Öneri Destekler saatlik olarak satılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 28 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Desteklerin saatlik olarak satılması

1. Gelmeli

68,9%
  2. Gelmemeli(Ne için gelmemeli?)

31,1%
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Herhangi bir desteği alırken 10 saatlik olarak geliyor ve genellikle bu 10 saatin çoğunluğu bende boşa gidiyor (Genellikle sadece TP ve ŞP desteği alan birisi olarak 2-3 saat için 10 saatlik destekler alıyorum :p) düşüncem desteklerin saatlik olarak satılmasının daha iyi olacağı yönünde,

Mesela birisi görev verecek ve o an için TP veya ŞP desteğine ihtiyacı var gidip 10.000 Uridium ile 10 saatlik alınca bu desteğin 9 saati boşa gidiyor kullanmadığı için ancak yaratık keserse veya kapı yaparsa fazladan TP ve ŞP alacaktır onun dışında boşa gidecek,

Desteklerin şu an 10 saatliği 10.000 Uridium bunun sürelik olarak satılıp 1 saatliğin 1.000 Uridium olması bence çok daha güzel olacaktır :p

Örnek görsel :p

militaryship-3 ve -ttimsahh- bunu beğendi.
  2. -ttimsahh-

-ttimsahh- User

tayfun kardeşin haklılık payı var çoğu destek boşa gidiyor ayrıca yeni başlayan kardeşlerimiz 10bin uridium bulmakta epeyce zorluk çekiyor 1 saatlik destekler çok daha mantıklı olur :cool:

3. ateistkeci

ateistkeci User

Oley be Tayfunum ben

BelongDemirhan ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  4. konu guzel tam destek sadece bo2 ler icin olmasi bile yeterli
    dukkan yerine uri ile birlestirde olsa daha iyi olur

5. tryhardD

tryhardD User

olabilir, ama bence destekleri cüzi bir ücret karşılığı dondurmak da makul bir alternatif olabilirdi.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konuyu kurallara uygun açtığınız için teşekkürler. Konunuzu İndeks'e ekliyorum. Destek gördüğü sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

Titan. ve ateistkeci bunu beğendi.
  7. Açık arttırmada zaten 10 saatlik alabiliyorsun , korsan kutularından , boss ve uberlerden zaten düşüyor gerek yok -1

Güçlendirici dediğin nedir ki ? 10 dakika cubi , boss tallon kes zaten parası çıkıyor.

X4RSBSeprom bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Açık arttırmada veya yaratıklarda dağıtılmış destek düşmüyor :)

10 dakika Cubi veya Boss Kristallon kestim diyelim 10.000 Uridium var elimde bunu alacağım kullanacağım ihtiyacım olan süre 1 saat maksimum 9 saat boş yere öyle kenarda duracak :D ihtiyaca göre almak daha mantıklı israf etmeye gerek yok oyun bile olsa :)

9. 10k dan kaçıyorsan bu oyunu bırak... Mendil parası bile değil.

9 saat oynamazsan zaten gitmiyor bir yere çıkış yapınca , illa ki yaratık veya oyuncu keseceksin gereksiz israf olmuyor.

Ha kutu topluyorsan başka fakat zaten kutu topluyorsanda en az 3 katını yani 30 k uri kasarsın 1-2 saate her şeyin varsa.

Ben gereksiz buldum.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Arkadaşım için TP veya ŞP desteği alınca 9 saat boyunca hiçbir işime yaramıyor yalnız o :D cidden zarar oluyor bence 1000 Uridium verip 1 saat alsam kalan 9000 Uridium cebimde kalsa bence daha mantıklı olur :)

11. O zaman sende almazsın ?

Kimse sana zorla ŞP , TP güçlendiricisi al demiyor ki ?

Sen hangi gün ne yapacağını belirlemedikten sonra tabii zarar edersin.

Dediğim gibi gereksiz böyle bir yeniliğe ihtiyaç yok.

12. TanrıEru

TanrıEru Guest

Ortada bir fikir var sebebi ile neden istemediğini belirtir oyunu kullanıp ayrılırsın oyuncunun desteği ne şekilde kullandığı ne kadar kullandığı hangi amaçla hangi niyetle kullandığı herhangi birimizi ilgilendirmez şahsen beni etkilemeyeceği için bu durumun herhangi bir oy kullanmadım gereksiz yere polimik oluşturmayın artık böyle bir yeniliğe ihtiyaç olup olmadığını forum topluluğu olarak oy vererek karar verebiliriz diye düşünüyorum

13. ateistkeci

ateistkeci User

Arkadaşımın ihtiyacı varsa o an alırım desteği :) sonuçta oyunu tek başıma oynamıyorum, desteği alırken de 10 saatlik almak bana zarar ettiriyor ve düşünürken bu fikir geldi aklıma bende konu açtım neden bu kadar karşı çıktın ki oldun ki bu konuya? Umarım bana karşı olan tavrından değildir :D

14. Bencede gerek yok 10 saatlik desteği nereye kullanacağını hesabını ederek alırsan çok rahat kazanç sağlarsın @Zer0DayLover arkadaşımız haklı.

