Diametrion nerelerden kasabiliriz

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve akinsukru tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ya da treni kaçırdık!! Ben gördüm ve paylaş dedim yeğene. İnanmayan olur da çirkin muhabbet olmasın. Neticede söyleyen YARGU. Yaranmak isteyen çok olur şimdi.

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. s1__

s1__ User

Buyrun ekran resimleri arkadaşlar;
    [​IMG] [​IMG]

3. haftaya Hades kapısı grubu arıyorum şimdiden :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Yeğen bol şans. Ben de 4-5 hades yaptım ama dia vermiyor ve çok zor açılıyor diye bırakmıştım.Keşke aynı serverde oynasaydık :( . Gruptakiler de aldı mı acaba senle birlikte? Konuştun mu onlarla?

s1__ ve Dontforgetme bunu beğendi.
  5. s1__

s1__ User

Allah razı olsun, grupta alan oldu evet, hades grubundaki ''el ile oynayan'' oyunculardan biri söylemişti diametrion düştüğünü.

6. Kardeşim benim kimseye yaranmak istediğim yok kimseden bir menfeaatim de yok Allahın yabancı serverinde oynuyorum türk serverine en son 10 yıl önce giriş yaptım bırak türk admini daha normal admin bile görmedim inan bana ne istiyorsunuz benden yahu :) Kendi halinde takılan basit bir oyuncuyum sadece..

Ve dediğin de haklısın (BELKİDE TRENİ KAÇIRDIK!)

Bence bu tarz şeyler bilerek söylenmiyor ki oyuncular kimsenin önüne geçmesin...Mesela hadesten düşüyormuş dimi? Ne kadar basit..Ne kadar kolay şimdi eğer bunu söylersek herkes hades yapar...Kolayca fuller ama bu bilgiyi paylaşmazsak önce biz yaparız daha sonra bu olay kapanır ve biz kastığımızla kalırız...

Olay buna geliyor yani..

Burada kimseye suçlayamayız ama bende bazen böyle düşünüyorum şimdi suçu tr takımına atmiyim ama belkide onlarada oradan öyle bağlantı geliyordur belki tr takımına sssyi atan kişiler bilerek bu bilgileri çıkarıyor??

Bilemeyiz kimsenin günahini almak istemem

iyi forumlar dilerim

Son düzenlenen: 6 Aralık 2021
  7. Dontforgetme kardeşim ben kin tutmayı sevmem.Seninle daha evvel bi tartışmamız oldu.Ancak seni kastederek söylemedim ben o lafı.Genelde var bu tipler.Haklı haksız düşünmeden tanımadan bilmeden konuşan hatta iftira atanlar oluyor.Onun önüne geçmek bu tip oyuncularla münakaşaya girmek istemediğimdendi o talebim.Hatırlarsan ilk sen başlatmıştın o tartışmayı da.Neyse , konumuz bilgisizlikten mi yanlış yönlendirilmekten mi yoksa yanlışa yönlendirmeden mi kaynaklandığını söyler sanırım YARGU bize.

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

En son güncelleme sonucu düşme değerleri ve içerikleri değişip değişmediğini bunun S.S.S'de eksiklikleri varsa tamamlanması için gerekli raporlamaları yapıyorum. Son kontrollerden sonra duyuru yapacağım buraya.

İlginiz için teşekkür ederim. :)

İyi Uçuşlar!

Sayfayı Paylaş