Di̇ametri̇on Bi̇rleşti̇rmeye Eklensi̇n Mi̇ ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (lazy-53) tarafından 27 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Di̇ametri̇on Bi̇rleşti̇rmeye Eklensi̇n Mi̇ ?

1. EVET

94,1%
  2. HAYIR

5,9%
  1. (lazy-53)

(lazy-53) User

herkese merhabalar

malum gündem konumuz oyuna yeni gelen plus gemiler ve illet diametrion madeni.
    konu o ki plus gemiler başladı ve uzun bir süre gündemi meşgul edecek.
    peki 1 gemi için bile gerekli diametrionu bulamaz durumda iken yarın öbür gün olaki
    diğer gemi birleştirmeleri için nasıl diametrion bulacağız.

olası öneriler:

plus gemi birleştirmesi yapmayacağız.
    gerekli diametrion madeni kapılardan düşme olasılığı yüzde anlamında ciddi artırılacak
    diametrion birleştire eklenecek agatus vs.gibi etkinliklerle daha hızlı birleştirilecek
    diametrion birleştire eklenecek elimizde fazlası ile olan mucosıum kylon bifenon aurus gibi
    madenler ile elde edilebilecek.
    diametrion haritalarda bulunan npc lerden azda olsa düşme olasılığı eklenecek.(mind-invoke-5-4 harita npc leri gibi)

oyuncu arkadaşların bu konu için oylarını kullanmasını dilerim.
    bu hepimizin sorunu:)

2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz indeks e eklenmiştir. İlk eklenmeli oyu benden :)

Saygılarımla,

Amiral34.

3. (lazy-53)

(lazy-53) User

tşk ler modum umarım gerekli desteği buluruz:)

4. Diğeri de benden madem öyle :)

5. titans___

titans___ User

Güzel düşünmüşsün , bende konfiler artsın diye anket açtım da ilgi görmedi , ben kutu argesi toplama protokellerim var da , düşman geliyor e ona vuran protokeller de tak ıkar uğraşmayım istiyorum da bence etkinlik gelince konu güncel diye yaz , hani belki oy oranı artar , peki çok oy alırsa işleme alınıyor mu ? Modlar sade iletiyoruz diyor da geri fayda ettiğine dair bir şey söylense ?????

6. (lazy-53)

(lazy-53) User

tşk ler modum

netice itibari ile adminlerde oyunda ve bizdeki sorunlar onlarda da mevcut.inşallah bu konu ilgi görür ve gerekli oyu alırsa neden olmasın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Şubat 2022
    titans___ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş