Devamında izlemem gereken yol?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMan_2 tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şimdi ABD batı 3 serverinde oynuyorum eözelliklerim:

Gemi: Leonov
    2. Gemi: Vengeance
    Lazer: 6 LF-3, 6 LF-2
    Droit: 6 Flax
    Kalkan: 2 BO2, 4 BO1
    Hız: 6 7900
    Roket Ateşleyici: Hellstorm 2
    Extra: Slot CPU-3, Roket Turbo, Otomatik Tamir CPU, Droit Tamir CPU-2, Otomatik Roket Ateşleyici CPU, Tamir Robotu 4, Cephane Genişletici 3
    Kredi: 2,400,517
    Uridium: 1,132
    Seviye: 10

SKYLAB:
    Solar Modülü: 6. Seviye
    Prometium Toplayıcı: 6. Seviye
    Endrium Toplayıcı: 6. Seviye
    Terbium Toplayıcı: 6. Seviye
    Depo: 6. Seviye
    Temel Modül: 7. Seviye
    Prometid Rafinerisi: 5. Seviye
    Duranium Rafinerisi: 5. Seviye
    Promerium Rafinerisi: 4. Seviye
    Xeno Modülü: 5. Seviye
    Seprom Rafinerisi: 1. Seviye

elimden geldiğince detaylı yazdım leonov la boss sibelonu rahatlıkla kesebiliyorum. şimdi ne yapmam lazım yardım edin lütfen :)

Son düzenlenen: 23 Mart 2014
  2. ramires

ramires User

benden sana tavsiye yol yakinken bırak bu swyi full olsan nolucak oyundan bir zaman sonra soğucaksın ve pişman olucaksın keşke tr serverinde oynasam diye yol yakinken bence aç birtane tr serverinde oyna..

3. tr6 da 14 lvl güçlü vegam var ama oradan sıkıldım us 4 de öylesine oynuyorum zaten :)

4. ramires

ramires User

ozaman benden sana tavsiye bence ilk olarak elit hızlarını fulle sonra 1 tane iris al uridyumla yapabildiğin tüm görevleri yap çok iyi kasarsın bu şekilde

5. tamam teşekkürler bu arada hızları yazmayı unutmuşum 5 tane 7900 var :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.