Bence senin burada polemik oluşturmak gibi bir niyetin var , adam fikirini izah etmiş ve burada polemik oluşturacak bir şey göremiyorum.
    Konu sahibi @Zer0DayLover 'a kendi konusuyla alakalı mesaj yazmış ve alıntı yapılan üyede kendi fikirini tekrar belirtmiş.

Polemik oluşturmayın diyerek polemik oluşturmaya teşebbüs etmekte ne kadar ironik.

15. TanrıEru

TanrıEru Guest

[​IMG] Fikir senin fikrin öyle düşünüyor olabilirsin tabii

16. Polemik oluşturacak davranışlardan kaçınalım lütfen bu görselle ne ima etmeye çalıştığını anlamış değilim ? Foruma yeni katılmış olmam konuya oy atamayacağım anlamına mı geliyor ?

17. TanrıEru

TanrıEru Guest

Hepinize iyi günler diliyorum :p bu basit şeylere düşemem maalesef konu amacından sapmasın iyi akşamlar

18. Aga niye bu kadar dert ettiğinizi anlayamadım. Adam yeni oyuncudur, 10k uriyi zor kasıyodur, 2-3 saat oynayıp çıkacaktır, desteğe de kullanacağı süre kadar uri harcamak istiyodur ya da ne bileyim kapı yapacaktır, görev yapacaktır sadece o an işine yarayacak kadar alacaktır. Yani burda adamın gidip 1 saatlik 2 saatlik destek almasının size bi zararı mı dokunacak kardeşim? Gereksiz görüyosan sen kullanmayabilirsin yine 10 saatlik desteğini alır öyle oynarsın yani bu konuda özgürsün ama herkes senin gibi bir desteği alıp o bitene kadar kullanamıyo işte öyle olunca da boşa gidiyomuş gibi geliyo. İsteyen istediği gibi alır. Adamın elinde 2k uri vardır belki o an 2 saatlik destek alır işini halleder gider. Size giren çıkan bir şey yok burda. Kusura bakmayın da aşırı bencil düşünüyosunuz. Yapmayın.

19. Bence çok iyi olurdu ben de senin gibi düşünüyorum , kısa aralıklarla girip çıkan bir oyuncu olarak gerektiğinde 1 saatlik destek alabilecek olsam alırdım , ama 10 saatlik destekleri sonuna kadar kullanamıyorum . Bence çok güzel bir yenilik olurdu , ben olumlu oy kullandım :p

20. Yeni başlayan birinin desteğe ihtiyacı var mı ilk önce onu sormak lazım ?

%20 destek olsa full LF-3 gemide ne kadar etkili olabilir ? O kadar etkili olmaz bile. Yeni başlayan oyuncunun yapması gereken x-3 ,x-4 haritalarında leonovdan çıkmayıp kutu yaratık dönmesi gerek.

X-5-X-8 arasında yeni başlayan oyuncuların ayakta durması şu durumda imkansız her dakika baskın oluyor gece gündüz x-8'de capital bekleyen düşmanlar mevcut.

Ondan dolayı gereksiz bir mevzu diyorum yeni gelişen birisinin desteğe ihtiyacı yok zaten olmamalıda , gelişen kişinin ekonomisini alt üst edecektir. 1 saat bile dursa o zaten kastığı uriyi anında alacaktır ondan.

Ayrıca şunu belirteyim , hasarların dengesiz olmasından dolayıda zaten yeni başlayanların çoğu yaratık kesmiyor x-5-x-8 haritalarında , çoğu eski haritalarda yaratık kesiyor.

Yani mordona , saimona , lordakika'ya %20 hasarla girsen ne girmesen ne ? Adamlar uridium kasmak için x1 ile kasılıyor zaten ki gayet yeterli destekleri olsa biraz daha hızlı keserler ama zamana karşı elde ettikleri uridium yine onları zarara sokacaktır bu güçlendirici mevzusundan dolayı.

Son düzenlenen: 30 Ağustos 2020

Sayfayı Paylaş