Duyuru Desteğiniz İçin Teşekkür Ederim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BoZo_TaHa tarafından 14 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BoZo_TaHa

BoZo_TaHa User

Arkadaşlar vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ederim. Adminlerimizinde açıklamış olduğu gibi kanalımızın gerekli kurallara uygun olmadığını görüyoruz. Sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Belki iyi belki kötü videolar yayınladım. Üzdüğüm kırdığım varsa tekrardan özür dilerim.

Saygılarımlar.

2. #Bizburadayız

Faruk Dumanlı (Youtube: The Königsrasse abonenim.)
    Diğer konuda cevap vermeyi kapatmışsın abi bende buraya yazdım.

3. #Bizburadayız

Tr5 Şamil Özen
    ilk defa foruma yazıyorum . seni destekliyorum .

4. #BizBurdayız

tr1'den selamlar bizde destekliyoruz.

Arda Berk Deniz

5. Oyunu karalamaya çalışmak örn. kaldırdıgın bir videondada " BU OYUNU OYNAMAYIN " tarzı cümleler kurup çeşitli BUG !! videoları çekipte birde destek beklemek gayet çok saçma bişey k.b ama.

#BizBuZihniyetinYanındaAslaAmaAslaDeğiliz.

*LİON*[TET], Sempatik.57 ve -Star- bunu beğendi.
  6. BoZo_TaHa

BoZo_TaHa User

Arkadaşlar artık yazmayalım lütfen çekilişi yarın saat 7 de canlı yayında yapacam

7. -Star-

-Star- User

Neden birkaç aktif kullanıcısı olan forumda 20 tane adam #Bizburadayız diyip adını,oynadığı sunucuyu yazdı belli oldu.Çekiliş varmış :D

#BizBuZihniyetinYanındaAslaAmaAslaDeğiliz.

8. BoZo_TaHa

BoZo_TaHa User

çekiliş ve çoğuda destek için yazdığına ben kalben inanıyorum bilimiyorum siz ne düşünüyorsunuz ancak bence böyle isim de verebilirim :)

9. Merhaba,

Konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. hasan dogukan gokduman

11. #BizBuZihniyetinYanındaAslaAmaAslaDeğiliz.

12. #Bizburadayız =∕∕=βŁUΣĐΣVIŁ®=∕∕= tr6 hep yanındayız abi

Burak celal çarkçı

13. Darkorbit Türkiye takımı seni neden desteklesin? Bu soruya cevap verebiliyor musun? Hayır. Bu konuyu açmana sebebiyet veren videonu izledim, Darkorbit Türkiye’nin sana destek vermemesini anlamsız bulmuşsun. Ben de bunu anlamsız bulmanı anlamsız buluyorum. Tekrar soruyorum, sana neden destek versinler?

Oyunculuğun mu çok iyi? Kesinlikle hayır. Videoları çok iyi mi editliyorsun? Yakınından bile geçmez. Çok iyi içerikler mi çıkarıyorsun? Hayır. Abone sayın çok mu fazla? Hayır. Videolarında oyunu kötülemişsin, bug videoları paylaşmışsın sonra gelip resmi ekipten destek bekliyorsun. Ben hayatımda bu kadar komik bir şey görmedim. Senden daha iyi oyunculuğa sahip, her ay oyuna yüzlerce euro para yatıran, video editte çığır açmış, binlerce aboneye sahip hatta adminlerle vs videosu çekip kanalında yayınlayacak kadar üst düzey yöneticilere ulaşmış oyuncular desteklenmiyor da sen mi destekleneceksin? Bug videosu çekip gerçekten destek bekliyor musun? Ben insanımızın zihniyetini gerçekten anlamıyorum. Anca böyle çekiliş vaadiyle birkaç kişiye mesaj yazdırabilirsin, ötesini unut.

14. BoZo_TaHa

BoZo_TaHa User

kitleyebilirsiniz konuyu :)

15. mevzu nedir

16. Mcqeen

Mcqeen User

Youtube kanalını kapatıyor musun yoksa :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.