Duyuru Dengeleme Yaması Yapılan Değişiklikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ali02tr tarafından 3 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ali02tr

ali02tr User

Merhabalar;

Görüyorum ki gelen dengelemeden kimsenin haberi yok ve her zamanki gibi bizim yetkililer de herhangi bir paylaşım yapmamış.Onların yerine ben size bugün oyunda yapılan değişiklikleri aktarayım istedim.

Halka Uçuk Düzeni:
    %120 olan kalkan bonus artışı %85'e düşürüldü.Diğer özelliklerine müdahalede bulunulmadı.

Güve Uçuş Düzeni:
    Saniye başına %1 kalkan azalımı olan özelliği saniye başına %5 azalacak şekilde değiştirildi.Diğer özelliklerine müdahalede bulunulmadı.

Solace Gemisi:
    YETENEK BEKLEME SÜRESİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI.Fakat %50 olan kendisine can basma özelliği %35 oranında değiştirildi.Gruba can basma oranı ise %25 den %15 e düşürüldü.

Tartarus Gemisi:
    Hız arttırma özelliği %40 bonustan %30 bonusa düşürüldü
    Hızlı roket özelliğinin bekleme süresi 40 saniyeden 24 saniyeye düşürüldü.

Specturm Gemisi:
    YETENEK BEKLEME SÜRESİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI.Fakat yetenek açıkken olan 30 saniye etkin süre 15 saniye düşürüldü.Yetenek açıkken kendisinin verdiği lazer hasarı %50 den %45 e arttırıldı(yani yetenek açıkken %5 daha fazla vuruyoruz eskisine kıyasla).Başkalarından aldığı lazer hasarı ise %80 den %70 e düşürüldü(yani yetenek açıkken artık eskisine oranla %10 daha fazla hasar alıyor)

İşinize yaradıysa bir teşekkürü eksik etmeyin lütfen.Herkese iyi forumlar...

2. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Bir problem olmadığına göre konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.