devam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BulanOber tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BulanOber

BulanOber User

bakın anlamaıyorsunuz yada anlamamazlıktan geliyorsunuz ben 20 bin rütbe puanı kastım görev yaparak arkadaşımsa sadece 3 bin kastı çnkü canı görev yapmak istemiyormuş ben ondan bi üst rütbedeydim şimdi ise aynı rütbeya düştük yani diyorsunuz ki sen istediin kadar uraş emek ver biz bi tuşla hepsini sileriz istedimizi yaaparız sen istediin kadar çırpın kukla gibi oynatırız seni birde nihat hatip olu deyip makara yapmşsınız valla azım açık kaldı yeminle dahada bişi demicem zaten yakında darkorbit elinde kalan oyuncularıda kaybeder bu gidişle çünkü her yenilik olduğunda tsde 2 3 arkadaşım yeter ben bıraktım oyunu deyip gidiyor arada tsye gelip takılıyor artık benim ve benim gibilerinde bırakması an meselesi zaten sizede iyi forumlar diyorum azım açık bi şekilde.birde şu konuarı hemen kilitlemesenizde insanlara cevap hakkı doğsa bizde insanız sonuçta.

2. Merhaba ,

Bizler de forumda her zaman söylüyoruz fakat anlatamıyoruz. Yeni görevler ile ilgili düşüncelerinizi yazmanız için konu açılmış durumda.

Yeni Görevler Hakkında Tartışma

Ayrıca bir tek sizden değil herkesten çeşitli miktarlarda kesildi. 10 , 20 hatta 100k ve üzeri kesilenlerde oldu. Bizlerin yapabileceği birşey yok. Yeni görevlerle ilgili verdiğim konuya düşüncelerinizi uygun bir şekilde yazabilirsiniz. Gerekli yerlere iletiliyor.

İyi forumlar.

3. Peki modum neden kesildi?

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Eski görevler kaldırıldığı için ve yerine yeni görevler geldiğinden dolayı verdiği rütbeler kaldırıldı. Yeni gelen görevleri yapmanız durumunda zaten bu alınan rütbe puanından çok rütbe puanı alacaksınız. Konu hakkında KIYAMET smodum gerekli bilgiyi vermiş. Konu kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.