Diametrion Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 10 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu yeni hammaddeyi GG ve diğer yöntemlerle elde edebileceğimiz yollardan ne kadar düşecek bilgi verebilir misiniz?

Bizde ona göre yol çizelim ;)

2. 70-80 normal günlerde kapılardan düşme şansı
    X2 çifte ödülde 140-160 arası düşme şansı

Hades kapısı diametrion vermiyor
    5-4 özel gümüş kutulardan %100 şans ile 20 diametrion

Yani en mantıklısı 5-4 deli gibi silver coin farmlamak

---
    Dispatch r05 ile 11-24 arası düşüyor genelde
    2.500 diametrion 170 izin ile başladım toplamda 310 izin harcamış oldum bazen 2 veya 1 er izin veriryordu
    3.100.000 uri gidiyor sayılır ro5 için asıl onemli olan izin :D

polatalemdar311 ve YARGU bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Pazar günü kapıları bitirerek bakabilirim buna; güncellenmesi gereken bir içerik varsa açıklarım.

4. Bende diyorum nerde bu millet:))Meğer diametrion toplamaya dağa çıkmışlar!Nasıl yoğun mu bari 4-5 haritası? En baba npc bile zor kesilip ödül vermiyordu çünkü.Ama ebedide npc lere x1 le tek atanlar olduğu sürece onu da halleder bu millet :(.

5. Bilgi için teşekkürler bende bu yazıyı okumadan direkt ispanya forumuna girdim bilgileri eklemişler.GG lerden iyi yeni hammadde düşüyor boşa gitti diyebilir miyiz o kadar uridium :D

5 4 yeni girdim kalabalık 5-10 kişi vardı daha önceden böylemiydi bilmiyorum ama bence şuan baa yaa kalabalık ;)

Gün sonunda konu kilitlenebilir.

6. 5 4 yeni girdim kalabalık 5-10 kişi vardı daha önceden böylemiydi bilmiyorum ama bence şuan baa yaa kalabalık ;)

Normal oyuncu ise gayet tatmin edici bi sayı:)

7. uri o kadar değerli değil benim için :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  8. Konu kilitlenebilir.

9. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş