ÐΛЯKη£SS Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ÐΛЯKη£SS tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba'lar herkese,
    Forumu genellikle dışarıdan takip eder idim taki bugüne kadar ve bu ilk mesajım
    Adım Fatih soyadımı kullanan birisi degilim mecbur kaldıkca kullanırım genellikle.
    20 yasına girmis 2 yıl bir universiteye hazırlanıp sonunda gidebilen birisiyim oda 2. Öğretim :)
    Lisede bilgisayarlı muhasebe okuyup lise sonda stajımı yaptığım yerde çalışmaya devam ediyorum işten çıktıktan sonra okul arada boş vaktim olursa boks yapıyorum (profosyenel lisanslı) uyumayı seven biri değilim genellikle günde 1-2 saat uyurum, geceleride dark rider :) geceleride oyun oynayan birisiyim hayatımda kendime vakit ayırabilen bir insan değilim böyle olmaktan mutluyum ve bu yüzden ikinci öğretim. İşini seven birisiyim masa başı iş sevilmezmi dışarıdan kolay görünsede karışık bir meslektir Muhasebe 'cilik okulda zor realde kalabalık yerde kaybolup annesini arayan çocuk misâli, kolay yonu yokmu diyeceksiniz var tabiki ofis ortamı, abi, abla ve kardeş ilişkisi birazda rahatlık
    Örneğin;[​IMG]
    Zaman itibari ile dünden bir anı.
    cappuccino'm ve gemiciğim oyle ahım şahım bir gemi değil ugraşıyoruz
    Sunucu: büyük biritanya 2 server listesinde öyle yazıyor ama bizim için gb2
    20 lwl 5 lf4 3 havoc 10 demon fazlasıyla lf3 ve bo2 21 arge 8 iris genelde aegis bu aralar baskın atıyorum onun için golideyim
    Oyunda coğu serverda deneyimim mevcut 2008 yılından beri DarkOrbit oyuncusuyum bu aralar kutu botçularıyla gemi kesme görevleriml yapıyorum :) benden bu kadar :) zamanla alışırım inşallah foruma
    Sürç-i Lisan eylediysem affola.
    -ÐΛЯKη£SS

2. Merhaba ,

Keyifli zaman geçirmeniz dileklerimle foruma hoşgeldiniz.

İyi forumlar.

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  3. Teşekkürler board adminim hoşbuldum bundan sonra allah nasip ederse aranızdayım

4. Rica ederim inşallah hep birlikte :D

5. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hoş geldin :)

6. Merhabalar;

Hoş geldiniz foruma,iyi zaman geçirmeniz dileğiyle.

İyi forumlar.

7. Hoşbuldum :)
    Hoşbuldum sağolun :)

8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Foruma hoş geldiniz,iyi vakit geçirmeniz dileğiyle işlerinizde başarılar dilerim.

Keyifli Forumlar.

9. Hoşbuldum, teşekkürler bende sizlere başarılar dilerim hayatta :)

10. Hoşgeldin dostum :)

Forumda keyifli vakitler geçirmek dileği ile hayatında ve oyunda başarılar.

11. kardeşim hoşgeldin darkda başarılar ;) forumda hoş sohbetler :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  12. Hoş buldum :)
    Teşekkurler Sizede başarılar dilerim :)
    Hoş buldum :)
    Teşekkürler sizede başarılar dilerim :)
    Edit: kopyala yapıştır gibi durabilir ama değil hepiniz değerli insanlarsınız. Seviyom forumu :)

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  13. ÖNCELİKLe foruma hoşgeldin bu bende soyadımı kullanmayı hiç sevmem hatta sadece ismimi kullanırım...Ama Nedense sanal ortamda adımı hep fake olarak söylerim :D öyle bir huyum var....

ek olarak hayatımda hep ofis işlerinde çalışanları merak etmişimdir...Nasıl dayanıyorlar diye bütün gün oturmak kadınlar için çok güzel olsada tembeller için olsada kolayda olsa ben bi türlü ofis işlerini çözelbilmiş değilim :D

yani nedense böyle gezip dolaşmalı işler sanki bana daha heyecanlıymış gibi geliyor bilmiyorum :)

tekrardan hoş geldin

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  14. [​IMG]
    Haftanın 3 gunu ofisteyim real olarak sabah 10 aksam 6 Haftanın diger iki gunu mukelleflerin yerinde oluyorum oradanda koşturma oluyor genelde sonucta mali musavirimizin 182 i mukellefi var bunların 37 si benim o iki gunde bunların isini hallediyorum yeterince kosturmacalı benim icin :D masada sol tarafta 2719 fatura var bunun haricinde bi dunya işim var
    Bu tek gunluk bir iş

Edit: konuda ezik gemimim resmi var orjinal gemim budur :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2015
  15. cicix36

cicix36 User

fatih abi sana nasıl ulaşabilirim ?

16. muhasebe uzun vadede boğucu bir iş bana göre :) size kolay gelsin tanıştığıma memnun oldum.

17. cicix36

cicix36 User

Bn bu adama nasıl ulasirim acaba forumda özel mesaj atmak varmı yardimci olabilirmisiniz ?

18. Uzunnnnnnn bir aradan sonra foruma ve oyuna ilk defa giriyorum buyrun ?
    teşekkür ederim bende memnun oldum.

19. Darkness kimdir ?

Saatte 200 k uri kastıgını ve hiçbir bug kullanmadıgını söyleyen oyuncudur :D

20. aa kendi konumda hala duruyor :p bu arada legend kimsin nesin bilmiyorumda arkamdan konusan ......... ............ diye bir laf var bildin sen onu ;) kesin mesajı silcekler hee bu forumu biliyosam silerler :D ama içimde kalmasın yazdım gitti :D