten düşük.4-5 te spearheade kesildim.özellk kullandım kaçtım 4-5 te,ama speard daha hızlı olduğunda yetişti.çatışma şansı istiyorum şimşeğe.aynı şekilde normal venganceyede.pusatla kıyaslanamaz şimşek; eğer dp bonusu gelirse pusata.çünkü pusat hem jeneratör fazla,hemde lazer.yai daha hızlı daha sağlam kalkan bakımından.sayborga %10 dp+%6 dmg sınırı gelsin.özelliğine dokunmayın.hummera %10 dp+%6 dmg sınırı gelsin.hız ve özelliklerine dokunmayın.buna karşın aegis elite %5 dmg+10 kalkan sınırı gelsin özelliklerine dokunmayın.diğer aegis veterana sadece %5 dmg gelsin tp-şp bonusuna dokunmayın.cerraha bıp100 atma ve serum özelliği eklensin.gerisine dokunmayın.goli x e %6 dmg %6 tp-şp bonus sınırı gelsin.gerisine dokunmayın.citadelin hızı aegisle eşitlensin.roketatarlar aynı anda ateşlensin.mimesisin de aynı şekilde.satürne %20 dp ye ek olarak %6 dmg gelsin.özellikli goliler 2 ay önceki halinde kalsın öle iyidi.goli veteran ve exhealt gibi gemilere g-goal,g-kick gibi tasarımları takınca %5 dmg eklensin.goli enforcer gemisine g-refree tasarımı takıldığında %20 ek kalkan bonusu eklensin.g-şampiyon gemisin hasarı %1 artsın ayrıca 1 jeneratör slotu eklensin.sovereing,venquşer vs gibi gemilerin %7 hasarı npc lere de işlesin.leonovun ev avatajı özelliği x-1 den x-8 e kadar işlesin pvp yi vs kapsamasın.
  bunlar derhal yapılsın.denge sağlanmalı.
  -----------------
  Ek olarak:
  Normal goliath %5 dmg bomusuna sahip olmalı.amber tasarımını takınca her yerden maden satılmalı.diğer tasarımları taktığında ek olarak 5 dp kalkan bonusu eklensin.
  ----------
  not: gemiler arasında sınıf ayrımı normaldir.örneğin bir goli rahat elde edilebilirken bir g-refree nin bedeli daha pahalıdır.bunlar başlangıç gemileridir.düşük seviyeli oyunculara hitaben.
  veyahut bir aegisin bedeli uriyle ölçülürken,bir hummerı elde etmek daha daha zordur.arasında sınıf ve kuvvet farkları olması normaldir.biri orta seviyeye hitap ederken diğeri üst seviye yani elittir.
  --------------------
  pusat-şimşek-tortunun hızı eşitlensin.577 olsun.pusat, tortunun dp sine yükseltilsin.ağır konfide şuan pusatın hızı 444,tortunun 343.vurkaç yapılabilir.tortuya %5 dmg verdiğinizde dileyen kendi oynama yeteneğine göre pusatı tercih eder,dileyen tortuyu.ancak tortunun hız özelliğini kapadığınızda tortunun dmg bonusu nötr oluyo ve ateş gücü pusatla neredeyse kafa kafaya oluyo.burada 3sn gücü devreye giriyor.ama tortunun hızı iyice düşüyo tabii ki.ağır konfide bile yakala yakalabirsen pusatı o derece.bunun yanı sıra pusata 2 jeneratör slotu eklensin.tortuyla kafa kafaya gelsin iyice.vengance, goliathla aynı dp ye sahip olsun.böylece vengance goliathın kalkan bakımından indirgenmiş,hız bakımından revizyona uğramış hali olacaktır.(yani 5 kalkan eksiltip,hıza vermiş olacaksınız).buradaki amaç hız gemilerini savaş kruvazörlerine karşı etkili kılmaktır.spearheadın hızı değişmesin.en hızlı olarak kalsın çünkü dp si düşük.yetenekli avcılara kolay avlanabiliyo....

  ek olarak:kredili gemilere radrasyondan etkilenmeme özelliği gelsin.böylece güçsüz oyuncu özellikle palada bile olsa kurtulma şansı doğar.çünkü palda daha çabuk eriyo gemi radrasyonda.düşmanın kuvvetine bağlı olarak tabii.phonexe ise mimesis ışınlama teknolojisinin ileri verisyonu olan ultra ışınlanma özelliği verilsin.bu özellik hemen en yakın saldırıya korumalı bölge olan porta ışınlnmasını sağlar.böylece düşmanın şerrinden kurtulabilir(o zamana kadar dp si dayanabilirse tabii :) ).vip olan oyuncu bu özeliği sayesinde palada phonexi kullanmak isteyebilir.ayrıyeten phonex kesene -100 şeref verilmesi devam etmeli.güçlü oyunuya çok etkilemz -100 şeref ama uzak durması içinde bir sebep olabilir.100 kere kessen 10bin şeref boşa gider :).

  göreyim sizi dark orbit ekibi.
   
  Son düzenlenen: 7 May 2018
  Spinaci bunu beğendi.
 15. OĞUZKHAN

  OĞUZKHAN Guest

  Merhaba,

  Denge yaması 2 ile ilgili bütün düşüncelerinizi lütfen bu konuya yapınız.

  İyi Forumlar.
   
 16. Sayborg kullanıcısı olarak hoşuma gitmedi :D Yıllarca oyunda cerrah rüzgarı esti, sonra uzun zaman tartarus rüzgarı esti ama bir tek Sayborg rüzgarı esmesine izin verilmedi :D Uçuş düzenlerine gelecek olunca da hepsine avantaj eklenmiş güzel olmuş, oyunda çeşitlilik sağlar mı izleyip göreceğiz :)
   
 17. OpTİMuS

  OpTİMuS User

  tek kelime REZALET

  Hayır gerçekten sizi anlayamıyorum. hammer a 1 jeneratör ekstra verilecekti siz bunun yerine roket atarı alıyosunuz. dp bonusunu alıp yeteneklerinin süresini arttıracaktınız. süreleri azaltıp kalkan zımbırtısının gücünü arttırıyosunuz. Tuhafsınız
   
  Cillos™ ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 18. Al işte senin yüzünden sayborgun canını düşürmüşler :D şimdi millet ne kullanıcak :D
   
 19. Oyunu batırmaya devam ediyorlar aynen devam edin...
   
 20. Bence çok iyi yaptılar bir Bastion,Sentinel,Mimesis,Spectrum cu olarak beğendim :)
   
  Cillos™ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş