DESTEK TAVSİYE EN İYİ NERDE KASILIRIM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -yeter123- tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -yeter123-

-yeter123- User

goliaht 13 lf3 3 bo2 gerisi a3 6 elit hız var 7 flax 1 ırıs en iyi erde kasılırım ?x-2 de kasılma konfisini söyler misiniz?

2. Sennar23

Sennar23 User

arkadaşım o gemi ile x2de kasılman buyuk hata olur zaten x2de kasılarak pek birşey elde edemezsin x3 ve x4e açılman lazım senin seviyene göre en iyisi x3 ve x4 de sibelon devo mordo saimon kesmen en iyisi olucaktır ve geminin önce fullenmesi lazım x3 ve x4e giderek urıdıum daha fazla kasabilirsiniz ve bir klana girerseniz oradan credi yardımıyla fullenmenizi öneririm full elit olursanız daha rahat kasılabılırsınız

3. -yeter123-

-yeter123- User

Link vermek yasaktır. ye de bakıver abi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2014
  4. Merhaba ,

Üyemizin dediği gibi x-2 de kasılmanızın pek yararı olmaz. Fakat x-3 ve x-4 haritasında kasabilirisniz. Saimon , Mordon , Devolarium ve Sibelon imha edebilirsiniz. Ayrıca x-1 , x-2 , x-3 ve x-4 haritalarını kapsayan görevleri yapabilirisniz.

1. Konfigürasyon :

Gemi : 15 LF-2 + 6 hız + 9 kalkan / Droit'ler : Full Lazer ( 9 LF-3 + 6 LF-2 ) > Kasarken

2. Konfigürasyon :

Gemi : 13 LF-3 + 2 LF-2 + full hız ( 6 tane G3N-7900 + 9 tane G3N-6900 alıp koyun / Droit'ler : Full kalkan jeneratörü > kaçarken v.b. durumlarda.

Ayrıca hız jeneratörlerini Promerium ve Kalkan jeneratörlerini seprom ( Eğer skylab'ta üretim henüz aktif değilse yine Promerium olur ) beslerseniz daha iyi olacaktır.

İyi forumlar.

5. -yeter123-

-yeter123- User

adminim lf3 leri özellikle mi droitlere koydunuz

6. Evet güçlü ekipmanları diroitlerinize yaktığınızda daha avantajlı olursunuz.

7. -yeter123-

-yeter123- User

özel bi nedeni mi var ama o zmn renkli sıkamıyorum?

8. Renkli sıkmak önemli değil. Şöyle söyliyim diroitlerin içine ekipman taktığında diroitler ona ek güç veriyor örneğin 6 lwl bir irise taktığın ekipmana lazer ise 10% kalkan ise 20% ek güç veriyor bu yüzden ne kadar güçlü ekipman takarsan o kadar fazla ek güç alırsın.

9. -yeter123-

-yeter123- User

saol

peki benim 15 lf3üm var baya bi lf2 im var droitlere taktıktan sonra 6 lf3 artıyor bunları gemiye takmıyım mı?

+ siz 6 . sewiye ırıse demişsiniz 6. sewiye flax olmaz mı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2014
    ♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  10. Oluyordur heralde. Tam hatırlayamıyorum flaxları en son 1 sene önce kullanmıştım. Ama sen yinede diroitlere tak daha kârlı çıkarsın.

11. Merhaba ,

İris yada Flax farketmez. 6 seviye yani tamamen açılmışsa Lazer hasarına %10 kalkan jeneratörüne %20 ek güç verir. Bu nedenle mavi sıkmayı filan boşverin. İlk olarak LF-3'leri droit'lere ( Flax - İris fark etmez. ) yerleştirin.

2 tane LF-3 iris'e 7 tanesi de flax'lara yerleştirin. Kalan 6 tanesini gemiye boş kalan 9 lazer yerine LF-2 koyun. İkinci konfigürasyonda ise 15 LF-3'ü gemiye sonra 15 hız droit'lere ise full kalkan.

İyi forumlar.

12. Bence mordon ve sibelonlarla hiç uğraşma derim.Git cubide kasıl.Eğer arkadaşın varsa ikiniz grupta tallon kesersenizde yararlı olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.