Öneri [DEV PROJE] Yeni Nesil Dark Orbit. | Bölüm 1 : Kontroller

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kontroller hoşunuza gitti mi ?

 1. Evet. Gayet makul kontroller. Zorlanacağımı sanmıyorum :)

 2. Hayır. Kontrollere alışamam maalesef.

 3. Yeniden Düzenlenmeli. Daha uygun kontrol seçenekleri bulabilirsin ...

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. way maşallah öncelikle :D
  iyi güzelde ama bunun olması benim açımdan kötü w ile ilerleme s ile durma falan ctrl basılı tutunca vurma bence bunların sıkıntı yaratağını düşünüyorum ciddi bir mesele yani senin eline darkorbiti verseler neler yaparsın allah bilir :D bence gerek yok böyle iyi sadece oyuna adalet eşitlik ve denge kavramları gelirse bu şekilde iyi olduğunu düşünyorum onun dısında daha kolay hale getirilebilirdi dediklerin.
   
 2. aynen bende böyle düşünüyorum kaç yıllık bi oyun bu bu kadar köklü değişiklik olmaz onun yerin yeni oyun olarak çıkabilir.
  ayrıca bu oyun bu şekilde gayet rahat ve kullanışlı bence sizin fikirde beyan edilen şekilde olursa haritada aynı anda iki düşman girerse 5li roketi kullanamıcaz ve birbirine yakın iki hedef arasında seçim yapamıcaz bunların olması demek oyunun oynamaması demek yani fikirin yeni bir oyun olarakta çıkma şansı çok az sadece klavyeden oynanan oyunlar baya eskide kaldı artık fareninde işin içine girmesi lazım.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.