Geri bildirim Dengeleme Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 23 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Önceden az bir şeyde olsa denge vardı ancak artık Cyborglar çok fazla vurduğundan bence hasar dengelemesi getirilmeli.

Yani olay şu eski gemilere rework gelmeli.

Aegis mesela yeniden sahalara çıkmalı ,Citadel , Vengance , Spearhead , eski goliathlar hatta ve hatta Bigboy ve nostromo dahil hepsi sahalara geri dönmeli.

Tek gemi türünün olması mantıklı değil. Cyborgun mesela tek atması dışında bir özelliği yok hasara dayalı bir gemi.

Denge yaması uygulandı ancak çokta dengeli olmayan bir yama oldu diyebiliriz.
    %5 kalkan eklenmiş Aegise bu çok az bir rakam.

Hammerhead zaten saçmalıktı ancak çeşitlilik çeşitliliktir.

Bence hammerheadde olsa Aegisde olsa yetenekler değiştirilmeli. Destek olarak Aegisin kalması mantıklı olur Hammerhead ise destek saldırı olabilir.

Yani destek özelliği azalır hasarı artar.

Aegisinde hasarı biraz artıp desteklerinin gücü biraz artar.

Güncelleme fikir havuzunda konu acmayacagim cunku bunlarla ilgili konularim mevcut.

..VPN.. bunu beğendi.
  2. Sayborg konusunda katılmıyorum artık yeteneği dengelendi gibi " 4:30 " saniye soğuma süresi var %50 destekle " 2:15 " saniye soğuma süresine sahip yetenek süresi eskiden 33 saniyeydi ama artık 30 saniyeye indirildi " 49200 " gibi bi rakam kesildi bu nerf zaten yeterli.

Bu dediğine çok katılıyorum genelde Bastion,Sentinel,Spectrum kullanan birisi olarak herkesin hep Sayborg yerine biraz farklı bi gemi kullanmasını gerçekten çok istiyorum. Aegis gemisi çok geride bırakıldı 15 lazer slotu ve %10 Hasar , %10 kalkan Pasif bonusu eklenirse toplu savaşlarda hammerclawdan daha iyi iş yapacaktır hammerclaw un grup şamandrası çok az dp verirken aegis Support gemilerinin atası olarak hem yetenek hemde soguma süresi olarak çok daha iyi hammerclawdan toplu savaşlarda aegis gerçekten biraz faydalı hale getirile bilir ve ek olarak bigboy a bi tasarım getirerek ÖRN: Defcom Raven ve Yamato Ronin gibi belki biraz hızlandırılırsa bizim eski toprak sahalarda olması gerçekten bi nostalji yapabilir. Nostromo için zaten gelişmeler yapıldı ona yapılacak tek şey paymentteki gelişmiş halinin 30 TL ye çekilmesi nostromoyuda savaş sahalarına sokacaktır çok aşırı derece pahalı çünki pek çok kimse alıyordur diyemem :) ama ben aldım 50 TL iken pek kullanmıyorum hatta hiç kullanmıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.