Diametrion Kazanım Yolu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 01ahmetcan01 tarafından 25 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba ben goliath plus için diametrion kasıyorum ancak 1600 tane oldu 900 eksik en hızlı nasıl kasarım geçen hafta 6 tane abg yaptım hiç vermedi.

2. kapılardan kasabilirsin veya r-05 robotlardan ama uri, izin ve prime kuponu harcaman lazım yavaş olsun diyorsan etkinliklerde takvimde ve birde kapılarda veriyor birde küçük şans ile r01 robotlarda ama dediğim gibi hızlıca istiyorsan r05 robot şart

3. r 05 atıyorum ama izin ve prime kuponu yok o yüzden şuan r02 atıyorum ondan 5yada 6 tane geliyor arada şuan açık 2 alpha 2 beta 2 gamma ve 465k uri var yarın full abg yapsam tamamlanma ihtimali olurmu bugun daha uri kasarım zaten

4. Şöyle söyliyim ben bot kullanan ve hafta sonları 50-100 tane abg dönen bir oyuncu değilim..
    Genellikle hafta sonları özellikle pazar günleri

Tüm kapıları açıyorum ve toplu halde bitiriyorum alpha beta gamma zeta delta vs vs ve içlerinde 1-2 tanesi muhakkak dimetrion veriyor..

Düşme şansı çok düşük diyorlar ama ben bu taktiği kullanarak düşürebiliyorum..

Onun haricinde haftaiçi özel ödüllü günlerinde arada sırada gelen hoşuma giden bonus ödülleri(seprom vs) yaptığım zaman da bir kaç kere düşürmüşlüğüm var..

Benim uyguladığım taktik bu en az 500-600 kasmişimdir belki bu şekilde dimetrion..

Fakat hafta sonra bota ata abg dönen hades dönenler kaç dimetrion kasiyor bilmiyorum o kişiler hakkında da görüş alabilirsin :)

Umarım aklında ki soru işaretleri gitmiştir..

Bu arada r05 robotu arada sırada 25-30 adet dimetrion atıyor yani şuanlık dimetrion kazanmanın tek yolu(Uri ile)

kaptan34 bunu beğendi.
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

ABG yeterli bir çözüm süreci olmayabiliyor. Arkadaşımızın önerisine uyarak R-05 sevkiyatı yapmanız uygun olabilir.
    Cevaplar için teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.