Destek Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DJ«®»KAYMAKÇI«®»1982 tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpoint portalı kapatıldıgı icin otomatik giriş yapamadıgımı belirttim kullanıcı adım uzun diye siteden giriş yapamadıgımı kendilerine bahsettim ve değişmesi icin talep oluşturdum ancak aldığım baştan savma cevaplar şöyle sıralanıyor

Bu şekilde iş olmaz işinizi yapmanız icin illaki dava acıp ciddiyetimizi bu şekildemi belirtmemiz gerekiyor sizin şirketinizden dolayı madur oluyoruz burdada cevap bulamaz isem sorunuma gerekli hukiki işlemlere başvuracağım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
    xXTheMexXx bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Support ile olan konuşmaların paylaşımının ve forumda link paylaşımının yasak olduğu için attığın ekran görüntüleri silinecek,

Bazı konularda Support tam olarak duruma el atamıyor, veya yanlış anlama durumu oluşabiliyor oraya tekrardan ticket atarak durumu anlaşılır şekilde anlatmaya çalış belki yardımcı olurlar.

3. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Oyuncumuzun eklemiş olduğu yorum için teşekkür ederim.

Resimleri gördüm, support ile görüşmelerinizi gizli tutmanız gerekmekte, Sohbet
    bölümünün haricinde(sadece oyuncu ve moderatör konuşmalarının yapıldığı yer) bu sebepten dolayı resimleri kaldırmış bulunmaktayım.
    Okuduğum kadarıyla durumun izahını tam olarak yapamamışsınız bu sebepten dolayı da support ekibimiz pek de yardımcı olamamış. Durumu baştan olduğu şekilde izah etmenizi rica ediyorum, yanlış anlaşılmasın.
    Olduğu şekilde derken şöyle,
    Bigpoint portal bağlantılarının tamamiyle koparılmış olmasından dolayı hesabımın kullanıcı adını alamıyorum gibi konuşmanın girişini yapıp durumun devamını açık ve sade şekilde izah ettiğiniz vakit eminim ki support ekibimiz size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  4. Forum yetkililiklerin yapabileceği bir şey yok. Tek merci support.

Regulus bunu beğendi.